Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie - Zalasewo

Adres: Planetarna 7, 62-020 Zalasewo, Polska.
Telefon: 618175450.
Strona internetowa: spoko.edu.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa, Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 52 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.5/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie

Jeśli ktoś poszukuje Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie, to z pewnością trafił na odpowiednie miejsce. Szkoła ta znajduje się pod adresem Planetarna 7, 62-020 Zalasewo, Polska, a można się z nią skontaktować pod numerem telefonu 618175450.

Na stronie internetowej spoko.edu.pl można znaleźć wszystkie potrzebne informacje dotyczące placówki. Szkoła Podstawowa nr 1 oferuje edukację na poziomie podstawowym oraz specjalizuje się w kształceniu uczniów w różnych dziedzinach.

Oprócz standardowych informacji, warto zwrócić uwagę na dodatkowe udogodnienia oferowane przez szkołę. Parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach sprawiają, że placówka jest przyjazna i dostępna dla wszystkich.

Według opinii na Google My Business, Szkoła Podstawowa nr 1 ma aż 52 recenzje, a średnia ocena wynosi 3.5/5. To potwierdza, że szkoła cieszy się uznaniem w społeczności lokalnej.

Dla wszystkich zainteresowanych edukacją w tej placówce, zdecydowanie warto odwiedzić ich stronę internetową i zapoznać się z pełną ofertą. Kontaktując się z nimi, można uzyskać więcej szczegółowych informacji oraz zarejestrować się na spotkanie informacyjne. Nie czekaj, sprawdź ofertę Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie już teraz

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie - Zalasewo
Nick Charlie
1/5

Jako niedawna uczennica tej szkoły chce z przykrością stwierdzić że ta szkoła do najlepszych nie należy. Większość nauczycieli nie lubi swojej pracy przez co utrudnia naukę uczniom. W głównej mierze jest to pani Alicja Rychlik (nauczycielka ucząca Religii), jest to osoba niekompetentna. Dzieciom w wieku 8 lat wpaja nie dobre zasady wychowawcze jak i ogólne. Ignoruje ona ważniejsze lekcje twierdząc że jej jest najbardziej przydatna do życia. Nigdy nie zapomnę jak powiedziała mi na lekcji że jestem "chora psychicznie ponieważ oglądam horrory oraz seriale które nie są tylko o miłości hetero seksualnej", mówi to tak bardzo nienawistnym głosem jakby chciała od razu nas żywcem do piekła wrzucić. Według Alicji nasza klasa jest "niepełnosprawna psychicznie" oraz "zakażona". Chcę jeszcze nadmienić że dostałam uwagę od tej nauczycielki za "Rysowanie flag osób grzesznych" więc jest to homofobiczne oraz niemoralne zachowanie. Również przywołam nazwisko pani Kamili Sobczak która wstawiła uwagę połowie klasy za "używanie telefonu" chociaż tego dnia mój telefon był w naprawie. Również chcę powiedzieć że dzieci z klas 1-3 przeklinają/pokazują środkowe palce/ kopią osoby ze starszych klas. Już nawet nie wspomnę że wchodzą do damskich toalet i blokują je od zewnątrz. Jest to szkoła o niskim ilorazem inteligencji jak i u uczniów jak, i u nauczycieli. A i jeśli ktokolwiek będzie chciał wysłać tu swoje dziecko to proszę je przygotować psychicznie na słowa "nic nie osiągniesz"/ " bycie gejem jest karalne"/"mogę wstawić uwagę jeśli chce, a prawo mi w tym nie zabroni"/" mogę ci zabrać telefon i odbierzesz sobie je po weekendzie"/"nic z ciebie nie wyrośnie"/"współczuję twoim przyszłym nauczycielom" albo odpisać z lekcji religii gdzie będzie słyszało to często. Niestety ta szkoła ma dobrych tylko kilku nauczycieli którzy są bardzo dobrzy w swoim fachu. Mam nadzieję że kiedyś się to poprawi ale na razie proszę unikać tą szkołę szerokim łukiem.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie - Zalasewo
Justyna Andrzejewska
5/5

Córka co prawda dopiero w drugiej klasie, ale nie wyobrażam sobie, by mogła trafić lepiej. Bardzo chętnie chodzi do szkoły i to chyba najlepsza recenzja. Jedyny minus to zbyt duża ilość uczniów w jednej klasie (27 osób).

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie - Zalasewo
Szymon Her
1/5

Najgorsza Szkoła w jakiej byłem na sparing mojego brata nie chcieli mnie wpuścić skandal

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie - Zalasewo
Mikołaj Małecki
2/5

Właśnie kończę ósmą klasę w tej szkole i chciałbym się o niej wypowiedzieć . Szkoła jest ogólnie okej tylko są problemy z niektórymi uczniami z 4 klas ponieważ są bardzo niewychowani i normalnie dziecko mogło do mnie podejść i używać do mojej osoby wulgarnych słów i mnie po prostu zwyzywać i jak powiedziałem nauczycielowi o takim zachowaniu to nauczyciel nie brał bardzo tego do siebie i nic z tym nie robił oraz dzieci w takim wieku brały papierosy elektroniczne . W mojej klasie była bardzo duża faworyzacja dziewczyn POZDRAWIAM

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie - Zalasewo
Magdalena Izabela
1/5

Brak określonych godzin pracy sekretariatu. Rodzicowi, chcącemu załatwić sprawę zaleca się umawianie telefoniczne z sekretariatem. Czy to nie absurdalne aby umawiać się indywidualnie w celu załatwienia drobnej sprawy? Jaki jest problem, aby wskazać godziny dostępności sekretariatu dla rodziców? To przecież placówka publiczna. Powinna być dostępna w dogodnych godzinach.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie - Zalasewo
Hubert Polski Batorski
5/5

Bardzo dobra szkoła. Lubię do niej chodzić, bo są bardzo sympatyczni nauczyciele. Bardzo dobre jedzenie na stołówce, w sklepiku szkolnym są bardzo dobre rzeczy oraz niskie ceny. W tej szkole są organizowane różne konkursy oraz różne dni jak np.: dzień europejczyka.
Ogólnie szkoła bardzo dobra wysoki poziom nauczania po prostu dobra oraz fajna. Pozdrawiam 😉

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie - Zalasewo
ania michalak
5/5

Super szkoła!
Wychodzi bardzo na przeciw ucznia - nauczyciele są wyrozumiali, co później skutkuje lepszym zrozumieniem i relacją z młodym człowiekiem. Na plus na pewno możliwość poprawiania prac (nie tylko sprawdzianów, a wszystkiego), możliwość spędzania dużych przerw grając w koszykówkę / piłkę nożną itd. Przygotowanie do egzaminów na wysokim poziomie, zwłaszcza jeśli chodzi o język polski. Pan od niemieckiego jest świetny. Nigdy nie trafiłam na włosy w jedzeniu ze stołówki.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie - Zalasewo
Taz Tazowy
1/5

Beznadzieja, nauczyciele chcą wzywać rodziców tylko przez to, że dziecko chciało sprawdzić na stronie szkoły, jaką ma następną lekcję. Polecam szkołę nr 2.

Go up