Żłobek i Przedszkole Akademia na Górce - Swarzędz

Adres: ul. Górków 11, 62-020 Swarzędz, Polska.
Telefon: 535235245.
Strona internetowa: akademianagorce.pl.
Specjalności: Przedszkole, Pomoc w wyborze opieki dla dziecka, Opieka przedszkolna.

Opinie: Ta firma ma 14 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Żłobek i Przedszkole Akademia na Górce

Żłobek i Przedszkole Akademia na Górce to jedno z wiodących miejsc w Swarzędzu, które oferuje wysokiej jakości opiekę nad dziećmi. Znajduje się pod adresem ul. Górków 11, 62-020 Swarzędz, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 535235245 lub odwiedzić ich stronę internetową akademianagorce.pl.

Specjalnością Żłobka i Przedszkola Akademia na Górce są Przedszkole, Pomoc w wyborze opieki dla dziecka oraz Opieka przedszkolna. To miejsce, które dba nie tylko o naukę i rozwój dziecka, ale także o jego dobre samopoczucie i bezpieczeństwo.

Ta firma cieszy się dobrą reputacją, co potwierdzają 14 recenzji na Google My Business. Średnia opinia wynosi 4.6/5, co świadczy o wysokim poziomie usług świadczonych przez Żłobek i Przedszkole Akademia na Górce.

Jeśli szukasz miejsca, które zapewni Twojemu dziecku wszechstronny rozwój, opiekę na najwyższym poziomie oraz przyjazną atmosferę, to Żłobek i Przedszkole Akademia na Górce są idealnym wyborem. Ich lokalizacja w Swarzędzu sprawia, że są łatwo dostępne i wygodne dla rodziców z okolicznych miejscowości.

Jeśli zależy Ci na profesjonalnej opiece nad dzieckiem, Żłobek i Przedszkole Akademia na Górce są miejscem, które spełni Twoje oczekiwania. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na spotkanie.

Kontaktuj się już teraz i zapewnij swojemu dziecku najlepsze warunki rozwoju

Recenzje dla Żłobek i Przedszkole Akademia na Górce

Żłobek i Przedszkole Akademia na Górce - Swarzędz
Ms Madeline_
5/5

Z całego serca polecam żłobek Akademia na górce. Moja córeczka uwielbia to miejsce. Ciocie są cudowne - miłe, sympatyczne, z ogromnym serduchem dla dzieci. Żłobek oferuje bogata ofertę różnorodnych zajęć, warsztatów, dni tematycznych. Takie placówki zapewniają nie tylko profesjonalna opiekę nad dzieckiem ale dbają również o rozwój na niemalże każdej płaszczyźnie - co jest bardzo istotne na maluchów które w pierwszych latach swojego życia tak szybko się rozwijają i bardzo szybko uczą się nowych rzeczy. Zdecydowanie jest to przyjazne miejsce do którego każdy maluch przychodzi z uśmiechem na buzi 🙂

Żłobek i Przedszkole Akademia na Górce - Swarzędz
Yevheniia Chumanova
5/5

Polecamy Akademię wszystkim rodzicom, którzy chcą mieć zapewnioną odpowiednią i profesjonalną opiekę nad swoimi pociechami. Ogrom miłości, radości i ciepłych chwil jakie otrzymał syn od każdej z cioć, przeszło moje najśmielsze oczekiwania, za co serdecznie dziękuję. Dima szedł tam z radością, po wejściu do budynku biegł do drzwi ciesząc się na to co się tego dnia wydarzy. Syn zawsze radosny wracał do domu. I choć smutno nam opuszczać progi Akademii na Górce, jesteśmy pewni, że nasz syn wkracza w kolejny etap życia ze znakomitym przygotowaniem. Ciocia Klaudia i ciocia Asia, dziękujemy za naukę i opiekę nad naszym synem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wspaniałym ciociom

Żłobek i Przedszkole Akademia na Górce - Swarzędz
olga sobanska
5/5

Szczerze polecam żłobek Akademii na Górce. Ogromne zaangażowanie Cioć, doskonale zorganizowany czas, różnorodne zajęcia, angielski - można wymieniać długo. Najważniejsze, że nasze dzieci są doskonale zaopiekowane. W tym miejscu to dziecko i jego potrzeby są najwazniejsze. Sama placówka jest bardzo dobre zorganizowana. Oddzielny plac zabaw dla maluchów to duży plus. Miejsce z dala od zgiełku miasta mimo, że w centrum. My z żalem żegnamy żłobek i jeszcze raz dziękujemy! Teraz z niecierpliwością czekamy na nowy rozdział pt. Przedszkole.

Żłobek i Przedszkole Akademia na Górce - Swarzędz
Piotr Mozolewski
5/5

Szczerze polecam tę placówkę. Ciocie otoczyły dzieci (i nas w okresie adaptacji) wspaniałą opieką. Dzieci są zadowolone, nigdy się na nic nie skarżyły. Dużo ciekawych i zaplanowanych na cały rok zajęć edukacyjnych, łącznie z językiem angielskim od najmłodszych lat.

Mimo, że nasze dzieci często były odbierane jako ostatnie z grupy, nikt nigdy nie zasugerował abyśmy odbierali je wcześniej - naprawdę mnie to miło zaskoczyło.

Podsumowując: super miejsce 🙂

Żłobek i Przedszkole Akademia na Górce - Swarzędz
Iwona Kasza - Popiół
5/5

Polecam z całego serca przedszkole i żłobek w Akademii na Górce. Ciocie pracujące zarówno w żłobku jak i w przedszkolu są cudowne. Już od samego żłobka przygotowują dziecko do dalszych etapów edukacji. Są czułe i troskliwe. Nie ma problemów nie do rozwiązania, wystarczy tylko chcieć porozmawiać. W przedszkolu podejście do dzieci Cioci Klaudii i Asi przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Panie zaangażowane w 100%. Skradły serca nasze i naszych dzieci, a przede wszystkim wyposażyły dzieci w umiejętności które ułatwia im niełatwy szkolny czas. Z łezką w oku będziemy wspominać te ponad 5 lat spędzonych w Akademii

Żłobek i Przedszkole Akademia na Górce - Swarzędz
Julita Lenczewska
5/5

Z całego serca polecamy żłobek w Akademii na Górce. Przecudowne ciocie, synek z uśmiechem codziennie chodzi do żłobka I wraca do nas zadowolony. Z żalem żegnamy żłobek I dziękujemy za wspaniałą opiekę.

Żłobek i Przedszkole Akademia na Górce - Swarzędz
Ewelina Machowska
5/5

Zaangażowanie i oddanie Cioć na najwyższym poziomie 🙂
Z żalem, z końcem sierpnia żegnamy zerówkę.
I jednoczeanie z radością rozpoczynamy przygodę z przedszkolem z drugim Synem, zachwyconym opieka w żłobku w Akademii:)

Żłobek i Przedszkole Akademia na Górce - Swarzędz
Cool Coolanni
5/5

Cudowne miejsce i cudowni ludzie. Synek uczęszczał zarówno do żłobka jak i do przedszkola. Zaangażowanie i ciepło Pań opiekujących się naszym skarbem było na najwyższym poziomie. Różnorodność zajęć, dostęp do opcjonalnych aktywności, częste wyjścia na spacery i plac zabaw to tylko niektóre z zalet jakie można by wymieniać bez końca. Bardzo dziękujemy za te szczególne lata i z czystym sumieniem polecamy każdemu. Uśmiech dziecka zarówno rano jak i przy odbiorze jest chyba największym poleceniem.
Wraz z Bruniem serdecznie pozdrawiamy!
Ania Nowak

Go up