Przedszkole nr 2. Miś Uszatek - Swarzędz

Adres: Osiedle Czwartaków 8, 62-020 Swarzędz, Polska.
Telefon: 618174233.
Strona internetowa: misuszatek.swarzedz.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 2. Miś Uszatek

Przedszkole nr 2. Miś Uszatek to placówka edukacyjna zlokalizowana w Swarzędzu, Polska. Znajduje się pod adresem Osiedle Czwartaków 8, 62-020 Swarzędz, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 618174233. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej misuszatek.swarzedz.pl.

Przedszkole nr 2. Miś Uszatek specjalizuje się w edukacji przedszkolnej. Jest to miejsce, które dba o rozwój i edukację najmłodszych, zapewniając im odpowiednie warunki do nauki i zabawy.

Jedną z ważnych informacji dotyczących tego przedszkola jest to, że wejście jest dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że jest bardziej przyjazne i dostępne dla wszystkich dzieci.

Opinie na temat Przedszkola nr 2. Miś Uszatek są pozytywne, firma posiada 2 recenzje na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.5/5. To dowodzi wysokiej jakości usług i zadowolenia rodziców oraz dzieci z pobytu w przedszkolu.

Dla osób poszukujących przedszkola dla swojego dziecka, Przedszkole nr 2. Miś Uszatek jest doskonałym wyborem. Zapewniają oni wysokie standardy edukacji, przyjazne podejście do dzieci oraz różnorodne zajęcia rozwijające. Znajdując się w Swarzędzu, są łatwo dostępni dla mieszkańców tego regionu.

Rekomendacja: Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać się w przyjaznej i edukacyjnej atmosferze, koniecznie skontaktuj się z Przedszkolem nr 2. Miś Uszatek poprzez ich stronę internetową. Zespół placówki z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i zapewni Ci więcej informacji na temat oferty edukacyjnej.

Recenzje dla Przedszkole nr 2. Miś Uszatek

Przedszkole nr 2. Miś Uszatek - Swarzędz
cyrk nowellis
4/5

Jakoś mam mieszane uczucia żeby ocenić to przedszkole, sporo na tak i na nie.

Przedszkole nr 2. Miś Uszatek - Swarzędz
Mr. Night
5/5

Go up