Szkoła Podstawowa Nr 15 w Nowym Sączu - Nowy Sącz

Adres: 29 Listopada 22, 33-300 Nowy Sącz, Polska.
Telefon: 184421701.

Specjalności: Szkoła podstawowa, Szkoła.

Opinie: Ta firma ma 31 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.1/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa Nr 15 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa Nr 15 w Nowym Sączu to jednostka oświatowa, która znajduje się w samym centrum Nowego Sącza. Jest to szkoła podstawowa, która oferuje pełny cykl kształcenia w zakresie edukacji podstawowej.

Szkoła Podstawowa Nr 15 w Nowym Sączu znajduje się w dostępnej lokalizacji - przy ulicy 29 Listopada 22. Dzięki temu jest ona dobrze skomunikowana i można ją łatwo dojechać do niej z każdego zakątka miasta.

Jeśli szukasz informacji o tej szkole, to znajdziesz je na stronie internetowej www.szkola15.pl. Możesz też skorzystać z telefonu 184421701 i skontaktować się bezpośrednio z szkołą.

Szkoła Podstawowa Nr 15 w Nowym Sączu oferuje szeroki zakres nauczania, w tym m.in. język polski, matematykę, historię, geografię i wiedzę o społeczeństwie. Dodatkowo, w szkole tej realizowane są różnorodne przedsięwzięcia i projekty, takie jak wyjazdy integracyjne, udział w konkursach i olimpiadach.

Na temat Szkoły Podstawowej Nr 15 w Nowym Sączu dostępne są opinie w serwisie Google My Business. Na podstawie 31 recenzji średnia ocena szkoły wynosi 3.1/5.

W związku z powyższym, jeśli szukasz szkoły podstawowej w Nowym Sączu, to Szkoła Podstawowa Nr 15 jest dobrym wyborem. Możesz skontaktować się z nią poprzez jej stronę internetową lub telefon i uzyskać więcej informacji na temat oferty edukacyjnej i możliwości rozwoju dziecka.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa Nr 15 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa Nr 15 w Nowym Sączu - Nowy Sącz
Jarosław Mirek
1/5

Szkoła bardzo nieprzyjazna dla osób czarnoskórych (popieram to nastawienie ) ,cyganów (również popieram ) ,nauczyciele bardzo łamią prawa ucznia .Jedynym wykształconym nauczycielem jest M.P i A.B.Pan Mr.Kseweryn jest obrońcą uciśnionych. Jak małe cygany prowokują innych do ataku a jeśli inni zaatakują to idą na skargę do Mr.Kseweryna (groził nam że nas pobije ).

Szkoła Podstawowa Nr 15 w Nowym Sączu - Nowy Sącz
Małgorzata
4/5

Fajna szkoła ale Aldona Ekiert to wogóle nie lubię jej bo jest nie miła a Harcerstwo i zuchy kocham

Szkoła Podstawowa Nr 15 w Nowym Sączu - Nowy Sącz
Zosia Tokarz
1/5

Znaczy tak ... Szkoła okropna już przeprowadziłam sie do wsi bo ta szkoła okropna... Ale i tak lepsza niz moja do ktorej teraz chodze

Szkoła Podstawowa Nr 15 w Nowym Sączu - Nowy Sącz
Milena Bi
5/5

Bardzo polecam tą szkołe nauczyciele są fajni
I bardzo polecam tą szkołę. ?:)

Szkoła Podstawowa Nr 15 w Nowym Sączu - Nowy Sącz
Iza Listowska
5/5

Bardzo fajna szkoła polecam.
Wszystkie moje dzieci tu chodziły!
Super nauczyciele!

Szkoła Podstawowa Nr 15 w Nowym Sączu - Nowy Sącz
Miku Hatsune
1/5

jeśli jesteś rodzicem, NIE WYBIERAJ TEJ SZKOŁY DLA SWOJEGO DZIECKA
jeśli planujesz zmienić szkoły, NIE WYBIERAJ TEJ

nauczyciele w większości są chamscy, oraz znęcający psychicznie nad uczniami, jeden z nauczycieli, opowiada o tym jak „moi rodzice są ze mnie zawiedzeni”. Wychowanie takze na niskim poziomie, gdyż większość uczniow tej szkoły jest palaczami, homofobami, i ogolnie są bez szacunku dla ludzi. Dodatkowo, nowa dyrektorka obniżyła jescze bardziej, już niski poziom tej szkoły. Dzięki tej szkole, uczniom i nauczycielom, miałem wiele ataków paniki, i boje się wracać po wakacjach. Jestem w tej szkoły ostatni rok, i nie wiem czy dam rade.

Szkoła Podstawowa Nr 15 w Nowym Sączu - Nowy Sącz
Pino Kogut
5/5

Otwarta ogólnie dostępna siłownia zewnętrzna, jedyna taka z najzwyczajniejszym drążkiem do podciągania, z tego powodu ogromny plus bo często tych najprostszych rzeczy nie ma.

Szkoła Podstawowa Nr 15 w Nowym Sączu - Nowy Sącz
KrysTek
1/5

Bardzo serdecznie nie pozdrawiam nauczyciela l inicjałach W.M jedyne co robi to wyzywa uczniów,śmieje się z nich mowi jak to bardzo są nie wychowani itd sprawa zostanie zgłoszona do Pani dyrektor jeżeli jesteś rodzicem i szukasz dobrej szkoły to NIE wybieraj tej ponieważ większość nauczycieli się zachowuje jak W.M są również wyjątki ale jest ich bardzo mało np pani A.J która jest bardzo miła szanuje uczniów i bardzo dobrze uczy poziom tej szkoły jest na dużym minusie nie polecam

Go up