Przedszkole Edukacyjne Niepubliczne - Nowy Sącz

Adres: Armii Krajowej 19, 33-300 Nowy Sącz, Polska.
Telefon: 184415338.
Strona internetowa: npe.edu.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 17 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole Edukacyjne Niepubliczne

Szukasz przedszkola, które oferuje wysoką jakość edukacji i opieki Przedszkole Edukacyjne Niepubliczne przy Armii Krajowej 19 w Nowym Sączu może być dokładnie to, czego szukasz

To przedszkole niepubliczne specjalizuje się w edukacji dzieci w wieku przedszkolnym. Jest ono usytuowane w centrum Nowego Sącza, więc jest bardzo dogodne do dotarcia, czy to pieszo, czy za pomocą środków transportu publicznego.

Przedszkole oferuje szeroki wachlarz usług edukacyjnych i opiekuńczych, w tym:

Wsparcie rozwoju emocjonalnego i społecznego dzieci
Rozwijanie umiejętności językowych, matematycznych i naukowych
Aktywności plastyczne i muzyczne
Wychowanie fizyczne i sport
* Edukacja ekologiczna

Pracownicy przedszkola to wykwalifikowani i doświadczeni pedagodzy, którzy dostrzegają indywidualne potrzeby i umiejętności każdego dziecka. Dbają o to, aby każde dziecko się rozwijało w optymalny sposób i odczuwało się komfortowo w przedszkolu.

Przedszkole Edukacyjne Niepubliczne przy Armii Krajowej 19 w Nowym Sączu ma bardzo dobre opinie wśród rodziców i opiekunów. Na portalu Google My Business przedszkole ma średnią ocenę 5/5, na podstawie 17 recenzji. To świadczy o wysokiej jakości edukacji i opieki, którą oferuje przedszkole.

Jeśli szukasz przedszkola, które oferuje wysoką jakość edukacji i opieki, zalecamy zapoznanie się bliżej z Przedszkolem Edukacyjnym Niepublicznym przy Armii Krajowej 19 w Nowym Sączu. Odwiedź ich stronę internetową pod adresem npe.edu.pl lub skontaktuj się z nimi telefonicznie pod numerem 184415338. Polecamy także odwiedzenie przedszkola osobiście i poznanie zespołu pedagogicznego.

Recenzje dla Przedszkole Edukacyjne Niepubliczne

Przedszkole Edukacyjne Niepubliczne - Nowy Sącz
Natalia Ludrowska
5/5

Najlepsze przedszkole w Nowym Sączu. Moja dwójka dzieci tam chodziła i nie chciały stamtąd wychodzić. Panie (ciocie) z najlepszymi kwalifikacjami, z świetnym podejściem do dzieci, nauki i zabawy. Jedzenie domowe, zdrowe, urozmaicone, żadnych sklepowych półproduktów. Mnóstwo atrakcji, wycieczek, warsztatów z rękodzieła. Bardzo dobry i pełny wsparcia kontakt z rodzicami. Polecam z całego serca.

Przedszkole Edukacyjne Niepubliczne - Nowy Sącz
Beata Szołdrowska
5/5

Świetne przedszkole! Cała trójka moich dzieci do niego uczęszczała, jedno 26 lat temu, drugie 20, a trzecie 5 lat temu i zawsze do dzisiaj wspominają te cudowne beztroskie lata w przedszkolu! Edukacyjne- nazwa w punkt, bo super wykwalifikowana kadra tak potrafi przygotować dzieci do startu w szkole, że nie mają potem problemu z nauką! Edukacja zaczyna się w przedszkolu!!! Ta najlepsza właśnie tam! Ciekawe programy, nowatorskie projekty, to też wyróżnia NPE. No i oczywiście najlepsza kuchnia, której nie potrafiłam wiele razy dorównać, i w przedszkolu wszystko było lepsze! Małe kameralne ale z duszą, klimatem i sercem otwartym na każdego przedszkolaka? polecam z całego❤️

Przedszkole Edukacyjne Niepubliczne - Nowy Sącz
Sylwia Ruchała
5/5

Jako mama 4 dzieci, współpracuję z przedszkolem od 13 lat. Opieka na najwyższym poziomie, atrakcyjne zajęcia, serce wychowawców włożone w wychowanie dzieci i pomysły by wciąż było lepiej nigdy się nie kończą. Polecam z całego serca.

Przedszkole Edukacyjne Niepubliczne - Nowy Sącz
Sylwia Sroka
5/5

Przedszkole Edukacyjne to wyjątkowe miejsce pełne ciepła, optymizmu i pełnego zaangażowania całego zespołu! Wiele zajęć wspierających rozwój, bardzo dobra nauka języka angielskiego i świetne przygotowanie dzieci do szkoły. Kuchnia domowa, która sprosta wyzwaniom największych niejadków oraz dzieci z alergiami. Moje córki uwielbiają spędzać tam czas. Z całego serca polecam to miejsce! ❤️

Przedszkole Edukacyjne Niepubliczne - Nowy Sącz
Iwona Błoch
5/5

Bardzo dobre przedszkole. Kameralna atmosfera, 2 grupy, dzieci nie są anonimowe. Bogata oferta zajęć dodatkowych, wykwalifikowana kadra, która świetnie przygotowuje dzieci do przygody ze szkołą. No i własna kuchnia, domowe jedzenie, które dzieci uwielbiają.. zupa krem z popcornem to HIT... polecam ja i moje dwa przedszkolaki..

Przedszkole Edukacyjne Niepubliczne - Nowy Sącz
Jarosław Kędzior
5/5

Nie duże przedszkole z bardzo dobrze wyszkolona kadra i bardzo zróżnicowana ilością zajęć dodatkowych . Na plus kuchnia która gotuje świeże posiłki a nie catering. Sam chodziłem do tego przedszkola 30 lat temu a teraz chodzi tam mój syn i nie wyobrażam sobie żeby uczeszczal gdzie indziej . Polecam ?

Przedszkole Edukacyjne Niepubliczne - Nowy Sącz
Ewa Śmiertka
5/5

NIESAMOWITE miejsce!!
Wspaniałe Ciocie, które mój Syn uwielbia! Smaczna, domowa i zdrowa kuchnia! Mnóstwo atrakcji, interesujących zajęć i projektów!
Indywidualne podejście do dziecka, troskliwa opieka, cierpliwość i empatia!!!
Jest wszystko czego oczekiwałam, a nawet sporo więcej! Polecam ♥️♥️♥️

Przedszkole Edukacyjne Niepubliczne - Nowy Sącz
Agnieszka Białoń
5/5

Rewelacjyjna kadra, zróżnicowane zajęcia każde dziecko znajdzie coś dla siebie, przepyszne jedzenie i domowa atmosfera pełna szacunku i zrozumienia potrzeb każdego dziecka. Zdecydowanie polecam.

Go up