Niepubliczne Przedszkole "Jaś i Małgosia" w Nowym Sączu - Nowy Sącz

Adres: Władysława Broniewskiego 22, 33-300 Nowy Sącz, Polska.
Telefon: 184414676.
Strona internetowa: jas-malgosia.com.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 29 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Niepubliczne Przedszkole "Jaś i Małgosia" w Nowym Sączu

Szukasz przedszkola prywatnego w Nowym Sączu, które zapewni najlepszą opiekę i wychowanie Twojego dziecka Oto niektóre informacje na temat Niepublicznego Przedszkola 'Jaś i Małgosia' w Nowym Sączu.

Niepubliczne Przedszkole Jaś i Małgosia to przedszkole, które znajduje się w dogodnej lokalizacji przy Władysława Broniewskiego 22, 33-300 Nowy Sącz, Polska. Zapewnia ono bezpieczne i przyjazne środowisko dla dzieci.

Jedną z głównych zalet tego przedszkola jest fakt, że jest ono niepubliczne, co oznacza, że zapewnia ono bardziej indywidualną opiekę i wysoki standard edukacji dla swoich uczniów.

Specjalnością tego przedszkola jest wczesne wykształcenie, które pomaga dzieciom w rozwijaniu umiejętności społecznych i emocjonalnych. Pracownicy przedszkola są wysoce wykwalifikowani i mają duże doświadczenie w pracy z dziećmi.

Inne ważne informacje na temat tego przedszkola to dostępność parkingu dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach.

Na stronie internetowej przedszkola jas-malgosia.com.pl można znaleźć więcej informacji na temat ich wartości, misji i wizji.

Na Google My Business istnieje 29 recenzji tej firmy, średnia ocena wynosi 4.3/5.

Jeśli szukasz przedszkola, które zapewni najlepszą opiekę i edukację dla Twojego dziecka, to Niepubliczne Przedszkole Jaś i Małgosia w Nowym Sączu jest idealnym wyborem. Zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej lub skontaktowanie się z nimi bezpośrednio przez telefon 184414676 lub przez kontakt na stronie internetowej.

Recenzje dla Niepubliczne Przedszkole "Jaś i Małgosia" w Nowym Sączu

Niepubliczne Przedszkole
Jarosław Para
1/5

Przedszkole kreuje się jako placówka z wieloletnią tradycją, a dobro dzieci jest dla nich najważniejsze. Nic bardziej mylnego. Pod otoczką tradycji i rzekomym dobrem dziecka kryje się wiele rzeczy, które nie wszyscy są w stanie dostrzec pod skorupą obłudy i fałszu panujących w przedszkolu.
Dzieci są bezpodstawnie wyrzucane z placówki, ponieważ mogą zagrozić dobrej reputacji przedszkola. Problemy (jeśli jakieś są) z dziećmi nie są rozwiązywane metodą wspólnej pracy na płaszczyźnie przedszkole-dziecko-rodzic tylko w takiej sytuacji rozwiązaniem dyrekcji jest usunięcie dziecka (problemu) z przedszkola.
Dzieci, które mogą popsuć nieposzlakowaną opinię przedszkola po prostu są usuwane. Jak stwierdziła dyrekcja „…nie po to pracowałam na to tyle lat, żeby teraz zepsuło mi to jakieś dziecko". Gdzie tu dobro małych dzieci, gdzie troska o ich wychowanie i edukację, którym tak szczyci się przedszkole?
Chyba w wyścigu o miano najlepszego przedszkola i nieposzlakowanej opinii wśród nowosądeckich przedszkoli ktoś zapomniał co tak naprawdę jest w tym wszystkim ważne - czyli dobro naszych dzieci.
Reasumując, jeśli ktoś zdecyduje się na zapisanie dziecka do tego przedszkola może się spodziewać że pewnego pięknego dnia bez żadnych podstaw dziecko zostanie ot tak sobie po prostu usunięte z placówki ponieważ dyrekcja tak sobie postanowiła. A Wam rodzicom zostaną trzy dni na znalezienie nowego przedszkola dla Waszej pociechy.

Niepubliczne Przedszkole
A Ka
2/5

Kadra nauczycielska kompletnie nieradząca sobie z problemami dzieci w nowoczesnym świecie. Nie nadąża za ich potrzebami, nie próbując nawet ich rozwiązać. Najlepszym wg dyrektorek rozwiązaniem w takiej sytuacji jest pozbycie takich dzieci z placówki i rozwiązanie umowy o pracę z dobrym wychowawcą, który się za takimi dziećmi wstawia. Praca z dziećmi wg schematów sprzed kilkunastu lat. Podejście dyrekcji zarówno do ucznia, jak i rodzica naganne. Miałam dostać wypowiedzenie do ręki, a ostatecznie byłam zmuszona do napisania rozwiązania umowy samodzielnie, więc statystyki placówki są nadal nieposzlakowane. Nie polecam tego miejsca, zarówno do pracy jak i dla swojego malucha. Sprawa zgłoszona też przez niejednego rodzica do kuratorium, w placówce była kontrola. Mnóstwo nieprawidłowości. Radzę nie ryzykować. Niskie oceny się sypią.

Niepubliczne Przedszkole
Justyna Hochorowska
1/5

Organ prowadzący bezwzględny i surowy. Dyrektorka bez prawa wypowiedzi. Usuwają dzieci z przedszkola z dnia na dzień, które uczęszczały tam od dwóch lat. Nauczyciel uzupełniający nękający rodziców 30minutowymi opowieściami jakie ich dzieci są niegrzeczne ( od dwóch lat zgraną grupa bez problemów wychowawczych). Wychowawca składa wypowiedzenie. Kuratorium oświaty wykazuje nieprawidłowości. Reputacja ważniejsza niż dobro dziecka! Zanim zapiszesz dziecko zastanów się czy warto!

Niepubliczne Przedszkole
Wojtek Papaj
5/5

Minęło już parę lat, odkąd moje ostatnie dziecko wyrosło z przedszkolnych ciuszków, ale o ile wiem, "Jaś i Małgosia" to wciąż ekstraklasa. Budynek od zawsze przedszkolny, nie adaptowany (ale modernizowany!), przestronny plac zabaw, no i przede wszystkim zaangażowane, profesjonalne "ciocie" ?, do których dzieci chcą wracać (a jedno ma już 17 lat ?)

Niepubliczne Przedszkole
szymek775
5/5

To teraz bez beki. Oddałbym wszystko, żeby cofnąć sie do czasów gdy tu chodziłem. Zawsze jak przechodze obok to łezka sie w oku kręci i pomimu mojego wieku mam ochote przeskoczyć przez ogrodzenie i pozjeżdżać na zjeżdżalni. Smutne, że czasu nie da sie zatrzymać, bo gdyby sie dało to zatrzymałbym w momencie gdy beztrosko bawiłem sie z moimi małymi ziomeczkami w przedszkolu "Jaś i Małgosia".

Niepubliczne Przedszkole
Igor Kalinowski
5/5

Najlepsze przedszkole w Kowym Sączu. Moja trzecia pociecha już tam uczęszcza. Dużo zajęć dodatkowych, ogromne zaangażowanie nauczycieli, pyszne posiłki, no i dzieci uwielbiają chodzić do przedszkola.

Niepubliczne Przedszkole
Sławek Słowik
5/5

Jest to obecnie moim zdaniem najlepsze przedszkole w Nowym Saczu. Super grono pedagogiczne ktore stara sie o rozwój małych lociech. Polecam.

Niepubliczne Przedszkole
Ewa Adamczyk
5/5

Super miejsce, bardzo miła i fachowa opieka. Moi chłopcy tu chodzą z prawdziwą przyjemnością. Panie gotują bardzo smacznie

Go up