Przedszkole i żłobek "Sądeckie Przedszkolaki" Nowy Sącz - Nowy Sącz

Adres: Generała Bora-Komorowskiego 22, 33-300 Nowy Sącz, Polska.
Telefon: 788160474.
Strona internetowa: sadeckieprzedszkolaki.pl.
Specjalności: Przedszkole, Opieka przedszkolna, Opiekun dzienny, Przedszkola, Szkoła.
Inne ważne informacje: Prezentuje się jako firma należąca do kobiety, Zajęcia online, Usługi na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 42 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole i żłobek "Sądeckie Przedszkolaki" Nowy Sącz

Szukasz przedszkola lub żłobka w Nowym Sączu Nasz pomysł to Przedszkole i żłobek Sądeckie Przedszkolaki - to miejsce, które oferuje pełną opiekę przedszkolną oraz przedszkola dla dzieci. Adres tego zakładu znajduje się na ulicy Generała Bora-Komorowskiego 22 w Nowym Sączu.

Zadzwoń do naszych przyjaznych pracowników pod numerem 788160474 lub odwiedź stronę internetową sadeckieprzedszkolaki.pl aby uzyskać więcej informacji.

Sądeckie Przedszkolaki to miejsce, które posiada wiele ofert edukacyjnych i rozwijających umysł dziecka. Spełnia ono również wiele wymagań, takich jak zajęcia online, usługi na miejscu, miejsca dla osób na wózkach, toaleta dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach.

Toaleta dla osób na wózkach i miejsca dla osób na wózkach są bardzo istotne, ponieważ każdy dziecko i rodzina powinny czuć się komfortowo i bezpiecznie w przedszkolu.

Sądeckie Przedszkolaki to miejsce, które ma średnią ocenę 5/5 na podstawie 42 recenzji na Google My Business. Ocena ta jest bardzo wysoka, co wskazuje na to, że rodzice są bardzo zadowoleni z tego miejsca.

W związku z tym, jeśli szukasz przedszkola lub żłobka w Nowym Sączu, które oferuje pełną opiekę przedszkolną, przedszkola i usługi na miejscu, to Przedszkole i żłobek Sądeckie Przedszkolaki to idealne miejsce dla Ciebie. Zalecamy Ci odwiedzenie strony internetowej i skontaktowanie się z nimi, aby uzyskać więcej informacji i zapisać swoje dziecko.

Recenzje dla Przedszkole i żłobek "Sądeckie Przedszkolaki" Nowy Sącz

Przedszkole i żłobek
Krzysztof Kądziołka
5/5

Przedszkole niepubliczne, placówka regionalno-bliskościowa. Budynek powstały z "rozmachem", z tego co mi wiadomo docelowo 5 oddziałów przedszkola i 1 żłobkowy, więc kompleksowe i fantastyczne miejsce dla dzieciaków od 1 do 6 roku życia. Tym bardziej że tuż po drugiej stronie ulicy dzieciaki będą mogli kontynuować edukację w szkole podstawowej.
Lokalizacja znakomita!

Właściciele pasjonaci, starannie dobierają kadrę.
Trzymam kciuki za powodzenie, tym bardziej, że z autopsji wiem ile trudu i wyrzeczeń wymaga wybudowanie takiej placówki.

Przedszkole i żłobek
Katarzyna T.
5/5

To miejsce, które wprowadza do naszego miasta nową jakość wychowania przedszkolnego. Oparte na bliskości, pochylające się nad emocjami dziecka, dające poczucie bezpieczeństwa.
Miejsce, w którym ważna jest adaptacja. Tu dziecko nie jest wrzucone na głęboką wodę, nikt nie wyrywa dziecka siłą z rąk rodziców. Tutaj mały przedszkolak może we własnym tempie zaadaptować się do nowej sytuacji i miejsca. Wspaniałe ciocie - pani Karolina i pani Monika, pełne uśmiechu i ciepła, a także uwagi nakierunkowanej na dzieci.
Pani Dyrektor z nowoczesnym podejściem do przygody zwanej przedszkolem. Osoba, która jest mądrym przewodnikiem zarówno dzieci jak i rodziców, ułatwiając im przejście tej niełatwej dla obu stron drogi.
Biorąc udział w zajęciach organizowanych już teraz w placówce w każdą sobotę można od środka zobaczyć jak będzie wyglądał czas spędzony tutaj przez dziecko. Interesujące zajęcia, pomysłowe prace plastyczne, ciocie, którym „się chce”, a praca z dziećmi jest ich pasją.
Już teraz rodzic może też zobaczyć przestrzeń oferowaną dzieciom. Nowoczesną, a jednocześnie pozbawioną plastiku i pstrokatych kolorów. Przestrzeń bezpieczna dla dziecka i jego zmysłów. Do tego duży ogród, w którym w niedalekiej przyszłości małe przedszkolaki poszaleją nie tylko na placu zabaw, ale moze zasadza tez jakieś warzywka? 🙂
Sądeckie Przedszkolaki znajdą tutaj na pewno zrozumienie, dobrą zabawę i bezpieczną przystań.

Przedszkole i żłobek
Ewa Urbańska
5/5

Długo można by pisać opinie na temat tego przedszkola... Pani Dyrektor, p. Agnieszka to nie tylko osoba która zarządza przedszkolem ale i wspaniały i czuły wychowawca. Każde dziecko traktuje indywidualnie a dzieci czują się zaopiekowanie. To nie wszystko ponieważ poczucie zaopiekowania otrzymuje też rodzic. P. Agnieszka dała mi bardzo dużo wsparcia i pomocy zanim przedszkole jeszcze funkcjonowało i nigdy nie odmówiła mi pomocy lub rozmowy kiedy tego potrzebowałam. To taka osoba która przekazuje innym swoją miłość do tego co robi, a robi to świetnie!
Ciocia Monika i Ciocia Karolina to najwspanialsi wychowawcy jakich znam. Zaskakują codziennie swoimi pomysłami i kreatywnością na zajęciach. Dzieci nigdy się nie nudzą i tak wiele mogą się nauczyć tego, na co my rodzice czasem "nie mamy czasu lub sił". Są wspaniałe i takie kochane. Potrafią poskromić każdą bestie a pozostawianie dziecka w przedszkolu nie jest dla nikogo traumatyczne jak mogłam to zaobserwować w innej placówce. Zawsze z uśmiechem witają i żegnają dzieci. Są cudowne.
Myślę że zaufanie to podstawa. nie mam też co do tego wątpliwości że to wspaniałe miejsce które rozwija nasze dzieci i pozwala im być sobą i być zaakceptowanym takimi jakimi są. Nawet jeśli któreś z nich boryka się z problemami. Z całego serca polecam to miejsce, a jeśli ktokolwiek ma wątpliwości, myślę że wystarczy kilka minut rozmowy z p. Agnieszka aby poczuć to co ja poczułam rozmawiając z Nią po raz pierwszy ❤️

Przedszkole i żłobek
Anna Pająk
5/5

SĄDECKIE PRZEDSZKOLAKI to wyjątkowa placówka i jedyna z takim podejściem. Ciocie dbają o dzieci codziennie wietrzone sale (duże sale) , spacery, fantastyczne aktywności oraz zajęcia. Placówka jest otwarta na rozmowy z rodzicami oraz na znalezienie kompromisów. Ciocie słuchają z uwagą dzieci są otwarte na emocje które przeżywają, uczą sobie radzić z nimi, wspierają każdego dnia w poznawianiu świata oraz rozbudzją ciekawość. Dodatkowe zajęcia organizowane w przedszkolu dają kolejny z wielu plusów placówce. Wszystkie Ciocie są wyjątkowe lecz najbliższe sercu naszego syna są Ciocie Karolina i Aneta. Mnóstwo empatii , pomysłów, wsparcia, ogrom cierpliwości, ciepła i ten nie znikający uśmiech:) Otwartość na rozmowy z rodzicami, wsparcie sprawiają że nie ma problemu z zaufaniem i powierzeniem swojego dziecka pod opiekę. Polecamy z całego serca to wyjątkowe przedszkole a Właścicielą serdecznie gratulujemy stworzenia tak niesamowitego miejsca 🙂

Przedszkole i żłobek
Paulina P
5/5

To ile Panie wkładają serca i troski w te dzieci to niespotykane, na czele z Pania dyrektor:) Zawsze z troska opowiadają cały przebieg dnia dziecka, za co wielki podziw. Ale dzięki temu my jesteśmy spokojni,że dzieci są zaopiekowane najlepiej jak tylko to możliwe. Serdecznie polecam Sądeckie Przedszkolaki?❤️ Dziękuję za tą troskę, bliskość i czułość do naszych Dzieciątek❤️?

Przedszkole i żłobek
Lidia Zemanek
5/5

Pierwsze kroki i adaptacja wyglądają tak jak każdy rodzic by sobie tego życzył. Moje dziecko jest szczęśliwe to ja również. Codziennie nowe wyzwania dla małych odkrywców, a dzięki wspaniałej cioci Karolinie każda ciekawość dziecka jest zaspokojona. Fotorelacja jest świetnym pomysłem dla nas rodziców ponieważ możemy zobaczyć co dzieci nowego uczą się w przedszkolu a zdjęcia pomagaja zrozumieć o czym dzieci opowiadają. Ogromny ogród dzięki temu przedszkolaki wykorzystują swoje pokłady energii. Cierpliwość i wyrozumiałość Pań. Bliskościowe przedszkole nie tylko w nazwie ale i w rzeczywistości. Informacje są na bieżąco przekazywane. Doceniamy wkład i zaangażowanie całej kadry w stworzeniu miejsca dla naszych maluchów..

Przedszkole i żłobek
Maj Ka
5/5

Najlepsze przedszkole w Nowym Sączu z bardzo dużą ilością zajęć dodatkowych. Wspaniałe, kratywne i bardzo zaangażowane ciocie, które codziennie realizują ciekawe zajecia i dbają o rozwój oraz bezpieczeństwo naszych pociech.
Miejsce godne polecenia.

Przedszkole i żłobek
Joanna Ciwińska
5/5

Przedszkole naprawdę godne polecenia! Wspaniała atmosfera, Pani Monika i Pani Karolina z grupy Niedźwiadków wkładają całe swoje serce w pracę z dziećmi ❤️ zawsze uśmiechnięte i życzliwe. Polecam!

Go up