Przystań Elfów. Przedszkole Źłobek Publiczne - Ząbki

Adres: ul. Kuleszy 24 05-091 Ząbki, Księdza Wacława Kuleszy 24, 05-093 Ząbki, Polska.
Telefon: 222525213.
Strona internetowa: przedszkole-przystanelfow.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 21 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Przystań Elfów. Przedszkole Źłobek Publiczne

Przystań Elfów. Przedszkole Źłobek Publiczne to placówka edukacyjna zlokalizowana pod adresem ul. Kuleszy 24 w Ząbkach, Polska. Telefon kontaktowy to 222525213. Można również odwiedzić ich stronę internetową przedszkole-przystanelfow.pl.

To przedszkole specjalizuje się w zapewnianiu wysokiej jakości opieki i edukacji dla najmłodszych dzieci. Jedną z ich głównych specjalności jest Przedszkole, co oznacza, że ich program nauczania jest dostosowany do potrzeb i rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym.

Przystań Elfów. Przedszkole Źłobek Publiczne dba o dostępność dla wszystkich, oferując wejście oraz parking przyjazne dla osób poruszających się na wózkach. To ważne informacje dla rodzin z małymi dziećmi lub osobami z niepełnosprawnościami.

Według opinii na Google My Business, firma ta cieszy się dobrą reputacją, posiadając 21 recenzji. Średnia ocena wynosi 4/5, co świadczy o wysokim poziomie zadowolenia klientów.

Dla osób poszukujących wysokiej jakości przedszkola w Ząbkach, Przystań Elfów. Przedszkole Źłobek Publiczne jest doskonałym wyborem. Zlokalizowane w dogodnej lokalizacji, oferuje kompleksową opiekę i edukację dla najmłodszych, uwzględniając indywidualne potrzeby każdego dziecka.

Rekomendacja: Jeśli szukasz najlepszego przedszkola dla swojego dziecka w Ząbkach, skontaktuj się z Przystanią Elfów. Odwiedź ich stronę internetową i dowiedz się więcej o oferowanych usługach oraz programie nauczania. Nie wahaj się skorzystać z ich doświadczenia i profesjonalizmu

Recenzje dla Przystań Elfów. Przedszkole Źłobek Publiczne

Przystań Elfów. Przedszkole Źłobek Publiczne - Ząbki
Patrycja Wróbel
5/5

Niesamowite miejsce z rodzinną atmosferą. Starsza córka chodziła do Przystani Elfów, teraz chodzi synek. Jestem niezmiennie zachwycona, budynkiem, kadrą, placem zabaw, podejściem do rodziców, kuchnią i zawsze czyściutko. A najważniejsze, że jako przewrażliwiona matka mam spokój ducha będąc w pracy, kiedy mój syn jest w przedszkolu. Polecam z ręką na sercu.

Przystań Elfów. Przedszkole Źłobek Publiczne - Ząbki
Patrycja Kwit
5/5

„Przystań elfów” jak sama nazwa mówi to miejsce zapewniające spokój i bezpieczeństwo ale nie tylko… to cudowna, ciepła, serdeczna i czujnie obserwująca nasze dzieci kadra, która otacza każdego dnia dzieci wsparciem w rozwoju i miłością. Zajęcia dla dzieci są starannie wcześniej przygotowane, do tego różnorodne i bardzo kreatywne.
Nie sądziłam, że tak wspaniałe przedszkole może istnieć. Każdego dnia zostawiam córkę z pełnym spokojem i już nie mogę się doczekać aż synek rozpocznie przygodę w magicznej „Przystani Elfów”. Czujemy, że to również nasze miejsce dzięki Radzie Rodziców, która stara się jednoczyć rodziców organizując wspólne pikniki, warsztaty.

Przystań Elfów. Przedszkole Źłobek Publiczne - Ząbki
Iza Skwarek
5/5

Miejsce do ktorego ja dziecko odprowadzam ze spokojem a odbieram z uśmiechem! Ciocie - uwazam ze nic wiecej nie trzeba mowic jesli dziecko opowiada ze jak potrzebowalo to sie do Cioci poszla poprzytulac! Ilosc zajęć dodatkowych mega! To ile przedszkole daje roznych mozliwosci rozwoju dla dzieci od sportu przez angielski po prace plastyczne to kolejny ogromny plus! Polecam! ❣️

Przystań Elfów. Przedszkole Źłobek Publiczne - Ząbki
Joanna Augustyniak
5/5

Wspaniałe przedszkole! Mnóstwo kreatywnych zajęć, ciekawe warsztaty i zajęcia. Widać zaangażowanie kadry i czuć ciepłą atmosferę. Polecam z całego serca ?

Przystań Elfów. Przedszkole Źłobek Publiczne - Ząbki
Alona Sur
5/5

Wspaniałe panie , miłe, pomocne, dzieci je uwielbiały (spędziły tam dwa lata). Super zarządzane, mnóstwo atrakcji, imprez. Będziemy zawsze miło wspominać.

Przystań Elfów. Przedszkole Źłobek Publiczne - Ząbki
Jelly
1/5

Uważałem tą placówke za dobre przedszkole do czasu gdy zastałem moje dziecko nieprzebrane z odchodami w gaciach. Bezczelność!

Przystań Elfów. Przedszkole Źłobek Publiczne - Ząbki
Ada Wróbel
5/5

Wspaniałe miejsce. Polecam.

Przystań Elfów. Przedszkole Źłobek Publiczne - Ząbki
kalimber
1/5

Panie pracujące tam nie umiały zająć się moim dzieckiem.

Go up