Przedszkole Nr 7 "Jarzębinka" w Swarzędzu - Swarzędz

Adres: Kórnicka 61, 62-020 Swarzędz, Polska.
Telefon: 616515736.
Strona internetowa: przedszkolejarzebinka.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 8 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole Nr 7 "Jarzębinka" w Swarzędzu

Przedszkole Nr 7 Jarzębinka w Swarzędzu to przedszkole o wyjątkowej renomie, zlokalizowane przy Adres: Kórnicka 61, 62-020 Swarzędz, Polska. Jest to placówka edukacyjna, która specjalizuje się w pracy z najmłodszymi dziećmi, oferując wysokiej jakości opiekę i edukację. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu Telefon: 616515736, a także odwiedzić ich stronę internetową Strona internetowa: przedszkolejarzebinka.pl.

Jarzębinka to przedszkole o bogatej ofercie edukacyjnej i opiekuńczej. Ich personel składa się z doświadczonych pedagogów, którzy dbają o rozwój intelektualny i emocjonalny każdego dziecka. Ponadto, przedszkole oferuje parking dostępny dla osób na wózkach, co sprawia, że jest miejscem przyjaznym i dostępnym dla wszystkich rodziców.

Opinie na temat Przedszkola Nr 7 Jarzębinka są niezwykle pozytywne. Firma ma aż 8 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 5/5. To doskonały dowód na wysoką jakość świadczonych usług i zaufanie jakim cieszy się placówka wśród rodziców i opiekunów.

Dla osób poszukujących wysokiej jakości przedszkola, Przedszkole Nr 7 Jarzębinka w Swarzędzu jest doskonałym wyborem. Dzięki profesjonalnemu podejściu personelu, różnorodnym zajęciom edukacyjnym i opiekuńczym oraz dogodnej lokalizacji, jest idealnym miejscem do rozwoju i nauki najmłodszych.

Rekomendacja: Jeśli szukasz przedszkola, które zapewni Twojemu dziecku wysoką jakość opieki i edukacji, nie wahaj się skontaktować z Przedszkolem Nr 7 Jarzębinka poprzez ich stronę internetową. Tam znajdziesz więcej informacji na temat oferty, zajęć oraz możliwości zapisania dziecka. Nie zwlekaj, sprawdź już teraz

Recenzje dla Przedszkole Nr 7 "Jarzębinka" w Swarzędzu

Przedszkole Nr 7
Jestem Slay
5/5

Najlepsze przedszkole w jakim byłam! Wspaniałe przedszkolanki! ?

Przedszkole Nr 7
Michalina G
5/5

Najlepsze przedszkole do jakiego bez obaw można wysłać swoje dziecko. Bardzo dobra opieka, dodatkowe zajęcia do wyboru, duży plac zabaw, stałą opieka bardzo miłych, kochających dzieci Pań. Po zakończeniu przedszkola dziecko dostaje plik zdjęć, które są wspaniałą pamiątką. Zaangażowanie w przygotowaniu Jasełek, Dni Babci, Dziadka, Mamy, Taty itp. Festyny rodzinne. Dzieci opowiadały swoje wymyślone historie, z których potem powstała książeczka z bajkami, super! Trochę zajęć wprowadzających do szkoły, zabawy, integracja, wyjazdy np. na Wielkanoc aby spotkać się z zającem wielkanocnym 😀 Dzieci wspaniale wspominają to przedszkole. Miejsce godne zaufania, polecam

Przedszkole Nr 7
Jarek Essa
5/5

Najlepsze przedszkole w Swarzędzu, miła i ciepła atmosfera

Przedszkole Nr 7
Marcin Rybicki
5/5

Świetne miejsce dla każdego dziecka a przynajmniej dla mojej dziewczynki. Miły i wyraźnie profesjonalny personel. Polecam wszystkim rodzicom którzy są nawet bardzo zatroskani o swojego pociechy tak jak ja.

Przedszkole Nr 7
Katarzyna Kulecka
5/5

Ok

Przedszkole Nr 7
Wiktor Wertex
5/5

Przedszkole Nr 7
harmony of soul
5/5

Przedszkole Nr 7
Karolina Dolata
5/5

Go up