Przedszkole nr 5 "Zielona Półnutka" - Swarzędz

Adres: Osiedle Kościuszkowców 2, 62-020 Swarzędz, Polska.
Telefon: 618186355.
Strona internetowa: zielonapolnutka.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 6 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 5 "Zielona Półnutka"

Przedszkole nr 5 Zielona Półnutka to przedszkole zlokalizowane na Osiedlu Kościuszkowców 2, 62-020 Swarzędz, Polska. Znajduje się w uroczym miejscu, otoczonym zielenią, co sprzyja zdrowemu rozwojowi dzieci. Posiada numer telefonu kontaktowego: 618186355 oraz stronę internetową: zielonapolnutka.pl.

Swoją specjalnością jest przedszkolnictwo, co oznacza, że zajmuje się opieką i edukacją najmłodszych dzieci. Przedszkole nr 5 Zielona Półnutka cieszy się dobrą opinią wśród klientów, zgodnie z 6 recenzjami na Google My Business, a średnia ocena wynosi 5/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie miało możliwość rozwijania swoich umiejętności, rosnąc w przyjaznej atmosferze, to Przedszkole nr 5 Zielona Półnutka jest idealnym wyborem. Dzięki zlokalizowaniu w spokojnej okolicy, otoczonej naturą, dzieci mają możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu, co wpływa korzystnie na ich zdrowie i rozwój.

Osoby poszukujące wysokiej jakości przedszkola dla swoich dzieci z pewnością będą zadowolone z oferty Przedszkola nr 5 Zielona Półnutka. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie. Zapewniamy, że doświadczona kadra pedagogiczna zadba o najlepszy rozwój Twojego dziecka.

Recenzje dla Przedszkole nr 5 "Zielona Półnutka"

Przedszkole nr 5
Maciej Ż-A
5/5

Świetny personel, na każdym szczeblu.

Przedszkole nr 5
Kasia
5/5

Przedszkole nr 5
mi ko
5/5

Przedszkole nr 5
Joanna Mytkowska
5/5

Przedszkole nr 5
Sylwia Dusza
5/5

Przedszkole nr 5
OLIWIA Bandosz
5/5

Go up