Przedszkole nr 61 Integracyjne - Bydgoszcz

Adres: Kąkolowa 21, 85-811 Bydgoszcz, Polska.
Telefon: 523613984.
Strona internetowa: p61.edu.bydgoszcz.pl.
Specjalności: Opieka przedszkolna.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 21 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 61 Integracyjne

Przedszkole nr 61 Integracyjne, zlokalizowane przy ulicy Kąkolowa 21, 85-811 Bydgoszcz, Polska, to placówka o specjalności w opiece przedszkolnej. Jest miejscem, które cechuje się integracją dzieci o różnych potrzebach i umiejętnościach, zapewniając im wsparcie i opiekę na wysokim poziomie.

Na stronie internetowej p61.edu.bydgoszcz.pl można znaleźć szczegółowe informacje o programie nauczania, kadrze pedagogicznym oraz aktualnościach z życia przedszkola. Można także skontaktować się z placówką pod numerem telefonu 523613984 w razie dodatkowych pytań lub umówienia spotkania.

Jedną z istotnych cech przedszkola jest dostępność dla osób na wózkach, co sprawia, że jest przyjazne i otwarte dla wszystkich dzieci. Dodatkowo, Przedszkole nr 61 Integracyjne cieszy się dobrą opinią wśród rodziców i opiekunów, z średnią oceną 4/5 na podstawie 21 recenzji na Google My Business.

Dla osób poszukujących miejsca, które zapewni wszechstronny rozwój dziecka, Przedszkole nr 61 Integracyjne może być doskonałym wyborem. Zlokalizowane w dogodnej lokalizacji, z profesjonalnym zespołem pedagogicznym oraz bogatym programem nauczania, placówka ta stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka i jego potrzeb.

W związku z powyższym, rekomendujemy skontaktowanie się z Przedszkolem nr 61 Integracyjnym poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i ewentualnie umówić się na spotkanie. Jest to miejsce, które dba o rozwój dzieci w przyjaznej i integracyjnej atmosferze, co czyni je wartym rozważenia dla każdego rodzica szukającego wysokiej jakości opieki przedszkolnej dla swojego dziecka.

Recenzje dla Przedszkole nr 61 Integracyjne

Przedszkole nr 61 Integracyjne - Bydgoszcz
anna michalska
5/5

W mojej ocenie wspaniałe przedszkole. Moje dziecko trafiło na wpaniałych wychowawców (szczególne ukłony dla Pani Justyny Lipińskiej, którą ogromnym zaufaniem obdarzyło zarówno moje dziecko jak i ja). Uśmiechnięte Panie wspomagające rozładowują poranny stres, duży plac zabaw pozwala rozładować emocje, a przygotowywane na miejscu jedzenie dziecko zjada z apetytem.
Dla mnie najlepszą rekomendacją jest, że dziecko z radością wraca do placówki.
Nie znam całej kadry jednak ja jestem zadowolona z opieki.

Przedszkole nr 61 Integracyjne - Bydgoszcz
Grzegorz Grzegorz
1/5

Witam,na wstępie powiem że wychowawcy którzy sprawują opiekę nad naszymi pociechami nie do końca są osobami kompetencyjnymi.
Chamskie zachowanie względem do rodziców jeśli dziecko Jest odbierane.Gdyż nie raz podeszła do mnie jakby miała przed sobą kolegę i bezczelne odzywki oraz sugestie nie na miejscu typu pańskie dziecko to i tamto oraz jest źle wychowane.
Zastanawiam się czy jedna z drugą są tak cwane czy mają niepokolei w swoich małych rozumkach,takich słówek jest mnóstwo więc uważam że tamte panie to pomyliły się wszystkie ze swoim zawodem.

Przedszkole nr 61 Integracyjne - Bydgoszcz
CB
1/5

Kadra przedszkola nie jest pozytywnie nastawiona do dzieci. Niestety byłem świadkiem kilku przykrych dla małego dziecka sytuacji które absolutnie nie powinny wydarzyć się w przedszkolu. Ponadto dyrektor oraz kadra przedszkola o uprzejmości wobec rodziców powinni się nieco do edukować. Potwierdzam opinie przedmówców iż standard przedszkola, mianowicie podejście do dzieci, rodziców drastycznie podupadł. Moim zdaniem kuratorium oświaty powinno dokładnie zweryfikować czy odpowiednie osoby są na odpowiednich stanowiskach w tej placówce. Osobiście radzę poważnie przemyśleć czy to przedszkole będzie przyjazne naszemu dziecku.

Przedszkole nr 61 Integracyjne - Bydgoszcz
Anastasiia Rezhoniuk
1/5

Jedna gwiazda za miły uśmiech nauczyciela wspomagającego. Z mojego doświadczenia - nie polecam.

Przedszkole nr 61 Integracyjne - Bydgoszcz
Sophia Kozloski
3/5

Nie wiem jak teraz (dlatego 3 gwiazdki), ale kiedyś było suuuper i bardzo sympatycznie. Najfajniejsze i najbardziej kompetentne oraz lubiane przez dzieci panie to Justyna Lipińska, Asia Strzyżewska, Danka Listecka, Ewa Idźczak, Agnieszka Owsińska, Ania Lorenc, Ania Heinz, Kasia Szydłowska, Asia Grabowska, Kasia Trojańczyk, Bożenka Ossowska, Ela Wtorek i Ania Piecun. Pozdrowienia dla nich 🙂

Przedszkole nr 61 Integracyjne - Bydgoszcz
Marek Waszak
5/5

Bardzo fajne przedszkole. Kolejne moje dziecko już tam chodzi i jest bardzo zadowolone. Posiłki są robione na miejscu i zawsze świeże i smaczne.Nauczycielki bardzo miłe i konkretne. Polecam!

Przedszkole nr 61 Integracyjne - Bydgoszcz
Piotrek Tomilicz
4/5

Przywykłem do innego przedszkola. Dlatego obiekt umiarkowanie mi się podoba, podobnie jak wnętrze. Niemniej wychowawczynie mają u mnie duży plus.

Przedszkole nr 61 Integracyjne - Bydgoszcz
Kasia Katarzyna
5/5

Super przedszkole, cudowna atmosfera 🙂

Go up