Przedszkole nr 57 "Pluszowy Miś" - Bydgoszcz

Adres: Pielęgniarska 17A, 85-790 Bydgoszcz, Polska.
Telefon: 523439227.
Strona internetowa: przedszkole57pluszowymis.edupage.org.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 5 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 57 "Pluszowy Miś"

Przedszkole nr 57 Pluszowy Miś to jedno z najbardziej renomowanych przedszkoli w Bydgoszczy, położone przy ulicy Pielęgniarska 17A. Jest to przedszkole, które specjalizuje się w zapewnianiu wysokiej jakości opieki i edukacji dla najmłodszych dzieci.

Przedszkole nr 57 Pluszowy Miś oferuje szeroki zakres zajęć edukacyjnych i rozwojowych, które są prowadzone przez doświadczonych i zaangażowanych nauczycieli. Dzieci mają możliwość rozwijania swoich umiejętności poprzez zabawę, kreatywne warsztaty oraz aktywności sportowe.

Adres: Pielęgniarska 17A, 85-790 Bydgoszcz, Polska.

Telefon: 523439227

Strona internetowa: przedszkole57pluszowymis.edupage.org

Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 5 recenzji na Google My Business.

Średnia opinia: 4.2/5.

Przedszkole nr 57 Pluszowy Miś cieszy się doskonałą opinią wśród rodziców i dzieci, którzy chwalą atmosferę panującą w placówce oraz wysoki poziom nauczania. Lokalizacja w spokojnej okolicy sprawia, że jest to idealne miejsce dla dzieci do nauki i zabawy.

Dla osób poszukujących wysokiej jakości przedszkola, Przedszkole nr 57 Pluszowy Miś jest doskonałym wyborem. Zajęcia edukacyjne, opieka na najwyższym poziomie oraz przyjazna atmosfera sprawiają, że dzieci chętnie spędzają czas w tej placówce.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać się i uczyć w przyjaznej i kreatywnej atmosferze, to Przedszkole nr 57 Pluszowy Miś jest miejscem, które spełni Twoje oczekiwania. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową i dowiedzenia się więcej o ofercie placówki.

Recenzje dla Przedszkole nr 57 "Pluszowy Miś"

Przedszkole nr 57
Marta Siebor
5/5

Najlepsze przedszkole w którym jest moje drugie dziecko! Super kontakt z nauczycielkami, wszystko załatwione od samego wejścia ... Naprawdę polecam. Wszystkie Panie bardzo pomocne i okazują dziecku potrzebę i ich realizacji reagują na porzeby!!!! P. Karolina wspaniała:) Dobrana duszyczka w grupie;););)

Przedszkole nr 57
Joanna Maria Faustyna Lewandowska
5/5

Przedszkole nr 57
Tymoteusz Lewandowski
5/5

Przedszkole nr 57
Czarek Cezary
3/5

Przedszkole nr 57
Magda Michałowska
3/5

Go up