Przedszkole nr 43 "U Krecika Szybownika" - Bydgoszcz

Adres: Jeremiego Przybory 8, 85-791 Bydgoszcz, Polska.
Telefon: 523447115.
Strona internetowa: p43.edu.bydgoszcz.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 9 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 43 "U Krecika Szybownika"

Przedszkole nr 43 U Krecika Szybownika znajduje się pod adresem Jeremiego Przybory 8, 85-791 Bydgoszcz, Polska. To przedszkole specjalizuje się w edukacji przedszkolnej, zapewniając wysoką jakość opieki i nauki dla najmłodszych dzieci.

Przedszkole nr 43 U Krecika Szybownika oferuje swoje usługi pod numerem telefonu 523447115. Na ich stronie internetowej p43.edu.bydgoszcz.pl można znaleźć więcej informacji na temat oferty edukacyjnej i zasad rekrutacji.

Jedną z głównych specjalności placówki jest praca z dziećmi w wieku przedszkolnym, zapewniając im odpowiednie warunki do rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i społecznego. Dodatkowo, warto zauważyć, że wejście do przedszkola jest dostępne dla osób poruszających się na wózkach, co świadczy o dbałości o komfort wszystkich uczestników placówki.

Według opinii użytkowników, firma Przedszkole nr 43 U Krecika Szybownika ma 9 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.1/5, co świadczy o pozytywnym odbiorze przez rodziców i opiekunów dzieci korzystających z usług placówki.

Dla wszystkich zainteresowanych rodziców i opiekunów, Przedszkole nr 43 U Krecika Szybownika to doskonałe miejsce do rozpoczęcia przygody edukacyjnej dla ich dzieci. Zachęcamy do kontaktu poprzez stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na wizytę w placówce.

Recenzje dla Przedszkole nr 43 "U Krecika Szybownika"

Przedszkole nr 43
Iwona Jarosz
5/5

Dziecko mam krótko ale po pierwsze jest najedzone, nie to co w pewnym prywatnym. Po tygodniu dziecko przychodzi z trzema piosenkami. Bardzo dużo się dzieje, dni tematyczne, konkursy, wycieczki do teatru. Panie to kwalifikowani pedagodzy.. Pani dyrektor konkretna i stanowcza babka ale to wielki plus, tu chodzi o ogarnięcie i bezpieczeństwo setek dzieci.

Przedszkole nr 43
Beata piekarska
5/5

Polecam przedszkole . Dużo aktywności dla dzieci , smaczne jedzenie i super Panie

Przedszkole nr 43
Dominik H
1/5

Fatalna kadra, zerowa empatia, dyrektor niereagująca na wnioski rodziców, każdemu rodzicowi odradzam

Przedszkole nr 43
Arek
5/5

Przedszkole nr 43
Natalia Chmielewska
5/5

Przedszkole nr 43
Альона Прохода
5/5

Przedszkole nr 43
anna jankowska
5/5

Przedszkole nr 43
Karolina Szrajda-Góra
5/5

Go up