Przedszkole nr 66 - Bydgoszcz

Adres: Gabrieli Zapolskiej 16, 85-149 Bydgoszcz, Polska.
Telefon: 523795399.

Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 10 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.6/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 66

Przedszkole nr 66 znajduje się pod adresem Gabrieli Zapolskiej 16, 85-149 Bydgoszcz, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 523795399. To placówka specjalizująca się w oferowaniu usług przedszkolnych, co potwierdzają ich specjalności: Przedszkole.

Przedszkole nr 66 zapewnia łatwy dostęp dla osób na wózkach, co jest istotne dla wielu rodzin. Dodatkowo, parking jest dostępny również dla osób na wózkach, co sprawia, że placówka jest przyjazna i dostępna dla wszystkich.

Opinie na temat Przedszkola nr 66 są zróżnicowane, firma posiada aż 10 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 3.6 na 5, co wskazuje na ogólnie pozytywne opinie klientów.

Dla kogoś poszukującego informacji o Przedszkolu nr 66, ważne jest zwrócenie uwagi na ich specjalizację w obszarze edukacji przedszkolnej oraz na udogodnienia dla osób na wózkach. Lokalizacja w Bydgoszczy sprawia, że jest to dogodne miejsce dla mieszkańców tego miasta oraz okolicznych miejscowości.

Jeśli szukasz miejsca dla swojego dziecka, które oferuje wysokiej jakości opiekę przedszkolną oraz dba o różnorodne potrzeby, Przedszkole nr 66 może być idealnym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji i skontaktować się z nimi bezpośrednio.

Recenzje dla Przedszkole nr 66

Przedszkole nr 66 - Bydgoszcz
Emilia
1/5

Brak wspierania poczucia wartości dziecka i jego rozwoju emocjonalnego. Zdarzają się panie, które krzyczą, wychowują poprzez strach i zawstydzanie. Dzieci, które nie śpią w dzień, nie mają zapewnionych innych form relaksacji wbrew wcześniejszym zapewieniom i muszą leżeć przez cały czas drzemki pozostałych dzieci. Skupienie na motywacji zewnętrznej, między innymi dawanie słodyczy za sprzątanie, dawanie naklejek, pieczątek i mówienie, że są one dla "dobrych dzieci", nagminne używanie słowa niegrzeczne. U większości kadry brak aktualnej wiedzy o rozwoju dziecka.

Przedszkole nr 66 - Bydgoszcz
Serratu S
1/5

Nie polecam dla rodziców, wychowujących dzieci z wykorzystaniem nowych nurtów. Pomimo młodego wieku kadry, niewielu nauczycieli stosuje nowoczesne metody wychowawcze.To co jest przedstawiane i obiecywane na drzwiach otwartych ma się nijak do rzeczywistości. Plac zabaw jest ogromny, ale mało wykorzystywany. Na plus trzeba zaliczyć jedzenie przygotowywane na miejscu oraz bezpieczny system wejścia/wyjścia na kartę magnetyczna.

Przedszkole nr 66 - Bydgoszcz
Katarzyna Wróbel
5/5

Świetne przedszkole z zaangażowaną kadrą, przemyślanym programem i dobrym jedzeniem. Dziękuję!

Przedszkole nr 66 - Bydgoszcz
Rafał Klappa
5/5

Super Grono Pedagogiczne.
3 mój syn jest w tym przedszkolu i bez zastrzeżeń

Przedszkole nr 66 - Bydgoszcz
Piotr Mełnicki
5/5

Najlepsze na świecie

Przedszkole nr 66 - Bydgoszcz
M R
1/5

Przedszkole nr 66 - Bydgoszcz
Eliza Orzeszkowa
3/5

Przedszkole nr 66 - Bydgoszcz
Adrianna Ławska
5/5

Go up