Przedszkole Terapeutyczne Tadzio - Zielonka

Adres: Kolejowa 25, 05-220 Zielonka, Polska.
Telefon: 781284813.
Strona internetowa: tadzio.edu.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Prezentuje się jako firma należąca do kobiety, Miejsca dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Toaleta unisex.
Opinie: Ta firma ma 8 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Przedszkole Terapeutyczne Tadzio

Przedszkole Terapeutyczne Tadzio to miejsce, które oferuje wysokiej jakości opiekę przedszkolną w Polsce. Znajduje się pod adresem Kolejowa 25, 05-220 Zielonka, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 781284813 lub odwiedzić ich stronę internetową tadzio.edu.pl.

Przedszkole Terapeutyczne Tadzio specjalizuje się głównie w przedszkolnych usługach opiekuńczych. Co wyróżnia to miejsce, to fakt, że prezentuje się jako firma należąca do kobiety, co może być inspirujące dla innych kobiet pragnących założyć własny biznes. Dodatkowo, oferują one miejsca dla osób na wózkach oraz posiadają toaletę dla osób na wózkach oraz toaletę unisex, co sprawia, że są bardziej przyjazne dla wszystkich.

Opinie na temat Przedszkola Terapeutycznego Tadzio są bardzo pozytywne, firma posiada aż 8 recenzji na Google My Business, a ich średnia ocena wynosi 4.5/5. To świadczy o wysokim poziomie usług, którymi się zajmują.

Jeśli szukasz wysokiej jakości opieki przedszkolnej dla swojego dziecka w Polsce, Przedszkole Terapeutyczne Tadzio może być doskonałym wyborem. Ich przyjazne podejście, profesjonalna obsługa oraz wysokie oceny świadczą o ich zaangażowaniu w zapewnienie najlepszej opieki dla dzieci. Dlatego polecamy skontaktować się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na wizytę.

Recenzje dla Przedszkole Terapeutyczne Tadzio

Przedszkole Terapeutyczne Tadzio - Zielonka
Anastasia Nikolaeva
5/5

Rekomenduję z całego serca przedszkole “Tadzio”
Tu znajdują się świetne pani które kochają dzieci i bardzo im pomagają w terapii.
Dzięki paniom terapeutów tam tworzy się atmosfera miłości. Dzieci z chęcią idą do przedszkola,również lubią tam się uczyć i bawić się.
Specjaliści które tam pracują naprawdę świetnie i cały czas znajdują się w kontakcie z rodzicami i ciagle podpowiadają jak i co musimy spróbować zrobić żeby dziecko czegoś nauczyć.
Rekomenduję !

Przedszkole Terapeutyczne Tadzio - Zielonka
Justyna Włodarczyk
5/5

To przedszkole to najlepsze miejsce do jakiego moje dziecko mogło trafić. Mamy porównanie, ponieważ synek wcześniej chodził do innego przedszkola terapeutycznego i zdecydowanie widzę ogromną różnicę, poprawa funkcjonowania u syna była zauważalna praktycznie po kilku dniach od rozpoczęcia zajęć, w poprzednim miejscu niestety przez kilka miesięcy nie było praktycznie żadnej poprawy w funkcjonowaniu dziecka. Aktualnie uczęszcza do Tadzia od 3 miesięcy i jestem w szoku ile udało się wypracować. Praktycznie z tygodnia na tydzień widać duże zmiany. To wszystko to zasługa Pani Marty, Angeliki i Oli. Mają ogromną wiedzę i doświadczenie w pracy z dzieciakami ze spektrum, do tego są ogromnie ciepłymi i otwartymi osobami nie tylko dla dzieciaków, ale też dla rodziców.

Przedszkole Terapeutyczne Tadzio - Zielonka
sylwia Boniuk
5/5

Córka chodzi do tego przedszkola od maja tamtego roku. Polecam z calego serca. Terapeuci świetni w tym co robią i mega symaptyczni. We wszystkim pomogą doradzą. Napewno będziemy tam chodzic dopóki Córka nie zacznie obowiązku szkolnego.❤️

Przedszkole Terapeutyczne Tadzio - Zielonka
Joanna Domańska
5/5

Polecam z calego serca. Pani Ola, Pani Marta, Pani Angelika tworza ciepla, przyjazna atmosfere dla dzieci, jest duzo zajec i atrakcji, panie sa kompetentne i wiedza jak postepowac nawet w trudnych przypadkach. Oddaje w ich rece syna z pelnym zaufaniem i widze postepy w jego zachowaniu,a to dopiero 2 miesiac. Pani Ola z mama bardzo mi pomogly bezinteresownie, za co jestem im ogromnie wdzieczna.

Przedszkole Terapeutyczne Tadzio - Zielonka
Taras Osypczuk
5/5

Super przedszkole. Polecamy od całego serca. Dobre i przyjemne nauczyciele. Naprawdę fachowcy w swojej dziedzinie. Jesteśmy bardzo zadowoleni nauką naszego syna.

Przedszkole Terapeutyczne Tadzio - Zielonka
Małgorzata M
5/5

Świetne miejsce dla dzieci w spektrum autyzmu. Skrojone na miarę ich potrzeb z fachową kadrą ? nie mogliśmy lepiej trafić ❤️

Przedszkole Terapeutyczne Tadzio - Zielonka
Sylwia Boniuk
5/5

Moja corka chodzi tam zaledwie od 4 maja a postepy jakie zrobila sa ogromne. Zaczyna samodzielnie jesc komunikować sie ubierac rozbierac. Panie w przedszkolu fantastyczne i bardzo kompetentne polecam z calego serca.

Przedszkole Terapeutyczne Tadzio - Zielonka
Wojti
1/5

Go up