Abecadło. Przedszkole - Zielonka

Adres: Armii Krajowej 37, 05-220 Zielonka, Polska.
Telefon: 227819461.
Strona internetowa: przedszkole-abecadlo.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 13 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Abecadło. Przedszkole

Abecadło. Przedszkole to przedszkole zlokalizowane w Zielonce, na ulicy Armii Krajowej 37. Jest to placówka edukacyjna specjalizująca się w pracy z najmłodszymi dziećmi, zapewniająca im bezpieczne i rozwijające środowisko do nauki i zabawy.

Przedszkole Abecadło oferuje specjalnością z zakresu edukacji przedszkolnej, dbając o wszechstronny rozwój dzieci w wieku przedszkolnym. Mając na uwadze potrzeby każdego maluszka, zapewniają wszechstronną opiekę oraz odpowiednie warunki do nauki i zabawy.

Dla osób zainteresowanych skontaktowaniem się z przedszkolem, istnieje możliwość kontaktu pod numerem telefonu 227819461 lub odwiedzenia ich strony internetowej przedszkole-abecadlo.pl. Warto zauważyć, że wejście do placówki jest dostępne również dla osób poruszających się na wózkach, co świadczy o ich trosce o dostępność dla wszystkich.

Opinie o Abecadle. Przedszkole są bardzo pozytywne, firma ma aż 13 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wystawiana przez klientów to 4.3/5, co świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez przedszkole.

Dla osób poszukujących bezpiecznego i rozwijającego środowiska dla swoich dzieci, Abecadło. Przedszkole może być doskonałym wyborem. Zlokalizowane w dogodnym miejscu, oferujące specjalistyczną opiekę i edukację, stanowi idealne miejsce dla najmłodszych. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie z personelem placówki.

Rekomendacja końcowa: Jeśli szukasz profesjonalnego i przyjaznego przedszkola dla swojego dziecka, skontaktuj się z Abecadło. Przedszkole już teraz poprzez ich stronę internetową i daj swojemu dziecku najlepsze start w edukacji

Recenzje dla Abecadło. Przedszkole

Abecadło. Przedszkole - Zielonka
Katarzyna Choromańska
5/5

Polecam, grupa żłobkowa- codzienne wykonywanie prac plastycznych, zajęcia wspierające integrację sensoryczną, różne warsztaty np. kulinarne; koncerty. Cały ogrom atrakcji, edukacji przez zabawę. Wielki plus za własną kuchnie.

Abecadło. Przedszkole - Zielonka
Kasia Katarzyna
5/5

Najlepsza placówka jaką mogłam wybrać dla swojego dziecka. Ciocie, pełne empatii, uśmiechu i miłości do dzieci. Domowa atmosfera, dużo edukacji przeplatanej z zabawą. Własna kuchnia i robione posiłki na miejscu. Syn kocha to miejsce i ciocie. Polecam serdecznie 🙂

Abecadło. Przedszkole - Zielonka
Justyna
4/5

Przedszkole i żłobek mają dobre opinie, ale żłobek zdecydowanie potrzebuje zmian. Maluszki żłobkowe są na piętrze, wskutek czego są problemy z wychodzeniem na spacer w okresie zimowym. Usytuowanie na parterze byłoby bardziej sensowne, skoro są problemy. Druga rzecz, która mnie bardzo zdziwiła, to telewizory puszczane najmłodszym dzieciom, co jest niezgodne z zaleceniami specjalistów i wpływa na przeciążenie układu nerwowego. Bardzo fajne menu i ciekawe zajęcia dla dzieci.

Abecadło. Przedszkole - Zielonka
Gie Six
5/5

Bardzo ładny występ Tropicieli z okazji Dnia Babci i Dziadka
Gratulacje dla Pani prowadzącej tę grupę.Babcia i dziadek Natana Sobczyka

Abecadło. Przedszkole - Zielonka
Joanna Kowalik
5/5

Dobra obsługa

Abecadło. Przedszkole - Zielonka
Piotr Nesterowicz
5/5

Abecadło. Przedszkole - Zielonka
Emilia Baran
5/5

Abecadło. Przedszkole - Zielonka
Kamila Radziewska
5/5

Go up