Przedszkole Akademia Happy Kids - Jelenia Góra

Adres: Aleja Jana Pawła II 20a, 58-506 Jelenia Góra, Polska.
Telefon: 756422022.
Strona internetowa: przedszkole.akademiahappykids.pl.
Specjalności: Przedszkole, Opieka przedszkolna, Przedszkola.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 14 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Przedszkole Akademia Happy Kids

Przedszkole Akademia Happy Kids to przedszkole znajdujące się w Jeleniej Górze przy Alei Jana Pawła II 20a. Numer telefonu do kontaktu to 756422022. Strona internetowa przedszkola dostępna jest pod adresem przedszkole.akademiahappykids.pl.

Przedszkole Akademia Happy Kids oferuje usługi przedszkolne oraz opiekę przedszkolną. Jest to miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności w różnych dziedzinach, takich jak język angielski, muzyka, sztuka i wychowanie fizyczne.

Jedną z cech charakterystycznych przedszkola jest dostępne wejście dla osób na wózkach, co jest bardzo ważne dla rodziców z dziećmi niepełnosprawnymi.

Na stronie internetowej przedszkola dostępne są informacje o szczegółowym planie dziennym, zasadach funkcjonowania oraz regulaminie. Można tam również znaleźć informacje o zespole pedagogicznym oraz opinie rodziców.

Ta firma ma 14 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 3.7/5.

W sumie, Przedszkole Akademia Happy Kids to miejsce, w którym dzieci mogą się rozwijać i rozwijać w bardzo przyjaznym otoczeniu. Zaleca się odwiedzenie strony internetowej przedszkola, aby uzyskać więcej informacji oraz skorzystać z oferty przedszkola. Polecamy skontaktować się przez stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć współpracę z Przedszkolem Akademia Happy Kids.

Recenzje dla Przedszkole Akademia Happy Kids

Przedszkole Akademia Happy Kids - Jelenia Góra
Daniel Potkański
4/5

Bawialnia wchodząca w skład przedszkola jest również dostępna po za godzinami jego pracy. Mój synek był bardzo zadowolony z godzinki zabawy, cena 12 zł/h, niestety do tej pory nie ma możliwości płacenia kartą.

Przedszkole Akademia Happy Kids - Jelenia Góra
Magdalena Franczak
5/5

Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki w przedszkolu. Pani wychowawczyni naszej grupy robi bardzo dużo, aby zapewnić maluszkom rozwojowe atrakcje. A to joga w parku, a to wycieczka pociągiem do Cieplic. Zajęcia ruchowe, piękny zacieniony plac zabaw i dobre jedzenie. Polecam

Przedszkole Akademia Happy Kids - Jelenia Góra
Ggg Ggg
1/5

Niestety to straszna porażka. Dzieci w wieku od roku do dwóch lat które są przywożone przed godziną 7.30 są pozostawiane same sobie na tzw bawialni razem ze starszymi dziećmi. Te maluszki są tak zestresowane że nie wiedzą co się dzieje gdyby tego było mało to do tego czasu są z Paniami których wogule nie znają nie wspomnę że ciągle siedzą Panie w koncie na telefonach nie zwracając uwagi na maluszki. Potem będzie płacz jak dojdzie do wypadku. Coś tu jest nie tak!!!!! Pamiętajcie że to są nasze pociechy i za to jeszcze płacimy. Czy tak powinno być Niech Pani dyrektor weźmie sobie to do serca jak to przeczyta.

Przedszkole Akademia Happy Kids - Jelenia Góra
ZIEZIUL
1/5

Byłem tam na obiedzie i jedna pracownica dała mi za mało reszty aż 6 zł!!!

Przedszkole Akademia Happy Kids - Jelenia Góra
Aneta Bulcewicz
1/5

Niestety zawiodłam się bardzo.. Urodziny w Happy Kids to porażka. . Syn miał urodziny w tym samym czasie co inne dziecko, więc 30 dzieci i tyle samych dorosłych mogło przyprawić o ból głowy.. Zglaszalam rano ile dzieci będzie, a nakryć niestety bylo mniej.. Mało tego, na czas nie były gotowe nawet przekąski dla dzieci. Musiałam prosić się o dzbanek wody i owoce. Dla rodziców za opłatą nie było nawet herbaty, bo warnik nie działa..Trzeba było prosić o to, żeby może w zwykłym czajniku wody zagrzac.
Może gdyby to były nasze pierwsze urodziny w tym miejscu to uznalabym to za standard dziecięcych urodzin, ale 2 lata temu było naprawde ok..
1 osoba obsługująca 2 imprezy to trochę przegięcie.. z niczym się nie wyrabiala i w gruncie rzeczy troche mi jej żal.
Generalnie bardzo się zawiodłam ?

Przedszkole Akademia Happy Kids - Jelenia Góra
Tetiana Kotelnikova
5/5

Надзвичайний садок. Педагогічний колектив підібраний професійно. Особливо подяка для Pani Edyty Wawrzyniak та Pani Małgorzaty Kasprzyk. Вони кохають наших дітей як своїх. Дякую Вам за Вашу любов та Вашу роботу. Рекомендую

Przedszkole Akademia Happy Kids - Jelenia Góra
Mateusz
4/5

Przedszkole Akademia Happy Kids - Jelenia Góra
Anastasiia Vrublevska
5/5

Go up