Jelenia Góra Cieplice - Jelenia Góra

Adres: 58-500 Jelenia Góra, Polska.

Specjalności: Stacja kolejowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Toaleta, Oferuje transport przez całą dobę.
Opinie: Ta firma ma 51 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Jelenia Góra Cieplice

Jelenia Góra Cieplice 58-500 Jelenia Góra, Polska

Jelenia Góra Cieplice to miejsce, które wart jest odwiedzenia. Jest to stacja kolejowa, która oferuje usługi przewozowe przez całą dobę. Znajduje się w 58-500 Jelenia Góra, Polska. Adres to 58-500 Jelenia Góra, Polska.

Jelenia Góra Cieplice pochwala się parkingiem dostępnym dla osób na wózkach inwalidzkich, co czyni je przyjaznym dla każdego. Ponadto, wejście oraz toaleta są również dostępne dla osób na wózkach inwalidzkich.

Firma ta ma 51 recenzji na Google My Business i średnia ocena wynosi 4.2/5. To świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez Jelenia Góra Cieplice.

Jeśli szukasz stacji kolejowej, która oferuje wygodne i bezpieczne przewozy, to Jelenia Góra Cieplice jest idealnym wyborem. Ich przyjazny personel i nowoczesne zaplecze zapewniają komfort i satysfakcję podróży.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową Jelenia Góra Cieplice. Zapraszamy do skorzystania z ich usług i przeżycia wygodnej i bezpiecznej podróży.

Recenzje dla Jelenia Góra Cieplice

Jelenia Góra Cieplice - Jelenia Góra
Kat Bil
4/5

Stacja kolejowa, peron, ławki, rozkład jazdy. Przystanek kolejowy, jakich wiele, po prostu.

Jelenia Góra Cieplice - Jelenia Góra
Iza Bella
5/5

Zbyt mało czasu,aby całe zwiedzić
Ale miasto ciekawe turystycznie
Dużo pięknych zabytkowych budynków, mosty,moski.
Parki zdrojowe.Swietne widoki na góry

Wrócę tu jeszcze

Jelenia Góra Cieplice - Jelenia Góra
Michał Pibia (xbakusdaniox)
5/5

Ładny, odnowiony budynek. W części sklep i serwis rowerowy.

Jelenia Góra Cieplice - Jelenia Góra
Agnieszka Owczarek
2/5

Stacja PKP źle oznaczona na mapach google. Właściwa stacja jest umiejscowiona 400m wcześniej, bliżej drogi. Prawie spóźniłam się na pociąg i musiałam wracać z powrotem do głównej drogi. Sam peron w porządku, pomijając brak jakichkolwiek oznaczeń kierujących do dworca od strony głównej drogi.

Jelenia Góra Cieplice - Jelenia Góra
Marek Madejski
2/5

Na podróżnych czeka ławka (cała jedna). W przypadku deszczu zostaje przytulenie się do ściany budynku, pod warunkiem, że deszcz nie zacina. Brak kasy biletowej. A sam budynek stacji? Zajęty przez sklep rowerowy prywaciarza...

Jelenia Góra Cieplice - Jelenia Góra
An Pe
3/5

Malutka stacja z dwoma wiatami. Ważne, że peron jest wysoki i do pociągu nie trzeba się wdrapywać z bagażem niczym po drabinie. Na peronie czysto, jest aktualny rozkład jazdy.

Jelenia Góra Cieplice - Jelenia Góra
Ryszard Ryszard
2/5

Typowy przystanek PKP

Jelenia Góra Cieplice - Jelenia Góra
A. Świstak
5/5

Cieplice są piękne o każdej porze roku a deptak na Placu Piastowskim jest super i przepiękny Park Zdrojowy. Po odwiedzeniu już wszystkich atrakcji w Cieplicach polecam zjeść coś ciepłego w którymś z lokali usługowych i odpocząć po spacerowaniu.
Polecam wszystkim

Go up