Zespół Szkolno Przedszkolny w Czernicy - Czernica

Adres: św. Brata Alberta Chmielowskiego 9, 55-003 Czernica, Polska.
Telefon: 713180116.
Strona internetowa: spczernica.szkolnastrona.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 32 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.3/5.

Lokalizacja Zespół Szkolno Przedszkolny w Czernicy

Szukasz informacji na temat Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Czernicy znajdującego się przy adresie św. Brata Alberta Chmielowskiego 9, 55-003 Czernica, Polska Ten artykuł jest dla Ciebie

Zespół Szkolno Przedszkolny w Czernicy to szkoła, która oferuje kompleksową edukację dla dzieci. Można tu znaleźć przedszkole oraz szkołę podstawową. Szkoła znajduje się w łatwo dostępnej lokalizacji, co czyni ją idealną dla rodziców szukających miejsca do opieki i edukacji swoich dzieci w jednym miejscu.

Na oficjalnej stronie internetowej spczernica.szkolnastrona.pl można znaleźć więcej informacji na temat oferty edukacyjnej i życia szkolnego. Szkoła posiada także parking dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wejście dostępne dla osób na wózkach.

Na portalu Google My Business Zespół Szkolno Przedszkolny w Czernicy ma 32 opinie i średnia ocena wynosi 2.3/5. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z recenzjami i własnym zdaniem ocenić placówkę.

Informacje praktyczne:
Adres: św. Brata Alberta Chmielowskiego 9, 55-003 Czernica, Polska
Telefon: 713180116
Strona internetowa: spczernica.szkolnastrona.pl

Cenne informacje dla osób niepełnosprawnych:
Parking dostępny dla osób na wózkach
Wejście dostępne dla osób na wózkach

Łatwo się tutaj znaleźć - komunikacja publiczna umożliwia szybki dojazd do szkoły.

Warto zauważyć, że Zespół Szkolno Przedszkolny w Czernicy oferuje również dodatkowe zajęcia pozalekcyjne, które rozwijają umiejętności dzieci i dostarczają im rozrywki.

Na podstawie dostępnych informacji, Zespół Szkolno Przedszkolny w Czernicy wydaje się być dobrą opcją dla rodziców szukających kompleksowej opieki i edukacji dla swoich dzieci. Zaleca się zapoznanie się z ofertą edukacyjną szkoły oraz zwiedzanie jej osobiście, aby dokonać własnej oceny.

Dlatego zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej spczernica.szkolnastrona.pl i skontaktowania się ze szkołą w sprawie dalszych informacji.

Recenzje dla Zespół Szkolno Przedszkolny w Czernicy

Zespół Szkolno Przedszkolny w Czernicy - Czernica
Sumik Karłowaty
1/5

Szkoła okropna nie polecam pani od fizyki i chemii jest wredna dla uczniów pan od plastyki myśli że każdy to Leonardo DiCaprio i namaluję mu dzieło sztuki pani od niemieckiego wredna nic nie uczy omijać pani dyrektor szkoda gadać zachowuję się jak królowa pod żadnym pozorem nie puszczać tam dziecka

Zespół Szkolno Przedszkolny w Czernicy - Czernica
jarson :]
1/5

Większość nauczycieli lekko mowiąc dyskryminuje uczniów. Nie można im grzecznie zwrócić uwagi ponieważ skończy się to uwagą. Jako ze kończę teraz 8 klase bardzo sie ciesze że z tąd ide jedyna dobra nauczycielka to pani od matematyki (nie pani Barbara). Trzymajcie dzieci z dala od tej szkoly i szczegolnie uważajcie na panią od fizyki i chemi niesprawiedliwa faworyzuje uczniów

Zespół Szkolno Przedszkolny w Czernicy - Czernica
Patryk Salezjan
1/5

Pani od chemi i fizyki bardzo chamska. Nie polecam.Jednyne co z tad wynioslem to depresje i zalamanie nerwowe. Najgorsi nauczyciele. Pani od chemi i fizyki faworyzuje dziewczynki. Najgorsza szkola. Nie polecam.
jednym slowem dyskryminacja uczniow płci męskiej.

Zespół Szkolno Przedszkolny w Czernicy - Czernica
Olga Kowalczyk
5/5

Porządna szkoła. Nauczyciele oddani uczniom. Edukacja na wysokim poziomie. Szczególne podziękowania dla Pana Dyrektora za okazaną pomoc w trudnym czasie. Znakomita Pani Pedagog, która wspiera i edukuje młodzież. Polecam.

Zespół Szkolno Przedszkolny w Czernicy - Czernica
Dragonesque
1/5

Szkoła jedyne co moze zaoferować, to trauma, ból i wstyd. Nie przyjemna atmosfera, nauczyciele nie są przychylni uczniom, obojętne im są przypadki znęcania się nad niektórymi, bo wolą pogadać sobie na przerwie między sobą. Nie polecam szkoły, warto poszukać innej.

Zespół Szkolno Przedszkolny w Czernicy - Czernica
Lukas Kowal
1/5

panie od matmy jedyne spoko. Pani od fizyki i chemi faworyzuje uczniow szczegolnie swoje ulubienice. Pani od histori nie mozna zwrocic uwagi. Trzymajcie dzieci z daleka od tej szkoły

Zespół Szkolno Przedszkolny w Czernicy - Czernica
Artur Kowalczyk
5/5

Dobra szkoła, fajni ludzie. Specjalne podziękowania dla pana Dyrektora, nauczycieli i pani Pedagog za okazane wsparcie.

Zespół Szkolno Przedszkolny w Czernicy - Czernica
Paweł „Kukush”
5/5

Dobra szkoła i przedszkole, wysoki poziom nauczania, zaangażowana i przyjaźnie nastawiona kadra. Szkoła nie jest duża, więc nauczyciele dobrze znają dzieci.

Go up