Niepubliczne Przedszkole Językowe BAJKA - Korzenna

Adres: 254, 322, Korzenna 33, 33-322, Polska.
Telefon: 570930828.

Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Niepubliczne Przedszkole Językowe BAJKA

Jeśli szukasz przedszkola językowego, które oferuje wysoką jakość opieki i edukacji językowej dla Twojego dziecka, to Niepubliczne Przedszkole Językowe BAJKA może być idealnym wyborem.

Niepubliczne Przedszkole Językowe BAJKA znajduje się w Polsce, w miejscowości Korzenna 33, kod pocztowy 33-322. Można je łatwo znaleźć pod adresem Korzenna 33. Firma ma również swój numer telefonu, pod którym można się z nimi skontaktować: 570930828.

To przedszkole specjalizuje się w edukacji językowej i oferuje przedszkole jako swoją usługę główną. Dzieci uczęszczające do przedszkola BAJKA będą miały okazję rozwijać swoje umiejętności językowe w środowisku przyjaznym i inspirującym.

Informacje na temat opinii dotyczących przedszkola są bardzo pozytywne. Na Google My Business firma ma 1 recenzję i średnia ocena wynosi 4/5. To świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez przedszkole.

Przedszkole BAJKA jest również dostępne dla osób na wózkach, co czyni je bardziej uniwersalnym i przyjaznym dla każdego dziecka.

Jeśli szukasz przedszkola językowego, które oferuje wysoką jakość opieki i edukacji językowej dla Twojego dziecka, to zalecamy skontaktować się z Niepublicznym Przedszkolem Językowym BAJKA. Ich przyjazne i kompetentne personel będzie zapewne w stanie pomóc w rozwoju Twojego dziecka i zapewnić im przyjemne i pożyteczne doświadczenie przedszkolne.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej przedszkola, aby uzyskać więcej informacji i skontaktować się z nimi.

Recenzje dla Niepubliczne Przedszkole Językowe BAJKA

Niepubliczne Przedszkole Językowe BAJKA - Korzenna
B4rtSon
4/5

Go up