Szkoła Pływania NEPTUN - Korzenna - Korzenna

Adres: Centrum Sportu i Rekreacji w Korzennej, Korzenna 324, 33-322 Korzenna, Polska.
Telefon: 690287367.
Strona internetowa: plywanie-neptun.pl.
Specjalności: Szkoła pływacka, Szkoła pływania dla niemowląt, Szkoła sportowa, Klub pływacki, Basen pływacki, Instruktor pływania, Basen.
Inne ważne informacje: Usługi na miejscu, Zajęcia online, Miejsca dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Pętla indukcyjna, Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych, Przyjazne dla osób LGBTQ+, Wymagane umówienie wizyty, Zniżka rodzinna.
Opinie: Ta firma ma 60 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Szkoła Pływania NEPTUN - Korzenna

Szkoła Pływania NEPTUN - Korzenna to idealne miejsce dla osób, które chciałbyb poprawić umiejętności pływackie lub nauczyć się pływać od podstaw. Szkoła znajduje się w Centrum Sportu i Rekreacji w Korzennej, przy Korzenna 324, 33-322 Korzenna, Polska.

Do kontaktu z szkołą służy numer telefonu 690287367 oraz strona internetowa plywanie-neptun.pl. Szkoła oferuje liczne usługi, w tym szkołę pływacką, szkołę pływania dla niemowląt, szkołę sportową, klub pływacki, basen pływacki, a także instruktorów pływania.

Jednym z największych atutów Szkoły Pływania NEPTUN - Korzenna jest jej dostępność dla osób niepełnosprawnych. Zajęcia odbywają się w miejscu, które jest wyposażone w miejsca dla osób na wózkach, toaletę dla osób na wózkach, wejście dostępne dla osób na wózkach oraz parking dostępny dla osób na wózkach. Ponadto, szkoła dysponuje pętlą indukcyjną, a także jest miejscem przyjaznym dla osób transpłciowych i przyjaznym dla osób LGBTQ+.

Szkoła Pływania NEPTUN - Korzenna cieszy się bardzo dobrą opinią wśród swoich klientów. Na Google My Business posiada 60 recenzji, a średnia ocena wynosi 5/5. Wśród oferowanych usług znajdują się zajęcia online, zniżka rodzinna oraz wymagane umówienie wizyty.

Wszystkie te cechy czynią Szkołę Pływania NEPTUN - Korzenna doskonałym miejscem do nauczenia się pływać lub udoskonalenia umiejętności pływackich. Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz się czułe komfortowo i bezpiecznie, to Szkoła Pływania NEPTUN - Korzenna jest idealnym wyborem. Zalecamy odwiedzenie strony internetowej i skontaktowanie się z szkołą, aby uzyskać więcej informacji i zaplanować wizytę.

Recenzje dla Szkoła Pływania NEPTUN - Korzenna

Szkoła Pływania NEPTUN - Korzenna - Korzenna
Наталья Вербняк
5/5

Bardzo dobra szkoła pływania! Trenerzy to prawdziwi profesjonaliści! Szczególnie chcę wspomnieć o Panu Mateuszu. Znakomity trener, profesjonalne, odpowiedzialne podejście do pracy. Dzieci są bardzo zadowolone i opanowały różne techniki pływania. Polecam!

Szkoła Pływania NEPTUN - Korzenna - Korzenna
Tomasz Rembiasz
5/5

Moje córki już jakiś czas trenują pod okiem trenerów z Neptuna. Są bardzo zadowolone. Ostatnio na zawodach gminnych najstarsza wygrała w swojej grupie wiekowej będąc szybsza nawet od chłopców. Jeżeli ktoś chciałby nauczyć się pływać lub chce zapisać swoje dzieci na zajęcia, polecam Neptuna. Profesjonalne podejście a wyniki same się bronią.

Szkoła Pływania NEPTUN - Korzenna - Korzenna
Magdalena Oratowska
5/5

Polecamy serdecznie ! Nauka pływania w bardzo miłej atmosferze! Pełen profesjonalizm indywidualne podejście do dziecka , cierpliwość ,punktualność . Syn bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia do Pana Damiana

Szkoła Pływania NEPTUN - Korzenna - Korzenna
Aneta Zychowicz
5/5

Bardzo profesjonalne podejście do podopiecznych oraz przyjazna atmosfera. Każde zajęcia to nowe umiejętności wplecione w świetną zabawę. Warto posłać dziecko . Moi chłopcy są bardzo zachwyceni z lekcji pływania. Szczerze polecam.

Szkoła Pływania NEPTUN - Korzenna - Korzenna
Sylwia Matlaszek
5/5

Bardzo dobra szkoła pływania. Przyjazna atmosfera, ciekawie prowadzone zajecia. Polecam pana Damiana,który dobrze dostosowuje się podejściem i rodzajem komunikacji. ?

Szkoła Pływania NEPTUN - Korzenna - Korzenna
Agnieszka Skraba
5/5

Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość Szkoła godna polecenia, pełny profesjonalizm trenerów, dobre podejście do dzieci, zajęcia bardzo urozmaicone i aktywnie wykorzystany czas zajęć. Zawsze punktualnie się zaczynają . Dzieci chętnie chodzą na zajęcia.

Szkoła Pływania NEPTUN - Korzenna - Korzenna
Ewelina Radzik
5/5

Bardzo polecam szkołę Neptun. Pan Damian ma super podejście do dzieci i ciekawie prowadzi zajęcia. Dzieci bardzo zadowolone i robią duże postępy

Szkoła Pływania NEPTUN - Korzenna - Korzenna
Karolina Jacak
5/5

Polecam każdemu! Profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego oraz duża wyrozumiałość,cierpliwość i pomoc na każdym etapie nauki pływania. Głównie polecam instruktora Mateusza.

Go up