Basen Korzenna - Korzenna

Adres: Korzenna 324, 33-322 Korzenna, Polska.
Telefon: 573742455.
Strona internetowa: basen.wkorzennej.pl.
Specjalności: Basen pływacki.
Inne ważne informacje: Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 85 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Basen Korzenna

Basen Korzenna znajduje się w Korzennej przy adresie Korzenna 324, 33-322 Korzenna, Polska. Możesz je zauważyć dzięki swojej wyraźnej nazwie i lokalizacji. Firma ta jest łatwa w kontaktowaniu się poprzez numer 573742455.

Ich strona internetowa, dostępna pod adresem basen.wkorzennej.pl, zawiera wszelkie niezbędne informacje na temat ich usług. Basen Korzenna specjalizuje się w basenie pływackim, dzięki czemu można tu pływać i trenować w dogodnych warunkach.

Firma dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, oferując miejsca parkingowe, wejścia, toalety oraz miejsca dla osób na wózkach. To sprawia, że każdy może tu czuć się komfortowo i pewnie.

Na Google My Business Basen Korzenna ma 85 recenzji z średnią oceną 4.6/5. Oceny te wskazują na wysoki poziom usług oferowanych przez firmę.

Jeśli szukasz miejsca do pływania i treningu pływackiego, to Basen Korzenna jest idealnym wyborem. Dzięki dogodnej lokalizacji, łatwemu kontaktowaniu się oraz profesjonalnym usługom, możesz być pewny, że twoje oczekiwania zostaną spełnione. Odwiedź stronę internetową basen.wkorzennej.pl i skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

Recenzje dla Basen Korzenna

Basen Korzenna - Korzenna
Sebastian Maniak
4/5

Bardzo miło, czysto, cicho i przyjemnie 4 gwiazdki tylko dlatego, że nie ma beczki z zimną wodą po wyjściu z sauny, jak i szpara pod drzwiami w jednej, jak i drugiej saunie jest zbyt duża. Przez to ucieka spora część ciepła.

Basen Korzenna - Korzenna
Jacek Chyra
1/5

Oszukują klientów, na tablicy temperatura wody 28.5⁰, a w rzczywistości to może 19⁰. Cena za basen powinna być niższa skoro oszukują klientów. Oszczędności niech se robią w domu, skoro zapłaciłem to wymagam.
Gdy zapytałem czemu taka zimna woda, to kazali dzieciom szybko pływać to będzie im cieplej. Małe dzieci i jeszcze pływać nie potrafią. Zresztą sami sprawdźcie termometrem.

Basen Korzenna - Korzenna
Anna K.
5/5

Super miejsce....cisza i spokój... przemiła obsługa.... polecam

Basen Korzenna - Korzenna
Tomasz Dora
5/5

Świetny kompleks sportowy, basen nowy, czysto, sklepik na basenie wyposażony we wszystkie potrzebne akcesoria do pływania, obsługa miła 🙂 Bezpośrednio przy basenie jest ogromna hala sportowa. Jedynie trochę ciasny parking centralnie przed głównym wejściem do basenu, ale jest drugi parking przed halą sportową.

Basen Korzenna - Korzenna
Bogdan Morańda
5/5

Fantastyczne miejsce,uprzejma obsługa i dobra temperatura wody,polecam.

Basen Korzenna - Korzenna
Paweł Toczek (Fanta42O)
5/5

Dobra lokalizacja, fajny basen, duży parking

Basen Korzenna - Korzenna
Benedykt Świgut
5/5

Bardzo miła Pani na recepcji . Super obsługa polecam !!

Basen Korzenna - Korzenna
Edyta Zarzycka
5/5

Nie byłam tam ale moje siostry tak

Go up