Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Kozłowie - Kozłów

Adres: 32-241 Kozłów, Polska.

Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 18 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 1.9/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Kozłowie

Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Kozłowie 32-241 Kozłów, Polska

Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Kozłowie, zlokalizowana w 32-241 Kozłów, Polska, jest uczelnią o bogatej historii i tradycji. Jest to miejsce, w którym dzieci mogą nie tylko zdobywać wiedzę, ale również rozwijać swoje zainteresowania i talenty.

Uczelnia specjalizuje się w edukacji podstawowej i oferuje szeroki wybór przedmiotów oraz zajęć pozalekcyjnych. Dzieci mogą tu rozwijać swoje umiejętności zarówno w dziedzinie nauki, jak i kultury, sportu i sztuki. Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Kozłowie to miejsce, w którym dzieci mogą się rozwijać w pełni, otoczone opieką i wsparciem doświadczonych nauczycieli.

Infrastruktura szkoły jest doskonała i w pełni dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Dostępne są miejsca parkingowe dla osób poruszających się na wózkach oraz wejścia dostosowane do ich potrzeb. Szkoła dbając o bezpieczeństwo swoich uczniów, zapewnia im środowisko przyjazne i przyjazne dla dzieci.

Na stronie internetowej szkoły znajduje się wiele informacji o jej historii, ofercie edukacyjnej oraz kontaktach. Jeśli szukasz miejsca, w którym twoje dziecko będzie mogło się rozwijać w pełni, to Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Kozłowie jest idealnym wyborem.

Opinie o szkole na portalu Google My Business są mieszane, średnia ocena to 1.9/5. Znajduje się tam 18 recenzji. Należy zauważyć, że ocena ta może być subiektywna i zależy od indywidualnych doświadczeń każdego recenzenta.

Mimo to, Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Kozłowie jest znana z zaangażowania w rozwój dzieci i oferowania im szerokiego spektrum zajęć i przedmiotów. Jeśli szukasz szkoły, która będzie wspierać twoje dziecko w jego rozwoju i ułatwić mu dostęp do edukacji, to Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Kozłowie jest idealnym wyborem.

Zalecamy skontaktowanie się z szkołą za pośrednictwem jej strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć proces rejestracji swojego dziecka.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Kozłowie

Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Kozłowie - Kozłów
XMLJ
1/5

Nauczyciele wyrzucają mienie uczniów pomimo że to jest cudza własność. Zawsze opóźniony dzwonek szarpanie uczniów przez starszaków i przez nauczycieli to jest absurd i trauma dla dziecka

Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Kozłowie - Kozłów
Jacek Barabasz
1/5

Nauczyciele wyrzucają rzeczy uczniów do kosza. wstawianie słabych ocen po mimo spełniania obowiązków

Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Kozłowie - Kozłów
jan mirek
1/5

Bardzo nie dobra szkoła nauczyciele i nauczycielki łamią prawa ucznia tak samo wchodzą do toalety męskiej

Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Kozłowie - Kozłów
stasiek24
1/5

Nauczyciele zbyt rygorystyczni tak samo nauczyciele łamią prawa ucznia i oświatowe pedagodzy za bardzo wchodzą w życie prywatne

Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Kozłowie - Kozłów
Michał Świerad
1/5

Patologia, uczniowie stąd od przynajmniej 15 lat dopuszczają się przemocy. Uczniowie zachowują się skandalicznie. Na korytarzach chłopcy przeciągają innych słabszych, "dziwniejszych" po ziemi robiąc im rany na plecach, a nauczyciele nie reagują. Tutaj powinno wkroczyć kuratorium. Brak szacunku dla uczniów.

Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Kozłowie - Kozłów
Melania Nowaczyk
1/5

Myśle że kuratorium powinno się przyjrzeć nauczycielom edukujących starsze dzieci. Pedagodzy za bardzo interesują się życiem prywatnym swoich uczniów (gdy sytuacja tego nie wymaga) i przymykają oczy gdy pojawiają się realne problemy. Dziewczynki są karane za farbowane włosy a chłopacy mogą się bić i dręczyć kogo chcą bez konsekwencji. Zamiast skupiać się na wyglądzie i prywatnym życiu wychowanków polecam skupić się na prawdziwych problemach i edukowaniu.

Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Kozłowie - Kozłów
Bakusiek koks mam 5 lat
5/5

Szkoła fajna a przede wszystkim Pani od Matematyki

Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Kozłowie - Kozłów
Amelia
1/5

Coś koszmarnego, trauma dla dziecka gwarantowana. Nauczyciele nie reaguja na agresywne zachowania niektórych dzieci i je bagatelizują. Brak szacunku do ucznia ze strony poniektórych nauczycieli.

Go up