Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich - Zgorzelec

Adres: Partyzantów 4, 59-900 Zgorzelec, Polska.
Telefon: 757752512.
Strona internetowa: lo.zgorzelec.org.
Specjalności: Liceum ogólnokształcące.

Opinie: Ta firma ma 57 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.6/5.

Lokalizacja Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich

Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich znajduje się pod adresem Partyzantów 4, 59-900 Zgorzelec, Polska. Jest to szkoła średnia oferująca specjalności w zakresie ogólnego kształcenia. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 757752512, a także odwiedzić ich stronę internetową: lo.zgorzelec.org.

Jest to renomowana placówka edukacyjna, która od lat cieszy się uznaniem wśród uczniów oraz rodziców. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej, Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich zapewnia wysoki poziom nauczania i przygotowuje uczniów do dalszej edukacji lub pracy zawodowej. Miejsce to położone jest w dogodnej lokalizacji, co ułatwia dojazd zarówno uczniom, jak i pracownikom.

Informacje o szkole można znaleźć na ich stronie internetowej, gdzie znajdują się także wszelkie aktualności oraz plan zajęć. Dzięki temu można być na bieżąco z życiem szkoły oraz planowanymi wydarzeniami. Ponadto, Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich ma 57 recenzji na Google My Business, przy średniej ocenie wynoszącej 2.6/5.

Jeśli szukasz miejsca, które zapewni Ci solidne wykształcenie oraz dobrą atmosferę edukacyjną, to warto rozważyć wybór Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, gdzie można uzyskać dodatkowe informacje oraz umówić się na spotkanie z personelem szkoły.

Recenzje dla Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich

Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich - Zgorzelec
Julia K
5/5

Bardzo polecam tę szkołę. Jak czytam te opinie o niej w internecie to aż mi się wierzyć nie chce. Sprawdziany są owszem, nauczyciele wymagają, ale dzięki temu matura to pestka, a na studiach nie ma się braków i zaległości. Idzie się też pośmiać i powygłupiać z większością belfrów. Dyrektorka zrobiła na każdym piętrze strefy relaksu z fotelami i stolikami. Wszystko po remoncie. Klasy wyposażone, sprzęty na poziomie. Jak ktoś chce coś w życiu osiągnąć to polecam zdecydowanie ❤️

Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich - Zgorzelec
Komentator
1/5

Osobiście nie polecam tej szkoły. Jeśli ktoś szuka rozwoju to śmiało może wybrać technikum albo co lepsze zawodówkę. Szkoła nie zostwia uczniom czasu na cokolwiek innego niż lekcje i naukę w domu. Za każde skorzystanie z czasu wolnego płaci się brakiem zadania domowego na następny dzień. Nauczyciele straszą maturą. Polecam tą szkołę jedynie robotom i osobom, które naprawdę są w 100% zainteresowane danym kierunkiem, bo jest ich to jedyna największa pasja i przyjemność, bez niczego poza tym. Jak dla mnie ta szkoła marnuje czas uczniów na prawdziwy rozwój. Są rzeczy, które się opłaca robić, a nie warto oraz te, które warto, a się nie opłaca, a chodzenie do tej szkoły się nie opłaca oraz nie warto. Naprawdę sztuką jest zorganizowanie szkoły, która tak zniszczy ucznia, by czuł ogólną obojętność wobec wszystkiego. Jeśli się tu wybierasz: TO TU nawet najlepszemu uczniowi przyjdzie na myśl specjalne przeziębienie się by tylko tu nie wrócić.
Wiem, że ktoś to przeczyta, ale i tak będzie chciał tu pójść i nic nie poradzę, więc jedyne co mogę robić to tylko błagać, bo prosić się nie da.
Zaufaj, nie idź.

Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich - Zgorzelec
Xyz
4/5

Szkoła jak każda inna. Uczniowie są różni, ale nie radzę wchodzić do wc w piwnicy, bo tam jest damska palarnia :). Nauczyciele są w miarę, no niektórzy średni, albo słabi, ALE np matematycy na wysokim poziomie, to samo języki z niektórymi nauczycielami. Biologia też na ULTRA wysokim poziomie, co lekcje kartkówka ?

Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich - Zgorzelec
Kiziamizia kanadyjska
1/5

Nie polecam tej szkoły. Profil humanistyczny to niestety jeden wielki żart i w dodatku nieśmieszny. Na apelu rozpoczynającym rok szkolny usłyszałem o „rozwoju”. Jedyny rozwój jakiego doświadczyłem to rozwój mojego nowotworu. Mimo dobrze zdanej matury, gorąco odradzam wyboru tej placówki.

Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich - Zgorzelec
Jarek
1/5

Coś idzie u was, nie tak jak powinno, skoro uczniowie, tak niemile was wspominają. Nawet komisariat ma wyższy rating 🙂 W moim przypadku zmiana szkoły była strzałem w dychę. To już 15 lat a a niektórzy negatywni "profegiści" wciąż w pamięci. Chyba Państwa odwiedzę i popytam czy coś się zmieniło. Wierzę szczerze że tak dlatego daje dziś gratis 2 gwiazdki 🙂

Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich - Zgorzelec
Ferenis
1/5

Ta szkoła jest w sumie najgorszą z możliwych szkół dostępnych w naszym pięknym mieście.
W szkole panuje istny burdel, porozwalane papierki i kawałki jedzenia(spleśniałego) można znaleźć na każdym kroku.
Jeśli chodzi o toalety to ze wszystkich niebywale pachnie moczem
ale to już standard w szkołach w tym mieście więc nie uznam tego za wadę a za cechę szkół w tym mieście. Gorsze jest to że ludzie w tej szkole to istne świnie(raz jakiś żartowniś narobił do pisuaru).
Jeśli chodzi o kardę to tutaj przynajmnie jest plus, nauczyciele nie są aż tak brudni i chamscy jak w innych szkołach ale to po prostu jest mniejszy problem niż wszędzie indziej .
Jeśli chodzi o szafki to to jest dramat, dostajemy pordzewiałe kontenery z których śmierdzi wymiotami. Wracając do spraw wymiotów to można je ponadto znaleźć w niemal każdym śmietniku.
Jeśli chodzi o komputery to są one..... no własnie, praktycznie nie ma
Nie polecam tej szkoły
Górnik znacznie lepszy

Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich - Zgorzelec
Rafał
4/5

Gdy kończyłem tą szkołę, trzymała ona jeszcze swój poziom - korytarze były czyste, przeprowadzano remont partetu, szafki były nowe - jeszcze nie zaśmiecone, nauczyciele byli w porządku, co prawda nie wszyscy, ale w każdej szkole takich znaleźć można. Nie gloryfikuję tej szkoły, poziom jest jaki jest, zdawalność matury wysoka. Cudowne panie bibliotekarki oraz pani woźna 😀 Niegdyś był jeszcze sklepik ze sprzedawczynią z którą można było porozmawiać na różne tematy. Z tego co słyszalem i widziałem wprowadzono większy rygor, odkąd zmieniła się dyrektorka, poziom spadł, jest wielka niedostępność ze strony pani dyrektor. Jako budynek - z zewnątrz zachował swój charkater, wewnątrz przeprowadzono dużo zmian, część starych poręczy nadaje się do remontu i rekonstrukcji. Kadra pedagogiczna jest jaka jest, ale są też fajni nauczyciele, którzy dobrze do matury przygotowują. Polecać nie mam czego, wybór szkoły jest sprawą osobistą, ja wracam z sentymentem.

Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich - Zgorzelec
Mikus
1/5

Chodziłem do tej szkoły i twierdze że jest hujowa, dostałem tylko przez nią problemy psychiczne i nie polecam ogólnie życzę wam zmiany szkoły 🙂 Pani Siemaszko jest super <3

Go up