Niepubliczne Przedszkole "Wyspa Skarbów" - Zgorzelec

Adres: Słowackiego 9c, 59-900 Zgorzelec, Polska.
Telefon: 509280480.
Strona internetowa: przedszkolowo.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Niepubliczne Przedszkole "Wyspa Skarbów"

Szukasz przedszkola, które zapewni Twojemu dziecku opiekę i rozwój w dogodnej i przyjaznej atmosferze Niepubliczne Przedszkole Wyspa Skarbów znajduje się w Zgorzelcu przy ulicy Słowackiego 9c i może być idealnym wyborem.

Wyspa Skarbów jest przedszkolem oferującym dzieciom pełen rozwój poprzez zabawę i edukację. Uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności za pomocą różnych zajęć i aktywności.

Lokalizacja przedszkola jest również bardzo dogodna. Znajduje się w centrum Zgorzelca, w pobliżu innych ważnych obiektów, takich jak sklepy, parki i place zabaw. Dzieci będą miały łatwy dostęp do wielu interesujących miejsc, co urozmaici ich czas wolny.

Informacje kontaktowe Wyspy Skarbów to:
- Adres: Słowackiego 9c, 59-900 Zgorzelec, Polska.
- Telefon: 509280480
- Strona internetowa: przedszkolowo.pl

Wyspa Skarbów ma bardzo dobre opinie. Na portalu Google My Business przedszkole ma średnią ocenę 5/5, na podstawie 4 recenzji. To świadczy o wysokiej jakości usług i przyjaznej atmosferze w szkole.

Wyspa Skarbów oferuje również wiele specjalności dla dzieci. Można tu znaleźć zajęcia i aktywności, które pomogą dzieciom w rozwijaniu umiejętności społecznych, kreatywności i wrażliwości.

W końcu, jeśli szukasz przedszkola, które oferuje dogodną lokalizację, wysoką jakość usług i przyjazną atmosferę, to Wyspa Skarbów jest idealnym wyborem. Zalecamy skontaktować się z przedszkolem poprzez ich oficjalną stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć proces rejestracji Twojego dziecka.

Recenzje dla Niepubliczne Przedszkole "Wyspa Skarbów"

Niepubliczne Przedszkole
magda k
5/5

Dziś zakończyliśmy z córcia edukację zabawę i przygodę w przedszkolu . Oliwka spędziła w nim cudowne chwile pod okiem świetnych pedagogów. 5.5 roku z życia Oliwki będziemy wspominać z łezką w oku . Dziękuję za lata troski zaangażowania zabawy szczęśliwych dni. Łzy w oczach mojej córki że to już ostatni dzień przedszkola mówią same za siebie. Drogia Pani Dyrektor oraz Panie nauczycielki ... Dziękujemy za wszysko . ? Oliwka i mama.

Niepubliczne Przedszkole
Patrycja Habiniak
5/5

Miejsce naprawdę godne polecenia. Panie wspaniałe, kochane, zawsze uśmiechnięte i co najważniejsze z sercem do każdego dziecka. Zajęcia dla dzieci ciekawe i bardzo urozmaicone. Dużo interesujących spotkań, wycieczek, przedstawień. Dzieci są dopilnowane i zawsze mogą liczyć na pomoc Pań.
POLECAM BARDZO BARDZO BARDZO!!!!!

Niepubliczne Przedszkole
Magdalena Słoniowska
5/5

Idealne miejsce dla każdego maluszka. Fachowa opieka, różnorodne i kreatywne zajęcia. Polecam ?

Niepubliczne Przedszkole
Misia83 nowak
5/5

Córka chodziła do tego przedszkola bardzo jestem zadowolona
Polecam

Go up