Przedszkole Niepubliczne nr 2 "Brzozowy Lasek" - Zgorzelec

Adres: Brzozowa 1, 59-900 Zgorzelec, Polska.
Telefon: 757756586.

Specjalności: Przedszkola.

Opinie: Ta firma ma 25 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Przedszkole Niepubliczne nr 2 "Brzozowy Lasek"

Przedszkole Niepubliczne nr 2 "Brzozowy Lasek" znajduje się pod adresem Brzozowa 1, 59-900 Zgorzelec, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 757756586. To placówka specjalizująca się w przedszkolach, oferująca wysokiej jakości opiekę i edukację dla najmłodszych.

Jest to przedszkole, które zyskało pozytywne opinie od klientów. Firma posiada aż 25 recenzji na Google My Business, a ich średnia opinia wynosi 4.5/5. To świadczy o wysokim poziomie usług oraz zadowoleniu rodziców i dzieci korzystających z placówki.

Przedszkole "Brzozowy Lasek" wyróżnia się swoją przyjazną atmosferą, kompetentną kadrą pedagogiczną oraz różnorodnym programem edukacyjnym. Znajduje się w dogodnej lokalizacji w Zgorzelcu, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla mieszkańców miasta.

Dla osób poszukujących wysokiej jakości przedszkola dla swoich dzieci, "Brzozowy Lasek" może być doskonałym wyborem. Placówka oferuje wszechstronną opiekę, rozwój umiejętności społecznych i intelektualnych oraz przyjazne warunki dla maluchów.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać się w bezpiecznej i kreatywnej atmosferze, "Przedszkole Niepubliczne nr 2 "Brzozowy Lasek"" z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o ofercie i zapisach.

Recenzje dla Przedszkole Niepubliczne nr 2 "Brzozowy Lasek"

Przedszkole Niepubliczne nr 2
Amanda Mencel
5/5

Przedszkole z dużym plusem „Brzozowy Lasek” to przedszkole stworzone dla rodziców dzieci którzy chcą aby ich dziecko czuło sie w przedszkolu jak w domu zaopiekowane, szczęśliwe i znało wszystkich „domowników” . Nie jest to duża placówka i jak dla mnie to jest ogromny plus dzieci znają siebie na wzajem oraz cała kadrę pracująca w przedszkolu od Pani woźnej po Pana dyrektora ktory wprowadza dużo zmian na lepsze w tym miejscu. Plusem jest to iż jedzenie dla dzieci jest przygotowywane na miejscu, smaczne, zdrowe i bez wyliczonych ilości jak to jest przy kateringu tutaj każde dziecko może dostać dodatkowa porcje. Dzieci maja zajęcia które rozwijają już od najmłodszych lat córka uwielbia sensoplastyke która została wprowadzona do przedszkola na stałe jako zajęcia przedszkolne oraz filharmonie która co miesiąc regularnie dojeżdża aby dzieci miały kontakt z instrumentami oraz muzyka z nich płynąca. Oprócz tego jest realizowanych wiele innych projektów obejmujących na przykład dni z kalendarza jak dzień piekarza, pszczelarza i wiele innych okazji dzieci wtedy poznają zawody a nawet tworzą własne wypieki dokonują niekiedy odkryć jakie były im nieznane. W tym roku stworzony został własny ogródek na terenie przedszkola Pan dyrektor wraz z kadra pracowników dokłada starań by dzieci uczyły się przez zabawę oraz zdobywały wiedzę również z realnego działania . Przedszkolaki dzięki ogrodowi mogą spędzać każda słoneczna chwile na dworze bez opuszczania terenu przedszkola co pozwala na wydłużenie czasu przebywania dzieci na świeżym powietrzu . Dzieci chętnie wracają do przedszkola każdego poranka co świadczy o tym iż czuja się tam dobrze .

Przedszkole Niepubliczne nr 2
boston norg
1/5

Kiedyś było fajne dopóki nie został derektorem aroganta mający wszystko w du..e.
Najgorsze ze oni wyprowadzają dzieci na dwór nawet jak pada czy jest mocny wiatr. Wychowawczynie chowaja sie a dzieci mokną. Kompletnie nie dbają aby dzieci byli dobrze ubrane. Takie wychodzenie non stop kończylo sie zapaleniem oskrzeli i płuc, antybiotyk bez przerwy. Kogo dzieciaki tam chodzą wiedzą dobrze wiedzą jak dzieci potwornie chorują. Często kończy sie astmą i szpitalem.
Dzieciaki na placu zabaw latają mokre i nikogo to nie interesuje.
Chlopczyk ostatnio ze złomaną ręką cztery godziny był aż mama z pracy nie wrucila bo wychowawczyni mieli to gdzieś.
Na wszystkie skargo derektor mówi ze dziecko kłamie i wymysla.
Wożna po 15.00 zostaje z dziecmi sama bo reszta idzie do domu.
Nie ma odpoeiednich wyjsc pozarowych u góry, w razie pozaru dzieci zginą.
Jedzenie jest nie smaczne.
Dzieci rodzice kturych zadają pytania są psychicznie dołowane i olewane.
Chodzą tam generalnie dzieciaki z Ukrainy i Bialorusi bo nie wiedzą co to za miejsce, albo dzieci ktorych rodzice mają problemy z mopsem, kuratorem no i tp, bo poziom jest taki ze tam uwagi nie zwracają, normalni rodziny ze Zgorzelca kto wie co tu sie dzieje omijają szerokim łukiem.

Przedszkole Niepubliczne nr 2
Anna Pałka
5/5

Nasza córa do łatwych dzieci nie należy. Jest bardzo energiczna, nie zawsze słucha, bywa bardzo uparta. Panie w przedszkolu mają do niej anielską wręcz cierpliwość. Udało im się przełamać sporo złych zachowań naszej łobuzicy. Córa dostała się do publicznego przedszkola, ale zostajemy tutaj. Dziecko chętnie idzie do przedszkola, chwali posiłki, zachwyca się zajęciami, ma dużo kolegów i koleżanek, a odprowadzając dziecko ledwo dostaję buziaka i już jej nie ma bo goni do kolegów. Przyjęta do przedszkola z pewnymi kłopotami teraz rozkwita i wiem, że to ogromna zasługa Pań i serca wkładanego w opiekę nad dziećmi. Nie da się nie polecić tego przedszkola! Rodzinna atmosfera, ogrom zaangażowania, niewielkie grupy w których dzieci są świetnie dopilnowane, wyrozumiałość to tylko niektóre z zalet tego miejsca.

Przedszkole Niepubliczne nr 2
Angelika Ławrynowicz
5/5

Właśnie kończymy to przedszkole, moja córka właściwie się tam wychowała i uważam, że Panie robią tam kawał dobrej roboty. Każdemu dziecku poświęcają należytą uwagę, a rodzice zawsze zostają wysłuchani poinformowani o postępach swojego dziecka. Przedszkole dostało nowe życie odkąd zmieniła się kadra, podwórko jest odnowione i zabezpieczone dla dzieci, powstały nowe dekoracje i warzywny ogródek które są dla dzieci super atrakcją. Organizowane są różne atrakcje dla dzieci w dniu przedszkolnym jak i liczne występy jak i festyny dla rodziców i dzieci uczęszczających do przedszkola. Jedzenia nigdy nie brakuje, menu jest bardzo urozmaicone z każdym tygodniem inne, na FB można znaleźć zdjęcia z organizowanych zajęć. Moje dziecko wychodząc z przedszkola potrafi już czytać, liczyć, sylabować. Jest pomocne, potrafi pracować w grupie, wie że oprócz zabawy ma też swoje obowiązki. W dużej mierze jest to zasługa przedszkola za co jestem im bardzo wdzięczna. Każdemu kto się waha z całego serca polecam, bo oddają swoje dziecko w dobre ręce

Przedszkole Niepubliczne nr 2
Nicola Fuławka
5/5

Do tego przedszkola synak zaczął uczęszczać jak miał 2 lata. Został bardzo ciepło przyjęty. Panie przedszkolanki jak i cały personel są bardzo kochane. Menu przedszkola bardzo rozmaite. Synek je chętniej w przedszkolu niż w domu ?kiedy jest ciepło i sucho na dworze, wychodzą na podworko i bawią się razem z Paniami co udowodnione jest na fb przedszkola. Dzieci nawet stworzyły własny ogród warzywny ! ❤️Ciagle jesteśmy w kontakcie z Paniami i Panem Dyrektorem. W przedszkolu są przeróżne zajęcia takie jak np. Plastyka sensoryczna, filharmonia, festyny rodzinne, nie ma nudy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego przedszkola. Należymy do niego już od dwoch lat i bardzo dużo się zmieniło na plus w wystroju. Synek chodzi bardzo chętnie i karą jest dla niego nie pójście do przedszkola kiedy jest chory ? Z całego serca polecam !

Przedszkole Niepubliczne nr 2
Patrycja Parus
5/5

Z całego serca polecam Przedszkole "Brzozowy Lasek". Dzieci są tu zaopiekowana przez wykwalifikowanych specjalistów co naturalnie wspiera rodziców w wielu trudnych momentach wychowawczych. Syn w dni wolne czesto wraca wspomnieniami do zabaw przedszkolnych i śpiewa piosenki. W odróżnieniu do innych placówek tego typu obiekt posiada pyszną kuchnie, która uczy dzieci smaków i zasad odżywiania. Jest tu bezpiecznie, nowocześnie i przedewszystkim bardzo rodzinnie. Polecam to przedszkole wszystkim rodzicom z dylematem wybrania "tego Najlepszego przedszkola" dla dziecka.

Przedszkole Niepubliczne nr 2
Weronika Gaik
5/5

Bardzo polecam przedszkole. Wychowawczynie są cudowne i empatyczne. Relację z dziećmi budują rozmową i bliskością a nie strachem. Dzieci mają fajnie zagospodarowany czas i uczą się wielu ciekawych rzeczy. Raz w miesiącu są zajęcia z sensoplastyki w bardzo niewielkiej cenie oraz przyjeżdża filharmonia. Po przejęciu przez nowego dyrektora placówka przechodzi modernizację. Starają się stawiać na zdrowe żywienie. Moje dzieci czekają aż będą mogły iść do przedszkola i tęsknią kiedy są chore. Pracuje tam młody zespół któremu się chce starać dla maluchów

Przedszkole Niepubliczne nr 2
Jarek
5/5

Cała kadra to osoby z prawdziwym powołaniem do pracy z dziećmi. Sam uczęszczałem do tego przedszkola 25 lat temu choć personel się zmienił od zawsze biła z tego miejsca ogromna pozytywna ciepła energia. Jestem dumny i bardzo dziękuję że moje dzieci również mogą przeżyć tą wspaniałą przygodę właśnie w tym miejscu. Wspaniałe miejsce do rozwoju dziecka profesjonalne grono pedagogów, miejsce w którym dziecko rozwija swoje talenty i kształtuje swoją osobowość. Szczerze polecam tą placówkę.
Szczęśliwe dziecko to szczęśliwi rodzice.

Go up