Miejskie Przedszkole nr 13 - Legnica

Adres: Wielkiej Niedźwiedzicy 14A, 59-220 Legnica, Polska.
Telefon: 768546183.
Strona internetowa: przedszkolowo.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 13 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.3/5.

Lokalizacja Miejskie Przedszkole nr 13

Miejskie Przedszkole nr 13 znajduje się w Legnicy, przy Wielkiej Niedźwiedzicy 14A. Jest to przedszkole, które można skontaktować pod numerem 768546183. Strona internetowa przedszkola dostępna jest pod adresem przedszkolowo.pl.

Przedszkole dysponuje wejściem dostępnym dla osób na wózkach, co czyni go bardziej przyjaznym dla osób niepełnosprawnych. Jest tu również wiele miejsc parkingowych dla rodziców, którzy dojeżdżają samochodem.

Miejskie Przedszkole nr 13 oferuje opiekę i wychowanie dla dzieci w wieku przedszkolnym. Pracownicy przedszkola dbają o rozwój emocjonalny, społeczny i umysłowy dzieci. Organizowane są różnorodne zajęcia i warsztaty, które pomagają w rozwijaniu umiejętności i zainteresowań dzieci.

Wśród specjalności przedszkola wymieniane są:

Opieka i wychowanie dzieci w wieku przedszkolnym
Rozwój emocjonalny, społeczny i umysłowy dzieci
* Zajęcia i warsztaty rozwijające umiejętności i zainteresowania dzieci

Na temat Miejskiego Przedszkola nr 13 dostępnych jest 13 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 3.3/5.

W celu uzyskania więcej informacji zalecamy odwiedzenie strony internetowej przedszkola lub skontaktowanie się z nimi bezpośrednio. Rezerwacja miejsca w przedszkolu może być przeprowadzona drogą mailową lub telefonicznie.

Na koniec zalecamy odwiedzenie strony internetowej Miejskiego Przedszkola nr 13 i skorzystanie z oferty przedszkola. Dzięki starannemu doborowi personelu i dbałości o rozwój dzieci, przedszkole to jest idealnym miejscem dla Twojego dziecka.

Recenzje dla Miejskie Przedszkole nr 13

Miejskie Przedszkole nr 13 - Legnica
Joanna
5/5

Mp13 w Legnicy wychowało moje trzy córki a trzy letni syn chodzi od miesiąca. Najstarsza 10letnia córka do tej pory pamięta i wspomina swoich nauczycieli do tej pory ma z nimi kontakt. Nauczyciele są niesamowici i wykonują kawał dobrej roboty. Widać, że kochają pracę z dzieciakami. Nie zliczę tych wszystkich piosenek, wierszyków które dzieci przynosiły do domu i śpiewały.
Przedszkole organizuje mnóstw zajęć dodatkowych: robotyka, koncerty edukacyjne, wyjścia do biblioteki, na przedstawienia, spotkania ze strażakami, policjantami a nawet z dinozaurami....można by jeszcze dużo wymieniać. Do tego przepiękne występy dzieci dla rodziców z okazji dnia mamy. To samo dla dziadków. Laurki i wymyślne prezenty wykonane przez dzieci. Odnowiony plac zabaw. Moje dzieciaki z przyjemnością wstają rano do przedszkola.

Miejskie Przedszkole nr 13 - Legnica
Pawikson
4/5

Ogólnie fajne przedszkole. Pamiętam kucharkę, którą razem z moją grupą uważaliśmy za surową; piękne, zapamiętane wpomnienia..

Miejskie Przedszkole nr 13 - Legnica
Klaudia Adamiec
1/5

Nie polecam tego przedszkola moja córka tam chodziła nie cały miesiąc i nauczycielki ciągle mówili że ma biegunkę gdzie lekarz nie stwierdził żadnych objawów u mojej córki bo Panią nie chciało się zmienić pampersa oraz nie odbyły się żadne uroczystości z powodu covid 19. A w przedszkolu Miedziany Krasnalek mogło się odbyć wszystko i tam też są przestrzegane procedury covid tylko wszystko zależy od dyrekcji przedszkola. Tutaj ani dyrekcja ani przedszkolanki nie są w porządku. Nie polecam tego przedszkola z całego serca bo szkoda dzieci żeby się tam męczyły uczęszczając do tego przedszkola.

Miejskie Przedszkole nr 13 - Legnica
Wojtek Wojtasik
1/5

Przeckolanki każą mi wywalać z palcu lbo muwią że jestem rospuszkonym dzieciakiem kiedy nie chciałem wyjś

Miejskie Przedszkole nr 13 - Legnica
Anna WILK
1/5

Przedszkole umywa ręce od wypadków.Córka ma bliznę po tym jak wychowawczyni ją oderzyła kubkiem do dziś!

Miejskie Przedszkole nr 13 - Legnica
Ad Ek
1/5

Tragedia, stresują dzieci. Szczególnie pani blond i pani czerwone włosy przy wejściu wczuwają się we władców placówki.

Miejskie Przedszkole nr 13 - Legnica
Gabriel Gmurkowski
5/5

Super polecam

Miejskie Przedszkole nr 13 - Legnica
Piotr Potapowicz
5/5

Jekjruf

Go up