"Stokrotka" Przedszkole Niepubliczne - Legnica

Adres: Karkonoska 9, 59-220 Legnica, Polska.
Telefon: 797181881.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Przedszkole, Opieka przedszkolna, Placówka edukacyjna, Przedszkola.
Inne ważne informacje: Usługi na miejscu, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Toaleta unisex.
Opinie: Ta firma ma 19 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja "Stokrotka" Przedszkole Niepubliczne

Stokrotka Przedszkole Niepubliczne to placówka edukacyjna zlokalizowana pod adresem Karkonoska 9, 59-220 Legnica, w Polsce. Telefon kontaktowy to 797181881. Przedszkole szczyci się specjalnościami takimi jak opieka przedszkolna oraz szeroki zakres usług edukacyjnych. Można odwiedzić ich stronę internetową na facebook.com.

Stokrotka Przedszkole Niepubliczne oferuje usługi na miejscu, a także zapewnia toaletę dla osób na wózkach. Wejście jest dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że placówka jest przyjazna i dostępna dla wszystkich. Dodatkowo, istnieje również toaleta unisex dla wygody wszystkich użytkowników.

Firma cieszy się dobrą opinią, z 19 recenzjami na Google My Business i średnią oceną 4.5/5. Klienci chwalą profesjonalizm obsługi oraz wysoki standard oferowanych usług. Pozytywne opinie potwierdzają, że Stokrotka Przedszkole Niepubliczne jest miejscem godnym polecenia dla rodziców poszukujących wysokiej jakości opieki przedszkolnej dla swoich dzieci.

Jeśli szukasz przedszkola z doskonałą opieką i edukacją dla swojego dziecka, Stokrotka Przedszkole Niepubliczne w Legnicy to doskonały wybór. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na spotkanie informacyjne. Twoje dziecko zasługuje na najlepsze warunki rozwoju, dlatego nie zwlekaj - skontaktuj się z nimi już dziś

Recenzje dla "Stokrotka" Przedszkole Niepubliczne

Renata Szczeblowska-Cochła
5/5

Najlepsze przedszkole w Legnicy. Chodziła tam dwójka moich dzieci. Kadra wspaniała, zawsze pomocna i z sercem na dłoni dla dzieciaczków.
Dyrekcja zaangażowana w życie przedszkola (do dziś wspominamy panią dyrektor, która do godziny 20 na, sami gimnastycznej pompowała balony helem aby dzieci miały niespodziankę na następny dzień).
Córka wyszła z zerówki świetnie przygotowana do szkoły - dziecko w pierwszej klasie się wręcz nudziło, gdyż to wszystko już przerobiła w przedszkolu ❤️ciągle atrakcje dla dzieci w postaci teatrzyków, różnych imprez tematycznych i ciekawych spotkań np. że strażakami. Uwielbiamy to przedszkole i ludzi tam pracujących czego dowodem jest to że dzieci wracają w odwiedziny do Stokrotki ❤️❤️❤️

Szenaj
5/5

To przedszkole jest naprawdę świetnym miejscem, gdzie z pełnym spokojem zostawiam codziennie córcię. Kadra jest niezwykle ciepła, kompetentna, kreatywna i czujnie obserwująca dzieci! Można liczyć na stałą współpracę z nauczycielami każdej grupy, a rodzicem. Jeśli tylko zostanie coś zauważone np. problemy z mową, koordynacją ruchową, lub inne spostrzeżenia to od razu rodzic jest o tym informowany, jak i przedstawiane są kroki co do dalszej diagnostyki naszych dzieci.
W przedszkolu przywiązuje się wagę do zdrowego żywienia (nawet sama Pani Dyrektor potrafi kleić w kuchni pierogi dla naszych dzieciaczków 😀 ), aktywności fizycznej, a do tego utrwala się w dzieciach pozytywne wartości. Zajęć w ciągu jednego dnia jest tyle, że nie ma mowy o nudzie. Języki: angielski, niemiecki i hiszpański, dogoterapia, robotyka, rytmika, różnego rodzaju teatrzyki, koncerty, zajecia z jogi, tematyczne imprezy, żeby wymienić wszystkie wspaniałości tego przedszkola nie starczyłoby miejsca. Czego chcieć więcej. Dzieci nie chcą wychodzić z przedszkola, czują się tam jak w drugim domu, co świadczy o miłej i ciepłej atmosferze jaka panuje w STOKROTCE! Polecam całą sobą, a co najważniejsze to przedszkole POLECA MOJA 5 LETNIA CÓRCIA!

Paulina _
5/5

Najlepsze przedszkole w Legnicy 🙂 wspaniała kadra, pyszne, domowe jedzenie, rodzinna atmosfera.Dzieci tu są zawsze na pierwszym miejscu, a Pani Dyrektor staje na głowie jeśli chodzi o atrakcje dla maluchów 🙂 pikniki rodzinne, alpaki chodzące po przedszkolnym ogródku w Dzień Dziecka, super wycieczki. Dzieci są doskonale przygotowane do rozpoczęcia nauki w szkole. Niejedna mama i babcia wylała morze łez podczas wzruszających występów, które są mistrzowsko przygotowane.Fantastyczne miejsce dla każdego kto ceni sobie najlepszą jakość spędzanego przez dziecko czasu w przedszkolu. Najchętniej zostawiłabym tam syna do 18- tki ?

Natalia Kuprianiuk
5/5

Serdecznie polecam ? wspaniałe przedszkole! syn uczęszczał i byl bardzo zadowolony. Jedzenie pyszne , opieka świetna! Nauczył się jesc łazanki, gołąbki i wiele innych smakołyków. W ofercie angielski, hiszpański (do dziś śpiewa piosenki) bardzo szeroki wachlarz zainteresowań, każdy znajdzie coś dla siebie! Do 1klasy poszedl przygotowany na 6+ jako rodzic o nic się nie martwiłam ? ❤️ Polecam serdecznie ?

Agnieszka Jarocińska
5/5

Bardzo Polecam przedszkole, moje córki były zakochana w Paniach i placówce. Dzieci przygotowane do szkoły na 150 % co w dalszym nauczaniu jest szczególnie ważne.
Gorąco pozdrawiam wszystkie Panie a w szczególności Panią Agnieszkę

Monika Slemp
5/5

Bardzo mocno polecam !!♥️ wspaniałe przedszkole,świetna kadra,jedzenie na wysokim poziomieDzieci czują się jak w domu♥️Są pod troskliwą i wspaniałą opieką ?

Savange
1/5

Nie Polecam, jestem zawiedziony. Umowa z przedszkolem zawiera klauzulę niedozwolone przez UOKIK nic ich to nie obchodzi radze uwazać. Mój syn uczęszczał tam ponad pół roku schudł mi strasznie. Według Pań dziecko zjada wszystkie zupy i obiady a w domu nie chce ruszyć prawie żadnej. MAGIA. Dziecko w zimę lata po dworze bez szalika i czapki mimo ze zawsze mu daję do przedszkola (zauważone) na zdjęciach z Facebooka. Panie kłamią by ukryć swoje błędy. MIMO tego że mama zgłaszała ze dziecko nie potrafi się samo załatwiać panie tego nie dopilnowują i dziecko wraca z brudnymi majtkami potwierdzała to nawet moja rodzina która także czasem odbierała syna. Pani przedszkolanka wymyślała historyjki dla dyrektorki, a kiedy chciałem skonfrontować panią dyrektor, przedszkolankę i siebie to dostałem odpowiedź że nie mam prawa się wypowiadać na temat wychowania, bo pani skończyła studia na PWSZ, i ja nic nie wiem o wychowaniu dzieci żałosne. Zdjęcia kosztują 30 zł cena ogromna w porównaniu z niektorymi innymi przedszkolami. Przykład: Zdjęcie z karnawału dziecko przebrane za Spidermena a tło zdjęcia to Średniowiecze Zamek mega połączenie.

Aga Kruk
5/5

Najlepsze Przedszkole w Legnicy. Fantastyczna kadra, panie wychowawczynie uśmiechnięte, życzliwe i zawsze służące pomocą. Jedzenie przepyszne, dziecko czasem nawet mówi, że dana zupka jest lepsza w przedszkolu niż w domu ;-(
W ciągu 1 miesiąca mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Konkursy ze świetnymi nagrodami. Teatrzyki, wyjścia, wycieczki.
Aż się boję co zrobimy, gdy dziecko będzie opuszczać bramy przedszkola i pójdzie do szkoły. Polecam przedszkole w 100%

Go up