Żłobek Leśna Polana - Kórnik

Adres: Młyńska 39, 62-035 Kórnik, Polska.
Telefon: 513160225.
Strona internetowa: zlobeklesnapolana.pl.
Specjalności: Opiekun dzienny.
Inne ważne informacje: Prezentuje się jako firma należąca do kobiety, Usługi na miejscu, Zajęcia online, Miejsca dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Toaleta unisex, Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych, Przyjazne dla osób LGBTQ+, Wymagane umówienie wizyty, Bezpłatny parking.
Opinie: Ta firma ma 11 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Żłobek Leśna Polana

Żłobek Leśna Polana znajduje się w Kórniku przy Adresie: Młyńska 39, 62-035 Kórnik, Polska. To miejscowość, która specjalizuje się w codziennej opiece nad dziećmi i jest zarządzana przez kobietę. Można je znaleźć pod numerem telefonu: 513160225 lub poprzez wizytę na ich stronie internetowej: zlobeklesnapolana.pl.

Żłobek Leśna Polana oferuje wiele korzyści dla swoich gości, w tym usługi na miejscu, zajęcia online, miejsca dla osób na wózkach, toalety dla osób na wózkach, toalety unisex oraz miejsce przyjazne dla osób transpłciowych i LGBTQ+. Jest to miejsce przyjazne dla wszystkich i zapewnia dostęp do bezpłatnego parkingu. Aby odwiedzić tego dostawcę usług, zalecamy zarezerwować wizytę wcześniej.

Żłobek Leśna Polana ma pozytywne opinie na Google My Business, średnia opinia wynosi 4.3/5 gwiazdek, opartych o 11 recenzji. Jeśli szukasz miejsca, które zapewni bezpieczne i przyjemne środowisko dla twojego dziecka, to zalecamy odwiedzenie strony internetowej Żłobka Leśna Polana i skontaktowanie się z nimi, aby zaplanować wizytę.

Recenzje dla Żłobek Leśna Polana

Żłobek Leśna Polana - Kórnik
Asia Wojtasik
5/5

Świetna atmosfera, przemiłe Panie, moje dziecko po miesiącu nabyło takich umiejętności, których ja nie potrafiłam wprowadzić w domu. Od pierwszego wejrzenia pokochał Ciocię Agnieszkę i Ciocię Martę, która oduczyła Go spać we wózku, to był mega sukces ♥️ Zdecydowanie polecam

Żłobek Leśna Polana - Kórnik
Joanna Jędrzejczak
5/5

Polecam! W żłobku panuje cudowna atmosfera. Ciocie zawsze wesołe, uśmiechnięte, chętne do pracy, każdego dnia bez problemu opowiedzą jak minął dziecku dzień! Ogromny plus za duży teren i plac zabaw a także mini Zoo! Wiele ciekawych zajęć rozwijających umiejętności dzieci a także spotkania ze zwierzętami. Częste relacje zdjęciowe, przez co zawsze można zobaczyć jak dzieci spędzały czas. Bardzo dobry kontakt z Panią Martą -właścicielką placówki!
Polecam całym sercem! ?

Żłobek Leśna Polana - Kórnik
Sara Zelechowska
5/5

Z całego serca polecam! Przenieśliśmy syna z innej placówki i od razu pożałowaliśmy, że nie był to nasz pierwszy wybór! Cudowne ciocie, miła atmosfera, codziennie relacja zdjęciowa, duży teren i plac zabaw przystosowany do dzieci żłobkowych. Na duży plus codziennie zajęcia rozwijające różne umiejętności, w tym zajęcia z angielskiego

Żłobek Leśna Polana - Kórnik
Justyna Gąsior
5/5

Wspaniała atmosfera, Ciocie z wielkim sercem i zaangażowaniem, bardzo dobry kontakt. Dzieci przeszczęśliwe, a my - spokojni i pewni, że są pod doskonałą opieką.

Żłobek Leśna Polana - Kórnik
Ewa Maria Malecka
1/5

Ciocie rotacyjne, Pani dyrektor nowa co kilka miesięcy, umowa nie wiążącą, dziecko moze wyleciec z dnia na dzien jak cos sie nie spodoba wlascicielce, bylo kilka takich przypadkow. W mojej opinii. Placówka źle zorganizowana, brak komunikacji między ciociami.

Żłobek Leśna Polana - Kórnik
Joanna Kaźmierczak
5/5

Polecam!
Nasz pierwszy i trafiony wybór, przekonała mnie lokalizacja, która jest z dala od ruchliwej jezdni i korzystne czesne oraz długie godziny otwarcia ze względu na mój daleki dojazd do pracy. W żłobku Panie serdeczne, przemiłe zawsze uśmiechnięte, troskliwe. Dzieci są zaopiekowane i mają zapewnione ciekawe zajęcia sensoryczne. Przy okazji ładnej pogody dzieciaczki zabierane są na spacer do Arboretum lub na Rynek , a jeśli zostają na miejscu to spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu, na placu zabaw, który jest osłonięty drzewami dającymi cień w gorące dni. Jedzenie przygotowywane jest na miejscu. Naprawdę miejsce godne polecenia i zaufania!

Żłobek Leśna Polana - Kórnik
Ania Skrzynska-Najewska
5/5

Super miejsce, nasz maluch bardzo lubi chodzić do żłobka, kochane ciocie i wiele różnorodnych zajęć!

Żłobek Leśna Polana - Kórnik
Joanna Jankowska
5/5

Szczerze polecam.Zarówno przedszkole jak i żłobek to miejsca idealne dla naszych maluszków.Godne zaufania i troskliwe Ciocie, niepowtarzalne otoczenie, pełne bezpieczeństwo dzięki super lokalizacji.Mòj ukochany Wnuk wspaniałe się odnalazł w Żłobku i zawsze z chęcią spotyka się z przyjaciółmi .Polecam

Go up