Żłobek i Przedszkole Pozytywka - Kórnik

Adres: 20 Października 54, 62-035 Kórnik, Polska.
Telefon: 793355554.
Strona internetowa: przedszkole-pozytywka.pl.
Specjalności: Przedszkola.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 7 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Żłobek i Przedszkole Pozytywka

Żłobek i Przedszkole Pozytywka to znakomity wybór dla rodziców poszukujących przedszkola dla swoich dzieci. Znajduje się na adresie: 20 Października 54, 62-035 Kórnik, Polska. Mogą Państwo zaufić bezpieczeństwo i komfort swoich dzieci, ponieważ przedszkole oferuje wygodne wejście dla osób na wózkach.

Przedszkole Pozytywka specjalizuje się w edukacji dzieci w wieku przedszkolnym. Na oficjalnej stronie internetowej: przedszkole-pozytywka.pl można zapoznać się z ich pełną ofertą zajęć.

Żłobek i Przedszkole Pozytywka cieszy się dobrą opinią wśród rodziców. Na Google My Business ma ono 7 recenzji i średnia ocena wynosi 5/5. Rodzice chwalą opiekę i wsparcie dzieci w rozwijaniu umiejętności i zainteresowań.

Pozytywka to miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać swoją kreatywność i umiejętności społeczne w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu. Pracownicy przedszkola dbają o każde dziecko indywidualnie, wspierając je w jego indywidualnych troskach i zainteresowaniach.

Jeśli szukasz przedszkola, które oferuje wysokiej jakości edukację i opiekę dla swojej córki lub syna, to Żłobek i Przedszkole Pozytywka jest idealnym wyborem. Zalecamy kontakt z nimi poprzez ich stronę internetową: przedszkole-pozytywka.pl.

Recenzje dla Żłobek i Przedszkole Pozytywka

Żłobek i Przedszkole Pozytywka - Kórnik
Iga Szymańska
5/5

Dwójka naszych dzieci przewinęła się przez łącznie 3 grupy, więc miałam okazję poznać wszystkie ciocie, które opiekują się dziećmi w Pozytywce. I każda z nich odznacza się wielkim sercem, ciepłem, cierpliwością i troskliwością wobec swoich podopiecznych. Ponadto stają na głowie, żeby zapewnić im jak najwięcej atrakcji, zabawy i nauki, dzieci się tam nigdy nie nudziły. Dodatkowe zajęcia jak dogoterapia, judo czy robotyka, a także wycieczki do ciekawych miejsc wyróżniają Pozytywkę na tle innych placówek.
To były wspaniałe 3 lata i nie mogliśmy wybrać lepszego miejsca na pierwszy żłobek i przedszkole dla naszych dzieci. Będziemy tęsknić 🙂

Żłobek i Przedszkole Pozytywka - Kórnik
Jakub Dembiński
5/5

Zapisanie dzieci do Pozytywki to był najlepszy wybór, jakiego mogliśmy dokonać. Ciocie są niesamowite, opiekuńcze i bardzo troskliwe. Ilość zajęć dodatkowych organizowanych w trakcie dnia jest naprawdę duża (Robotyka, Judo, Dogoterapia, Angielski, Tańce ze Skarbnicą Talentów). Dzięki temu nie trzeba jeździć na inne zajęcia po przedszkolu.
Czas w Pozytywce dzieci spędzają bardzo aktywnie i kreatywnie, rozwijając swoje umiejętności.
Ciocie nie unikają także trudnych tematów i w przypadku dowolnych problemów, zawsze można się skonsultować, wypracowując wspólnie plan działania, żeby je rozwiązać.
Po prostu świetna placówka!

Żłobek i Przedszkole Pozytywka - Kórnik
Daga SSS
5/5

Wspaniałe miejsce dla najmłodszych. Cudowna opieka i wspaniałe zajęcia. Kadra z sercem na dłoni. Uśmiech i radość naszego dziecka jest bezcenna. Cudowny rok za nami i kolejne przed nami w Waszych murach. Dziękujemy ?
Ps. Polecam zajrzeć w galerie żłobka i przedszkola jakie kreatywne i super zajęcia się odbywają.
Rodzice Ignasia i Adasia ?

Żłobek i Przedszkole Pozytywka - Kórnik
Joanna Renkiewicz
5/5

Jestem spokojna o syna spędzającego czas w żłobku. Bardzo dobry kontakt z Paniami, zawsze informacja zwrotna przy odbiorze dziecka, atrakcyjne zajęcia - nawet dla maluszków. Przyjazne, bezpieczne i kreatywne miejsce, widać, że tworzone z pasją do dzieci. Polecam.

Żłobek i Przedszkole Pozytywka - Kórnik
Karolina Kukulska
5/5

Cudowna, bliskosciowa placówka na bardzo wysokim poziomie edukacyjnym, z szeroka gamą zajęć dodatkowych, nastawiona na stały rozwój, kadra to zloto!

Żłobek i Przedszkole Pozytywka - Kórnik
Mateusz Kaczmarek
5/5

Żłobek i Przedszkole Pozytywka - Kórnik
Łukasz Nowak
5/5

Go up