KOLUMB Kraina Małego Odkrywcy - Kórnik

Adres: Jeziorna 26, 62-035 Kórnik, Polska.
Telefon: 721010138.
Strona internetowa: kolumb.com.pl.
Specjalności: Przedszkola.

Opinie: Ta firma ma 19 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja KOLUMB Kraina Małego Odkrywcy

KOLUMB Kraina Małego Odkrywcy to przedszkole, które znajduje się w Kórniku przy Jeziorna 26. Można je skontaktować pod numerem 721010138 lub odwiedzić witrynę kolumb.com.pl.

To miejsce specjalizuje się w opiece i rozwijaniu umiejętności dzieci w wieku przedszkolnym. Pracownicy przedszkola starają się stworzyć przyjazne i wygodne środowisko, w którym dzieci mogą się rozwijać i uczyć.

KOLUMB Kraina Małego Odkrywcy to miejsce, w którym dzieci mogą się rozwijać w pełni i odkrywać swoje zainteresowania. Pracownicy przedszkola dbają o to, aby każde dziecko czuło się w miłym i bezpiecznym środowisku.

Na stronie internetowej przedszkola dostępne są informacje o jego lokalizacji, historii i oferowanym programie. Można także znaleźć tam informacje o zasadach funkcjonowania przedszkola i sposobach kontaktu z personelem.

Na portalu Google My Business KOLUMB Kraina Małego Odkrywcy ma 19 opinii, a średnia ocena wynosi 5/5. Oceny te wskazują, że przedszkole cieszy się dobrą opinią wśród rodziców i opiekunów dzieci.

Jeśli szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko będzie się rozwijało i czuło się dobrze, to KOLUMB Kraina Małego Odkrywcy jest dobrym wyborem. Zalecamy odwiedzenie witryny przedszkola i skorzystanie z oferowanych usług. Nie zostawiaj dziecka w tyle, daj mu szansę na pełne rozwinięcie swoich możliwości w KOLUMB Kraina Małego Odkrywcy.

Recenzje dla KOLUMB Kraina Małego Odkrywcy

KOLUMB Kraina Małego Odkrywcy - Kórnik
Justyna Sas
5/5

Dzień dobry.Bardzo polecam przedszkole Kolumb Kraina Małego Odkrywcy super miejsce,synek Bardzo zadowolony na każdych zajęciach przedszkole inne zajęcia dla dzieci organizowane przez Panie z przedszkole dzieci się nie nudzą i Panie Bardzo miłe i podejście do dzieci super nie zamieniłabym na nic innego Polecam z całego serca. Zdjęcia synka z zajęć przedszkole. Pozdrawiam Justyna z Marcelkiem ?❤️

KOLUMB Kraina Małego Odkrywcy - Kórnik
Urszula Kowalewska
5/5

Rodzinna atmosfera, kadra pedagogiczna niesamowicie zaangażowana, czuła, uważna na potrzeby dzieci. Dodatkowym atutem jest lokalizacja, bliskość natury ma świetny wpływ ma maluchy. Polecam wszystkim z całego serca! Odwiedzając to miejsce zdziwiło mnie z jakim szacunkiem i troską dzieci zwracają się do siebie i rozwiązują konflikty. ❤️ Podziwiam nauczycielki, że nauczyły dzieci komunikacji i rozumienia swoich potrzeb. ?

KOLUMB Kraina Małego Odkrywcy - Kórnik
Sylwia Majchrzak
5/5

Dużo przestrzeni dla rozwoju i kreatywności. Z zaufaniem oddałam pod opiekę dwójkę moich dzieci. Polecam z całego serca.

KOLUMB Kraina Małego Odkrywcy - Kórnik
Valeriia Ianichek
5/5

Bardzo fajne zajęcia „Przed przedszkole”. Dziecko bardzo chętnie chodziło na każde zajęcia. Dzieci bawią się w swoim rytmie, nie są zmuszane do zadań, jeśli czegoś nie chcą robić. Uwzględnia się naturalny psychoruchowy rozwój dziecka. To świetny czas na adaptację w grupie rówieśniczej. Świetna zabawa i wszechstronny rozwój. Bardzo ciepłe Panie prowadzące. Bardzo lubimy te zajęcia. Dziękujemy bardzo. Polecamy!

KOLUMB Kraina Małego Odkrywcy - Kórnik
Monika Skikiewicz
5/5

Miejsce tworzone przez ludzi z pasją. Polecam!

KOLUMB Kraina Małego Odkrywcy - Kórnik
J W
5/5

Super miejsce, ciekawe pomysły na wspólne zabawy, chęć dziecka do uczęszczania na zajęcia jest tego potwierdzeniem.

KOLUMB Kraina Małego Odkrywcy - Kórnik
Aaaa Bbbb
5/5

Szczerze polecam ? pełen profesjonalizm ?

KOLUMB Kraina Małego Odkrywcy - Kórnik
Magdalena Pieprzycka
5/5

Bardzo polecamy z córką ?

Go up