Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 - Łowicz

Adres: Kaliska 5, 99-400 Łowicz, Polska.
Telefon: 468374949.
Strona internetowa: zsp4.lowicz.pl.
Specjalności: Szkoła.

Opinie: Ta firma ma 24 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3/5.

Lokalizacja Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 znajduje się pod adresem Kaliska 5, 99-400 Łowicz, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 468374949. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: zsp4.lowicz.pl. Szkoła ta specjalizuje się w Szkole.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 to renomowana placówka edukacyjna, która oferuje wysokiej jakości program nauczania. Zlokalizowana w Łowiczu, jest łatwo dostępna dla uczniów z okolicznych miejscowości. Szkoła ta cieszy się dobrą reputacją i posiada bogatą ofertę edukacyjną.

Dla osób zainteresowanych zdobyciem solidnej edukacji w przyjaznym środowisku, Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 jest doskonałym wyborem. Nauczyciele są doświadczeni i zaangażowani w rozwój uczniów, a program nauczania jest zróżnicowany, aby sprostać różnorodnym potrzebom edukacyjnym.

Ta firma ma 24 recenzje na Google My Business, co świadczy o zaufaniu społeczności lokalnej. Średnia opinia wynosi 3/5, co wskazuje, że większość opinii jest pozytywna, ale zawsze jest miejsce na doskonalenie.

Jeśli szukasz szkoły, która oferuje wysoką jakość nauczania i przyjazną atmosferę, Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 jest miejscem, które warto rozważyć. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o ofercie edukacyjnej i zapisach.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 to miejsce, gdzie nauka idzie w parze z wsparciem i rozwojem osobistym. Skorzystaj z ich doświadczenia i zaplanuj swoją przyszłość z profesjonalnymi nauczycielami. Nie zwlekaj, odwiedź ich stronę internetową i dowiedz się więcej już teraz!

Recenzje dla Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 - Łowicz
Emilia Fudała
1/5

Jedna z nauczycielek tej szkoły, pomimo wcześniejszej obietnicy, odmówiła mi pomocy w przygotowaniu się do matury na poziomie rozszerzonym (w programie nauczania miałam ten przedmiot wyłącznie przez rok, na podstawie). Ponadto notorycznie zniechęcała mnie do przystąpienia do matury z tego przedmiotu, twierdząc, że nie dam rady. Jej opinię podzielało kilku innych nauczycieli z tej szkoły, podcinając mi skrzydła. Na szczęście dzięki pomocy mojej korepetytorki z 2 LO udało mi się napisać tę maturę na 60% i dostać się na moje wymarzone studia.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 - Łowicz
Aleksy Jankowski
1/5

serdecznie nie polecam tej szkoły wyniosłem z niej tylko depresje i choroby psychiczne, a nauczycielka od polskiego Marzenka T to dno dna nie dość że terroryzuje uczniów to jeszcze jest niemiła i ma się za nie wiadomo kogo ,a jest tylko magistrem zarabiającym najniższą krajową. Dyrektorka Małgorzata Z i pedagog jakaś tam ,tak mi chętnie pomagały że ledwo co kiwnęły palcem i musiałem zmienić szkołę bo nie dało się wytrzymać w tym czymś co nazywają liceum. Lata w tej szkole to dwa najgorsze lata mojego życia i nikt mi ich nie odda. Mam nadzieję że po tym co przeczytaliście nie pomyślicie nawet żeby składać tu papiery no chyba że chcecie potem żałować...

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 - Łowicz
Alexa V
1/5

Nie polecam no chyba, że chcesz wynieść z tej szkoły ataki paniki, depresję i myśli sam. Ciągła presja i ogrom niepotrzebnego materiału, a panie od PWGR zostawię bez komentarza

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 - Łowicz
Alex Sapern
1/5

jeżeli ktoś chce wiedzieć jak to jest mieć ataki paniki, depresji i myśli samobójcze to serdecznie zapraszam 🙂

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 - Łowicz
Michał Wilk
5/5

w zasadzie chodzi o pomnik Grabskiego przed szkoła

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 - Łowicz
Cheetos
1/5

Nie polecam.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 - Łowicz
Igor Kulcak
1/5

chotelasz leprzy

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 - Łowicz
Natalia Boczek
5/5

Go up