Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II - Łowicz

Adres: Młodzieżowa 15, 99-400 Łowicz, Polska.
Telefon: 468377387.
Strona internetowa: sp7lowicz.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.8/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II znajduje się pod adresem Młodzieżowa 15, 99-400 Łowicz, Polska. Kontaktować się można pod numerem telefonu 468377387. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej sp7lowicz.pl. Szkoła Podstawowa nr 7 jest specjalizowana w nauczaniu podstawowym.

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II to placówka o solidnej reputacji, z czterema recenzjami na Google My Business. Średnia opinia wynosi 3.8/5, co świadczy o pozytywnym odbiorze społeczności.

Usytuowana w malowniczej okolicy w Łowiczu, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II oferuje wysokiej jakości edukację dla uczniów na każdym etapie nauki podstawowej. Szkoła jest przyjazna dla osób na wózkach, co sprawia, że jest miejscem otwartym i dostępnym dla wszystkich.

Dla osób zainteresowanych znalezieniem najlepszej placówki edukacyjnej dla swojego dziecka, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II jest godną uwagi opcją. Z bogatym programem nauczania oraz zaangażowanym zespołem pedagogicznym, szkoła zapewnia wszechstronną edukację, rozwijając umiejętności uczniów w różnych dziedzinach.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać się intelektualnie i społecznie, nie wahaj się skontaktować z Szkołą Podstawową nr 7 im. Jana Pawła II poprzez ich stronę internetową. Znajdziesz tam więcej informacji na temat programu nauczania, wydarzeń szkolnych oraz możliwości zapisu. Nie zwlekaj, sprawdź już teraz!

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II - Łowicz
Adrian
5/5

Fantastyczna szkoła przede wszystkim uczy życia i Religi oraz kultu św papieża Polaka
który gdyby mógł na pewno oddał by życie pod Monte casino i odbili by ten klasztor. Lekcję od 21:37 do 4:20 .

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II - Łowicz
Adam Skrzypczyński
1/5

Szkoła cała brudna nauczyciele nie mili

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II - Łowicz
Bodo Bodo
4/5

Bardzo dobre miłe miejsce do nauki dla pociech naszych wspaniali nauczyciele w ogóle cała ekipa z tej szkoły jest na Plus

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II - Łowicz
Mateusz G.
5/5

Go up