Przedszkole nr 5 "Jaś i Małgosia" - Łowicz

Adres: Józefa Chełmońskiego 4, 99-400 Łowicz, Polska.
Telefon: 468373899.

Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 21 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 5 "Jaś i Małgosia"

Przedszkole nr 5 "Jaś i Małgosia" to renomowana placówka edukacyjna zlokalizowana w Łowiczu, Polska. Znajduje się pod adresem: Józefa Chełmońskiego 4, 99-400 Łowicz, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu: 468373899.

Ta szkoła oferuje wyjątkowe programy edukacyjne dla najmłodszych, w tym przedszkolaków. Posiadają specjalności związane z edukacją przedszkolną, dbając o wszechstronny rozwój dziecka.

Ponadto, Przedszkole nr 5 "Jaś i Małgosia" wyróżnia się tym, że jest dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że jest bardziej przyjazne i dostępne dla wszystkich. Dodatkowo, mają również parking przystosowany dla osób na wózkach, co ułatwia codzienne funkcjonowanie rodzicom i opiekunom.

Opinie na temat tej placówki są bardzo pozytywne, zdobywając aż 21 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 5/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług edukacyjnych.

Dla osób poszukujących wysokiej jakości edukacji przedszkolnej dla swoich dzieci, Przedszkole nr 5 "Jaś i Małgosia" jest doskonałym wyborem. Ich zaangażowanie, profesjonalizm i troska o każde dziecko sprawiają, że są jedną z najlepszych placówek w okolicy.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie miało możliwość wszechstronnego rozwoju w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, skontaktuj się z Przedszkolem nr 5 "Jaś i Małgosia". Odwiedź ich stronę internetową i dowiedz się więcej o oferowanych programach edukacyjnych oraz możliwościach zapisu.

Recenzje dla Przedszkole nr 5 "Jaś i Małgosia"

Przedszkole nr 5
TECH-PROJ BUD
5/5

To przedszkole do dziś wspominam jako,, COŚ,, przypomina mi zapach który przyciąga bardzo miłe wspomnienia z dzieciństwa a jest to czas między 1968 a 1971 może 1972 Bardzo chętnie bym zajrzałam wpadlabym na chwilkę a może obudzą się wspomnienia . Obecnie mam troszkę daleko bo dużo ponad 2 tyś kilometrów ale może kiedyś? Pamiętam panią dyrektor która mieszkała w domu obok . Mam zdjęcia z samolotu z huśtawki . Pamiętam ten ostatni dzień w przedszkolu na pożegnanie piórnik drewniany z widokiem gór bo to już z przedszkolaka wyrosła na pierwszoklasistę ? cudowny czas dzieciństwa ♥️ pozdraeiam serdecznie Jola

Przedszkole nr 5
cyrk nowellis
5/5

Bardzo fajne przedszkole, z super ogródkiem do zabaw i przemiłymi paniami.

Przedszkole nr 5
Magdalena Jagiełło
5/5

Najlepsze przedszkole ?

Przedszkole nr 5
P W
5/5

Najlepsze przedszkole w mieście. ?

Przedszkole nr 5
Roisine2
5/5

Bardzo przytulne przedszkole

Przedszkole nr 5
Gosia W
5/5

Dobra opieka

Przedszkole nr 5
Ewa Michalak
5/5

Pełen profesjonalizm!

Przedszkole nr 5
sławomir pudłowski
5/5

Go up