Zespół szkol im.Józefa Tischnera - Dobczyce

Adres: Szkolna 20A, 32-410 Dobczyce, Polska.
Telefon: 122710181.
Strona internetowa: dobczyce.edu.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 37 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.4/5.

Lokalizacja Zespół szkol im.Józefa Tischnera

Zespół szkol im. Józefa Tischnera znajduje się w Dobczycach przy Adres: Szkolna 20A, 32-410 Dobczyce, Polska. Jest to szkoła, która oferuje wiele specjalności dla swoich uczniów. Jeśli szukasz szkoły oferującej wiele możliwości edukacyjnych, to ta szkoła jest idealna dla Ciebie.

Zespół szkolny jest łatwo dostępny dla osób z niepełnosprawnościami. Na terenie szkoły znajduje się parking oraz wejście dostępne dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. To sprawia, że szkoła jest bardziej przyjazna i dostępna dla wszystkich uczniów.

Jeśli szukasz więcej informacji na temat Zespołu szkolnego im. Józefa Tischnera, możesz sprawdzić ich stronę internetową: dobczyce.edu.pl. Na stronie można znaleźć więcej informacji na temat oferty edukacyjnej szkoły, planu lekcji, kontaktu i wiele innych ciekawych rzeczy.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub zainteresowania, możesz skontaktować się ze szkołą za pomocą telefonu: 122710181. Pracownicy szkoły są bardzo pomocni i zapewne będą radzy ciepło i przyjaznie.

Na Google My Business Zespół szkolny im. Józefa Tischnera ma 37 recenzji i średnia ocena wynosi 3.4/5. To pokazuje, że szkoła jest dobrze oceniana przez swoich uczniów i rodziców. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o szkole od osób, które ją już odwiedziły, to ta strona jest idealnym miejscem, aby się poinformować.

Rekomendacja: Jeśli szukasz szkoły oferującej wiele możliwości edukacyjnych i jest Ci ważne, aby była ona dostępna dla osób z niepełnosprawnościami, to Zespół szkolny im. Józefa Tischnera w Dobczycach jest idealnym wyborem. Skontaktuj się z nimi teraz, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć swoją edukację w tej wyjątkowej szkole.

Recenzje dla Zespół szkol im.Józefa Tischnera

Zespół szkol im.Józefa Tischnera - Dobczyce
Kacper Drylewski
1/5

Trudno mi nazwać to szkołą ze względu na panujące w niej warunki tj. traktowanie uczniów. Nauczyciele oceniają wiedzę uczniów uwzględniając przy tym czy są tzw. ich ,,ulubieńcami", co jest stanowczo prymitywnym postępowaniem szczególnie w placówce oświatowej. Również skrajnie podłym podejściem ze strony grona pedagogicznego jest ubliżanie uczniom za ich braki wiedzy, za które w większości odpowiadają nauczyciele i ich system nauczania, który często przeraża. Kolejnym faktem jest nie skupianie się na nauczaniu materiałów, które muszą być zrealizowane- podstawa programowa dla danego kierunku. Proszę zwrócić uwagę na metody nauczania, którymi kierują się nauczyciele, ponieważ szkoła powinna być miejscem przyjaznym i komfortowym a nie szydzenia czy ubliżania. Pragnę także zwrócić uwagę na zachowanie uczniów i reakcję nauczycieli, którzy mają to za przeproszeniem gdzieś. Zauważam przy tym, że bierzecie Państwo odpowiedzialność za uczniów, którzy są pod Waszą opieką i dobrze by było jakbyście reagowali na chore, idiotyczne pomysły ze strony młodzieży. Kwestia hejtu, który szerzy się coraz bardziej jest również istotna. Nie chodzi tylko tutaj o zasady Savoir-vivre, ale o zdrowie psychiczne ludzi, których priorytetem jest edukacja i pewne osiągnięcia w życiu. Hejt potrafi niszczyć psychikę (mam nadzieję, że Państwo to wiedzą) i przy napływie negatywnych emocji człowiek zniechęca się do pracy a co dopiero młode osoby, od których przecież zależy przyszłość Polski (szkoda, że tylko to podkreśla się słowami, natomiast z dawaniem przykładu bywa różnie...)
Przedstawione przeze mnie przykłady obrazują warunki jakie panują w tej szkole. Współczuje uczniom, którzy muszą zmagać się z nieodpowiedzialnym podejściem części nauczycieli.

Zespół szkol im.Józefa Tischnera - Dobczyce
Wignignty 1
5/5

Bardzo polecam tą szkołę! Szczególnie pana profesora Leszka Krzelowskiego.

Zespół szkol im.Józefa Tischnera - Dobczyce
Farnciszek
5/5

Nauczyłem się tu tylko trochę o elektronice i palić papierosy na każdej przerwie. Pozdrawiam wszystkich nauczycieli którzy robili co mogli żebyśmy jakoś zdali egzaminy zawodowe.

Zespół szkol im.Józefa Tischnera - Dobczyce
xerda _
1/5

Wszystko pięknie, fajnie, tylko dlaczego władze szkoły tak mało interesują się tym jakie sytuację maja tam miejsce? Jakim prawem sekretariat, z szyderczym uśmiechem, przyjmuje kolejne deklaracje o nieprzystępowaniu do matury, jawnie dając do zrozumiania, że zdaja sobie sprawę o czynach Pani Dudzik i innych swoich kolegów? A także, jakim prawem nauczyciele, z pełną premedytacją, bezpodstawnie oraz bez skrupułów szantażują swoich uczniów wystawieniem negatywnej oceny oraz nie ukończeniem szkoły, w przypadku gdy nie chcą by dany uczeń podchodził do matury. Rzekoma 100% zdawalnosc jest kłamstwem oraz iluzją tworzona tylko i wyłącznie dla "dobrej renomy" szkoły. Statystyki te są małe wiarygodne gdy do matury dopuszcza się tylko osoby z ocenami: 4,5 gdzie nauczyciele maja "pewność", że żadne z nich nie obleje egzaminu dojrzałości. Powinnością nauczyciela jest nauczenie ucznia oraz pomaganie mu z materiałem z którym sobie nie radzi. Że się tak brzydko wyraże, "uwalenie" połowy uczniów z klas maturalnych to nie jest klucz do sukcesu i zyskania dobrej opini. Szantaz, nekanie psychiczne, zastraszanie - to wszystko są działania nielegalne oraz podlegają karze. Jeżeli sytuacja się nie zmieni, sprawa zostanie zgłoszona do kuratorium oraz innych instytucji prawnych. Mam nadzieję, że odpowiednie osoby poniosą konsekwencji swoich czynów i zostana pociągnięte do odpowiedzialności prawnej.

Zespół szkol im.Józefa Tischnera - Dobczyce
Angelika Sołtys
5/5

Szkoła na poziomie, wystarczy trochę chęci do nauki i samodyscypliny a można wyjść na ludzi.

Zespół szkol im.Józefa Tischnera - Dobczyce
Better Shwerpy
1/5

Jedyne co wyniosłem z tej szkoły, to kilka papierków i kabel RJ-45. Pozdrawiam panią Puchałe.

Zespół szkol im.Józefa Tischnera - Dobczyce
Łukasz
2/5

Szkoła fajna ale zauważyłem, że dużo uczniów nie podchodzi do matury i nie są zachęcani przez nauczycieli do spróbowania mimo że każdy dałby radę.

Zespół szkol im.Józefa Tischnera - Dobczyce
manajidi
5/5

od klasy 2lo mozna kupic mefa polrcaam

Go up