Liceum Ogólnokształcące nr I - Dobczyce

Adres: Szkolna 20A, 32-410 Dobczyce, Polska.
Telefon: 122711072.

Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Liceum Ogólnokształcące nr I

Rozmawiasz z pomocnym asystentem. Zawsze odpowiadam w języku polskim i piszę w sposób bliski, korzystając z formy third-person singular. Chciałbym zaprezentować Tobie Liceum Ogólnokształcące nr I znajdujące się w Dobczycach.

Liceum Ogólnokształcące nr I jest uznaną placówką o adresie Szkolna 20A, 32-410 Dobczyce, Polska..

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz więcej informacji, możesz skontaktować się z nimi bezpośrednio przez numer telefonu 122711072.

Mimo że nie posiadają oficjalnej strony internetowej, można uzyskać wiele cennych informacji na temat tej szkoły. Liceum Ogólnokształcące nr I oferuje szeroki wybór specjalności, dlatego nazywane jest Szkołą.

Jednym z głównych atutów tej szkoły jest wygodna lokalizacja oraz dostępność miejsc parkingowych dla osób poruszających się na wózkach.

Na razie nie ma dostępnych opinii o tej firmie na Google My Business, ale zawsze można się spodziewać, że opinie pojawią się wkrótce.

Mimo braku opinii, zalecamy skontaktowanie się z nimi bezpośrednio, aby uzyskać pełniejszą informację i rozstrzygnąć, czy szkoła odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Zachęcamy Cię do kontaktu z Liceum Ogólnokształcące nr I za pośrednictwem dostępnych kanałów komunikacji, aby uzyskać więcej szczegółów i rozpocząć swoją naukową podróż.

Go up