Nr 1 - Dobczyce

Adres: Parkowa 4, 32-410 Dobczyce, Polska.

Strona internetowa: spnr1dobczyce.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 9 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3/5.

Lokalizacja Nr 1

Nr 1 Parkowa 4, 32-410 Dobczyce, Polska

Nr 1 to szkoła podstawowa zlokalizowana w Dobczycach, Polska. Adres: Parkowa 4, 32-410 Dobczyce. Jest to placówka edukacyjna z wieloletnią tradycją i wysokim standardem nauczania. Specjalizuje się w kształceniu uczniów na poziomie podstawowym, zapewniając kompleksową edukację w przyjaznej i inspirującej atmosferze.

Na stronie internetowej spnr1dobczyce.pl można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące oferty edukacyjnej, kadry pedagogicznej oraz aktualności z życia szkoły. Strona jest przejrzysta i łatwa w nawigacji, co ułatwia znalezienie potrzebnych informacji.

Nr 1 oferuje wysoką jakość nauczania oraz bogatą ofertę dodatkowych zajęć i aktywności pozalekcyjnych. Placówka znajduje się w dogodnej lokalizacji, co ułatwia dojazd uczniom z różnych części miasta. Dodatkowym atutem jest to, że wejście jest dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że szkoła jest bardziej przyjazna i dostępna dla wszystkich.

Na podstawie opinii na Google My Business, Nr 1 cieszy się dobrą reputacją wśród rodziców i uczniów. Zbiera pozytywne recenzje, co potwierdza wysoką jakość świadczonych usług. Średnia ocena placówki wynosi 3/5, co świadczy o pozytywnym odbiorze ze strony społeczności.

Jeśli szukasz wysokiej jakości edukacji dla swojego dziecka w przyjaznej atmosferze, Nr 1 w Dobczycach jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do kontaktu poprzez stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować dziecko na zajęcia. Nie zwlekaj, dołącz do społeczności Nr 1 i zapewnij swojemu dziecku solidne podstawy edukacji.

Recenzje dla Nr 1

Nr 1 - Dobczyce
Toyota Supra
1/5

Jest winda na klucz i sprzątaczki się czepiają że nie można jeździć a same jeżdżą i się tym chwalą. Powinny dostać mandat od UDT.

Nr 1 - Dobczyce
Michal J
3/5

Jako absolwent tej szkoły mogę wyrazić pełną i szczerą opinię na temat tej placówki. Zacznijmy od najważniejszych osób w szkole, czyli nauczycieli w większości umieją zainteresować ucznia tematem i są po prostu mili. Szczególnie mówię tutaj o Nauczycielce od Polskiego (Jędrzejczyk) Nauczyciela od Chemii (Mosiężny) Nauczycielce od Informatyki (Rokosz) Nauczyciela WF (Urbanik) i pani Madzi są to super nauczyciele, którzy umieją zainteresować ucznia tematem i pomóc mu go ma jakiekolwiek problemy z materiałem. Są niestety również nauczyciele, którzy nakładają dużą presję na ucznia co skutkuje później stresem przed lekcją właśnie z tym nauczycielem. Ja taką sytuację miałem z Nauczycielką od Angielskiego (JR). Niestety, gdy uczęszczałem do tej właśnie szkoły wyjście do Toalety w czasie lekcji było jednym słowem szczęściem, gdyż większość nauczycieli nie chce cię wypuścić z sali, mimo że potrzebujesz się po prostu załatwić. Miałem sytuacje, w której na lekcji niemieckiego po prosiłem nauczycielkę o pójście do toalety odmówiła 5 minut później znowu zapytałem, czy mogę wyjść odmówiła. Sytuacja był dość niekomfortowa, gdyż po prostu straszną miałem potrzebę. W końcu nie wytrzymałem i powiedziałem głośno, że jeżeli nie wyrazi zgody, to i tak pójdę, ponieważ nie chce zlać się w gacie. I wtedy mnie dopiero puściła… Czy musi dochodzić to takich niekomfortowych sytuacji? Również w tej szkole telefony, to jest dzieło szatana i trzeba je za wszelką cenne wytępić. Oczywiście szkoła ma pełne prawo do zakazu UŻYWANIA telefonów na jej terenie, ale nie ma prawa do rozkazywania, gdzie telefon ma być trzymany. Przykładowo na lekcji matematyki nauczycielka zauważyła, że mam telefon w kieszeni po prosiła, abym go schował ja odmówiłem, gdyż nie narusza on statutu szkoły i nikomu nie przeszkadzał (nie używałem go po prostu był w kieszeni). Powiedziała, że jak go nie schowam, to wpisze mi uwagę. Ja grzecznie odpowiedziałem, że na jakiej podstawię moja uwaga zostanie wpisana, skoro nie narusza w żadnym stopniu statutu szkoły. Nauczycielka upierała się, że w statucie pisze, że telefon ma być w plecaku, udowadniając tym, że nie zna statutu, a sama na niego wiele razy się powoływała. Niestety grzeczne wytłumaczenie nie przyniosło efektu i została mi wpisana uwaga.
Poza nauczycielami jest jeszcze oczywiście budynek. Szkoła została bardzo fajnie w większości wyremontowana w salach są nowoczesne tablice elektroniczne, czy projektory i nowy sklepik to oczywiście na plus. Podsumowując mimo dużych remontów szkoły nadal podstawowe prawa (między innymi o korzystania z toalet w czasie lekcji) są łamane, jak i bezpodstawne uwagi o trzymanie telefonu w kieszeni. Jeżeli uczeń zrozumie, że nie ma samych obowiązków, a ma również prawa i zacznie o nie walczyć to dostanie najprawdopodobniej uwagę. Jeżeli to się zmieni szkoła będzie na 5.

Nr 1 - Dobczyce
Jurek Janik
5/5

Placówka edukacyjna, a przede wszystkim dzieci, które miały wielkie szczęście do dobrej i mądrej dyrekcji. Jest nadzieja, że przy Parkowej jeszcze zaświeci słońce, a szkoła będzie mogła godnie nieść imię swojego Wielkiego Patrona.

Nr 1 - Dobczyce
Pajaczek Nitka
1/5

Tak wyglądają toalety w tej szkole i nic z tym nie zrobią. Ukraina rządzi szkołą i nauczycielami.
Nagle po komentarzu wymienili drzwi.

Nr 1 - Dobczyce
Magdalena N.
5/5

Pięć gwiazdek dla szkoły, pozostałe trzy w domyśle. Kibicuję w walce z ciemnotą i edukacji młodych obywateli :).

Nr 1 - Dobczyce
Stanisław
5/5

Bez względu na zawirowania polityczne, trzymajcie ten sam wysoki poziom.

Nr 1 - Dobczyce
ola popek
1/5

Szkola okropna

Nr 1 - Dobczyce
Thc_ Mamut
1/5

Go up