Zespół Szkół I Placówek Oświatowych W Lubinie - Lubin

Adres: Składowa 3, 59-300 Lubin, Polska.
Telefon: 767497271.
Strona internetowa: zsipo.lubin.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Zespół Szkół I Placówek Oświatowych W Lubinie

Cześć Czy szukasz informacji na temat Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Lubinie To miejsce, w którym otrzymasz wykształcenie na wyższym poziomie.

Znajduje się ono przy Składowa 3, 59-300 Lubin, Polska. i możesz je zlokalizować bez problemu. Jeśli potrzebujesz pomocy, parking i wejście są dostępne dla osób poruszających się na wózkach.

Możesz skontaktować się z nimi bezpośrednio przez telefon: 767497271 lub odwiedzić ich stronę internetową: zsipo.lubin.pl.

To miejsce oferuje wyjątkową edukację w dziedzinie Szkoła. Znajdziesz tutaj wszystko, czego szukasz w placówce oświatowej, która dba o rozwój swoich uczniów.

Na pewno zauważysz, że ta firma ma tylko 3 recenzje na Google My Business, ale średnia ocena wynosi 5/5. To znak, że każdy, kto tu był, był bardzo zadowolony z usług i klimatu w tej szkole.

Na koniec, jeśli szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko będzie się rozwijać i otrzymuje wyjątkową edukację, to Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Lubinie jest idealnym wyborem. Skontaktuj się z nimi teraz i rozpocznij współpracę. Nie pozostawaj z niczym wątpliwym - odwiedź ich stronę internetową i zostań częścią społeczności tej wyjątkowej placówki oświatowej.

Recenzje dla Zespół Szkół I Placówek Oświatowych W Lubinie

Zespół Szkół I Placówek Oświatowych W Lubinie - Lubin
Irena Raniszewska
5/5

Na zewnątrz bardzo zadbane miejsce

Zespół Szkół I Placówek Oświatowych W Lubinie - Lubin
Edyta Dekiert
5/5

Super sxkola

Zespół Szkół I Placówek Oświatowych W Lubinie - Lubin
Rafał Szostek
5/5

Go up