Przedszkole w Raszówce. Oddział zamiejscowy - Lubin

Adres: Orla 32, 59-300 Lubin, Polska.
Telefon: 767490004.
Strona internetowa: przedszkoleraszowka.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole w Raszówce. Oddział zamiejscowy

Przedszkole w Raszówce. Oddział zamiejscowy to przedszkole, które znajduje się w Lubinie przy adresie Orla 32. Jest to oddział zamiejscowy Przedszkola w Raszówce.

Przedszkole to miejsce, w którym dzieci od 3 do 6 lat mogą rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania pod okiem wysoko wykwalifikowanych wychowawców. W przedszkolu dzieci uczą się w języku polskim oraz anglikańskim, co pomaga im w rozwoju umiejętności komunikacyjnych i przygotowuje do dalszej edukacji.

Specjalnością Przedszkola w Raszówce. Oddział zamiejscowy jest wysoki poziom opieki i edukacji dla dzieci. Pracownicy przedszkola dostosowują program nauczania do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, aby zapewnić mu najlepsze możliwe rozwinięcie.

Przedszkole jest również przystosowane dla osób poruszających się na wózkach, co czyni je dostępnym dla każdego dziecka.

Na stronie internetowej przedszkola przedszkoleraszowka.pl znajdują się wszelkie informacje dotyczące przedszkola, w tym kontakt, lokalizacja i program nauczania.

Na portalu Google My Business przedszkole ma 3 recenzje i średnia ocena wynosi 5/5.

Jeśli szukasz przedszkola, które zapewni najwyższy poziom opieki i edukacji dla twojego dziecka, to Przedszkole w Raszówce. Oddział zamiejscowy to idealne miejsce dla was. Polecamy skontaktować się z przedszkolem poprzez stronę internetową lub telefon 767490004.

Recenzje dla Przedszkole w Raszówce. Oddział zamiejscowy

Przedszkole w Raszówce. Oddział zamiejscowy - Lubin
Józef Bieganowski
5/5

Przedszkole w Raszówce. Oddział zamiejscowy - Lubin
Wioleta Krzemińska
5/5

Przedszkole w Raszówce. Oddział zamiejscowy - Lubin
DK Wójcik
5/5

Go up