Przedszkole Zielone w Lubinie - Lubin

Adres: Sportowa 35, 59-300 Lubin, Polska.
Telefon: 768456594.
Strona internetowa: zielonaedukacja.com.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 59 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Przedszkole Zielone w Lubinie

Czy szukasz przedszkola dla swojego dziecka w Lubinie Poznaj przedszkole Zielone - miejsce, w którym Twoje dziecko nie tylko spędzi przyjemnie czasu, ale również rozwinie swoje umiejętności i zainteresowania.

Przedszkole Zielone znajduje się przy Adres: Sportowa 35, 59-300 Lubin, Polska.

Możesz skontaktować się z nimi bezpośrednio przez telefon 768456594 lub odwiedzić ich stronę internetową: zielonaedukacja.com.

Zielone specjalizuje się w edukacji przedszkolnej, dlatego możesz być pewny, że Twoje dziecko otrzyma najlepszą opiekę i wychowanie w tej fazie jego życia.

Inne ważne informacje: Wejście do przedszkola jest dostępne dla osób na wózkach, co czyni je przyjaznym miejscem również dla rodziców z dziećmi niepełnosprawnymi.

Firma ta ma 59 recenzji na Google My Business i średnia ocena wynosi 4.3/5, co świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez przedszkole Zielone.

Na koniec, jeśli szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko będzie się rozwijało i rozrywało w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu, to przedszkole Zielone jest idealnym wyborem. Polecamy odwiedzenie ich strony internetowej i skontaktowanie się w celu uzyskania więcej informacji.

Recenzje dla Przedszkole Zielone w Lubinie

Przedszkole Zielone w Lubinie - Lubin
Patrycja Kuklińska
5/5

Zielone Przedszkole to najlepszy wybór jaki mogłam podjąć,żeby posłać tam swoje dziecko.Panie z wielkim sercem i zaangażowaniem opiekują się dziećmi,zapewniają im ciekawe zajęcia każdego dnia.Z każdym dniem widać postępy jak dziecko się rozwija.
Moj synek,gdzie jest na prawde związany ze mną emocjonalnie,po pierwszym miesiącu czasu bycia w Przedszkolu płakał jak go odbierałam,bo nie chciał wracać do domu☺️,więc to świadczy tylko o tym że jest mu tam na prawdę dobrze.A ja jestem na prawdę spokojna o moje dziecko ☺️Polecam z całego serca ❤️

Przedszkole Zielone w Lubinie - Lubin
Magdalena I.
5/5

Z czystym sumieniem mogę polecić przedszkole. Syn uczęszczał do placówki przez cztery lata. Do SP poszedł potrafiąc pisać i czytać- część dzieci w klasie ma z tym kłopot. Dodatkowym plusem były zajęcia: hipoterapia, angielski, sesnsoplastyka, tańce. Posiłki w przedszkolu różnorodne i smaczne. Jedynym mankamentem była rotacja pań prowadzących naszą grupę.

Przedszkole Zielone w Lubinie - Lubin
Joanna
5/5

Serdecznie polecam Zielone Przedszkole w Lubinie na ul. Sportowej, które oferuje codziennie wiele ciekawych zajęć dla dzieci; w tym również kreatywne zajęcia dodatkowe takie jak sensoplastyka, zajęcia teatralne, językowe i taneczne. Miłe i serdeczne panie,które zawsze są chętne do współpracy z rodzicem. Dodatkowo dużym plusem jest to,że przedszkole posiada swoją kuchnię, więc posiłki są przygotowywane na miejscu.

Przedszkole Zielone w Lubinie - Lubin
Małgorzata
5/5

Polecam Zielone Przedszkole w Lubinie na ul. Sportowej. Codziennie wiele ciekawych zajęć dla dzieci; w tym również zajęcia dodatkowe takie jak sensoplastyka, zajęcia teatralne, językowe i taneczne. Miłe i serdeczne panie. Przedszkole posiada swoją kuchnię, więc posiłki są przygotowywane na miejscu.

Przedszkole Zielone w Lubinie - Lubin
Marta Balul
5/5

Zielone Przedszkole to miejsce, które łączy ze sobą ciepłą atmosferę i bogatą ofertę edukacyjną. Przemiła pani dyrektor, uśmiechnięta i kompetentna kadra sprawiają, że moja córeczka bardzo chętnie i zawsze z uśmiechem na twarzy chodzi do przedszkola, dla rodzica to bardzo ważne. Jako mama jestem spokojna, bo wiem że oddaję dziecko w dobre ręce. Pani Justyna i pani Natalia mają zawsze wiele pomysłów i energii. Moja córka codziennie zaskakuje nowymi umiejętnościami nabytymi podczas zajęć dydaktycznych i innych aktywności organizowanych w przedszkolu. Polecam przedszkole z całego serca.

Przedszkole Zielone w Lubinie - Lubin
Mariola
5/5

Wykwalifikowana kadra pedagogiczna, bezpłatna pomoc terapeutów i psychologów, dużo dodatkowych zajęć takich jak :hipoterapia,sensoplastyka, zajęcia teatralne, tańce,angielski, zajęcia kulinarne. Panie podchodzące z ? i zaangażowaniem do dzieci. Miła i rodzinna atmosfera.Dyrekcja bardzo życzliwa i nastawiona na współpracę z rodzicem. Moje dziecko codziennie wychodzi z placówki bardzo zadowolone i nie może się doczekać następnych zajęć.

Przedszkole Zielone w Lubinie - Lubin
Agnieszka Wybraniak
5/5

Polecamy zielone przedszkole ? mam dwóch synów w grupie dla dzieci autystycznych i chłopcy jak i my rodzice jesteśmy zadowoleni. Panie w grupie są rewelacyjne widać że potrafią pracować z dziećmi autystycznymi a nasi chłopcy je uwielbiają i zawsze chętnie biegną rano do przedszkola. Duży plus to również panie terapeutki które prowadzą zajęcia z dziećmi. Synowie zrobili duży postęp odkąd pracują z terapeutami w przedszkolu. Bardzo polecamy.

Przedszkole Zielone w Lubinie - Lubin
Aleksandra
5/5

Serdecznie polecam Przedszkole Zielone. Profesjonalna kadra. Wiele zajęć dodatkowych. Ciekawie prowadzone zajęcia według programu. Dzieci sa zadowolone i szczęśliwe. Ocena pięć z plusem 🙂

Go up