Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Noblistów - Swarzędz

Adres: Osiedle Czwartaków 1, 62-020 Swarzędz, Polska.
Telefon: 618174950.
Strona internetowa: 3swarzedz.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 31 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.6/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Noblistów

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Noblistów znajduje się pod adresem Osiedle Czwartaków 1, 62-020 Swarzędz, Polska. Jest to instytucja edukacyjna, która specjalizuje się w nauczaniu dzieci w wieku szkolnym, szkoła podstawowa. Posiadają również stronę internetową, którą można odwiedzić pod adresem 3swarzedz.pl.

Szkoła ta oferuje parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że jest przyjazna dla wszystkich uczniów. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 618174950.

Opinie na temat Szkoły Podstawowej nr 3 im. Polskich Noblistów są zróżnicowane - firma ta posiada 31 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3.6/5. Jest to miejsce, gdzie nauka idzie w parze z dbałością o potrzeby uczniów.

Dla osób poszukujących informacji o tej szkole, ważne jest, aby zwrócić uwagę na jej specjalizację w nauczaniu dzieci w wieku szkolnym oraz na dostępność udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Zlokalizowana w Swarzędzu, jest to dogodne miejsce dla mieszkańców tej okolicy, chcących zapewnić swoim dzieciom solidne podstawy edukacji.

W związku z powyższym, zalecamy odwiedzenie strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Polskich Noblistów, aby uzyskać więcej informacji na temat oferty edukacyjnej, wydarzeń szkolnych czy procesu rekrutacji. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z tym, co ma do zaoferowania ta placówka edukacyjna.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Noblistów

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Noblistów - Swarzędz
kitty
2/5

szkola ladna, jak i duza. ale tu nie chodzi o szkole tu chodzi o ludzi, nauczyciele czesto nie umieja uspokoic klasy. w mojej klasie lataly pomidory i pani nic z tym nie zrobila (nie bede mowic kto taki dokladnie). niektórzy nauczyciele nie umieja podejsc drugi raz i wytłumaczyć ponownie. nawet sa nauczyciele co nie wiadomo co oni tam robia. uczniowie tez sie nie sa lepsi, wysmiewaja innych a sa nauczyciele co nic z tym nie zrobia, mlodsze dzieci okolo 4/5 klasy skarza na wszystko, zawsze znajdzie sie cos.

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Noblistów - Swarzędz
Anna Czyżewska
5/5

Duża szkoła, ale naprawdę nieźle zorganizowana. Stawia na merytoryczną wartość nauczania. Nie proponuje wydumanych działań, które w żaden sposób nie pozwalają się odnaleźć na rynku pracy. Jeżeli ktoś idzie do szkoły, aby się uczyć i NAUCZYĆ- dobrze trafił. Uczeń jest dopilnowany i motywowany, a to najlepsze działanie, aby w przyszłości wybrał taki kierunek, jaki go interesuje, a nie czekał aż zgłosi się po niego szkoła, w której akurat zostało wolne miejsce.

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Noblistów - Swarzędz
Dorota Diakowicz
5/5

To fajne miejsce, w którym szuka się nowatorskich rozwiązań. Zauważyła i doceniła to kapituła konkursu organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego przyznając w roku szkolnym 2022/23 wyróżnienie: „Wielkopolska Szkoła Roku”.

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Noblistów - Swarzędz
Oliwia Kozłowska
1/5

Najgorsza szkoła w jakiej byłam
Zniszczyła mi zdrowie psychiczne. Okropni ucznie którzy sie wyśmiewają z każdego oraz okropni Nauczyciele nic nigdy nie pomagają i nie interweniują w niektórych sytuacjach.
W skrócie patologia.
Nie polecam tej szkoły znajdźcie inna dla swoich dzieci.
Daje 1 gwiazdkę

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Noblistów - Swarzędz
kutas cipa
1/5

chciałbym dać 0 ale nie da się bo z tej szkoły oprócz depresji wyniosłem monitor, klawiaturę słuchawki, kable, mikrofony. podczas gdy lepie z brązu na porcelanie w kiblu to nauczyciele wyrzucają z ubikacji i nie da się załatwić

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Noblistów - Swarzędz
Ains Ooal Gown
5/5

Fajna szkoła, w której uczą nauczyciele z pasją przekazujący wiedzę w często ciekawy i bardzo interesujący sposób. Zawsze chętnie pomagają w trudnych sytuacjach. Osobiście bardzo polecam tą podstawówkę.

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Noblistów - Swarzędz
Marcin Kendzia
1/5

najgorsza szkola do jakiej kiedykolwiek chodzilem nauczyciele wogole nie sluchaja uczniow jak uczen ma jakis problem to nie moze liczyc na pomoc tak bylo w moim przypadku ciesze sie ze ja skonczylem bo meczylem sie w niej 2 lata

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Noblistów - Swarzędz
Adrian Nowakowsky
2/5

Większość nauczycieli nie darzy sympatią uczniów jak i odwiedzajacych, brak argumentów i jakichkolwiek wyjaśnień od razu straszenie policja. Niestety jaki poziom pokazują nauczyciele, taki mają uczniowie. Opinia publiczna mówi sama za siebie "Patologia".

Go up