Szkoła Podstawowa nr 20 - Gdańsk

Adres: Starodworcowa 36, 81-575 Gdańsk, Polska.
Telefon: 586293930.
Strona internetowa: sp20gdynia.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 71 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.4/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 20

Szkoła Podstawowa nr 20 to placówka edukacyjna zlokalizowana w Gdańsku, Polska. Znajduje się pod adresem: Starodworcowa 36, 81-575 Gdańsk. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 586293930. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: sp20gdynia.pl. Szkoła specjalizuje się w nauczaniu na poziomie podstawowym.

Szkoła Podstawowa nr 20 jest dostępna dla osób na wózkach, co sprawia, że jest bardziej przyjazna i dostępna dla wszystkich uczniów. Firma posiada imponującą liczbę opinii na Google My Business - aż 71 recenzji. Średnia ocena wynosi 2.4/5.

Dla osób poszukujących informacji o Szkole Podstawowej nr 20, jest to doskonałe miejsce do rozpoczęcia przygody edukacyjnej dla swojego dziecka. Znajduje się w dogodnej lokalizacji w Gdańsku, co ułatwia dojazd oraz dostęp do placówki. Szeroka oferta edukacyjna oraz dbałość o potrzeby uczniów sprawiają, że Szkoła Podstawowa nr 20 to doskonały wybór dla rodziców poszukujących wysokiej jakości edukacji dla swoich dzieci.

Rekomendacja końcowa: Jeśli szukasz szkoły podstawowej dla swojego dziecka w Gdańsku, zachęcamy do kontaktu z Szkołą Podstawową nr 20 poprzez ich stronę internetową. Tam znajdziesz więcej informacji oraz będziesz mógł umówić się na spotkanie i poznać bliżej ofertę edukacyjną placówki. Nie czekaj - sprawdź już teraz

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 20

Szkoła Podstawowa nr 20 - Gdańsk
mikolaj kopernik
1/5

Szkoła przecudowna... Są przypadki nauczycieli ratujących ta szkołę lecz poza nie licznymi takimi przypadkami nauczyciele bardzo często faworyzują innych uczniów i uczą tak tragicznie że mój 6 letni brat uczył by lepiej. Pozdrawiam Pana Waldemara?

Szkoła Podstawowa nr 20 - Gdańsk
Agnieszka Szul
2/5

Niektórzy nauczyciele nie mają chęci do nauczania , w szkole zauważyłam przypadki faworyzacji . Nauczycielka gdy jedna z dziewczynek używała telefonu to ta prawie zerwała z niej sweter a ta nie miała nic pod spodem .

Szkoła Podstawowa nr 20 - Gdańsk
jestem niepokonany
1/5

Zmarnowane 8 lat życia. Pozdrawiam Pana Waldemara i panią Roxanę. Pozdro

Szkoła Podstawowa nr 20 - Gdańsk
Belarussian Driver
1/5

Ogólnie mogę powiedzieć: Najlepsze miejsce na zmarnowanie 8 lat życia. Wielkim problemem jest Dyrekcja jak i "pomoc" psychologiczna i pedagogiczna. Jedyne czego się naprawdę ważnego nauczyłem, to jest to, że nie jesteś dla nikogo ważny. Musisz być takim, jak inni, swoje ambicje mieć w gdzieś, a jak potrzeba, to jeszcze szkolna dyrekcja, jak i pedagodzy zrujnują ci życie publiczne, prywatne, jak i te, które będziesz mieć w przyszłości :). Większość rzeczy nauczyłem się samodzielnie bądź poprzez korepetycje. Jedynym plusem jest Stołówka, na której codziennie głodni uczniowie mogą się lekko zrelaksować i poczuć się, jak w domu. Błagam każdego rodzica, aby przemyśleć wysłanie swojego szczęścia do tej szkoły. Od całego serca pozdrawiam Pana Waldemara <3

Szkoła Podstawowa nr 20 - Gdańsk
Gabriel Pankiewicz
1/5

Słabi sportowcy żeby przegrać 20 punktami przewagi to naprawdę trzeba się postarać

Szkoła Podstawowa nr 20 - Gdańsk
Tere fere tere fere
5/5

WITAM 33 lata temu Ukończyłam tę szkołę wtedy byłam szczęśliwa że nie muszę chodzić do molochu nr 42 a Mieszkałam na Karwinach dookoła lasy i polany na których spędzaliśmy dużo czasu ucząc się biologii Wszystkie wf-y były na dworze w ogrodzie za szkołą uczyliśmy się na zajęciach zpt wtedy jak prowadzić na przykład ogród odśnieżaliśmy grabiliśmy czyny społeczne były okej lataliśmy na przerwie po bułki do piekarni kupowaliśmy kapustę kiszoną na wagę i oranżadę w worku dla nas w tamtych czasach ta szkoła była super i bardzo lubiliśmy do niej chodzić nie wiem jak jest teraz ale Pozdrawiam całą ówczesną radę pedagogiczną

Szkoła Podstawowa nr 20 - Gdańsk
Daria Kamikadze
1/5

No cóż.....Obecna Pani Dyrektor z zachowania to manager ze średniego szczebla korpo. Taka jeszcze nieopierzona, ale za to mocno rozwydrzona. Słabe to dla kadry nauczycielskiej jak i uczniów....

Szkoła Podstawowa nr 20 - Gdańsk
Meowmeow Swag
1/5

Opieka psychologiczna jak i pedagogiczna można powiedzieć że nie istnieje, była sytuacja gdzie uczennica była kopana przez starszego chłopca a nauczycielka tylko spojrzała nie reagując. Atmosfera w klasach okropna- wszyscy wyzywają wszystkich by podbić ego a nauczyciele nie ważne w jak złym stanie psychicznym byliby uczniowie, mają to gdzieś. Ważniejsze jest czy spakujesz się 2 minuty przed lekcją a gdy zgłosisz się o pomoc pedagoga, mówią ci że masz to ignorować nawet nie pomagając. Mówiąc o zaburzeniach odżywiania które wtedy miałam psycholog szkolna nazwała to „zdrową i dobrą dietą”. Samo spotted szkoły świadczy o świadomości innych i poziomie. To straszne. Nikomu nie polecam tej szkoły.

Go up