Niepubliczne Przedszkole Pod Lasem - Gdynia

Adres: Bieszczadzka 2, 81-582 Gdynia, Polska.
Telefon: 723345032.
Strona internetowa: przedszkolepodlasem.edu.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 8 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Niepubliczne Przedszkole Pod Lasem

Niepubliczne Przedszkole Pod Lasem znajduje się przy ulicy Bieszczadzka 2, w Gdyni, Polska. Jest to przedszkole o wysokiej reputacji, oferujące wysokiej jakości usługi edukacyjne dla najmłodszych. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 723345032 lub odwiedzić ich stronę internetową przedszkolepodlasem.edu.pl.

Niepubliczne Przedszkole Pod Lasem specjalizuje się w pracy z najmłodszymi dziećmi, zapewniając im odpowiednie warunki do rozwoju emocjonalnego, społecznego oraz intelektualnego. Placówka cieszy się bardzo dobrą opinią wśród rodziców i ma aż 8 recenzji na Google My Business, ze średnią oceną 5/5.

Jego lokalizacja w Gdyni sprawia, że jest łatwo dostępne i wygodne dla rodzin z dziećmi z okolicznych dzielnic. Niepubliczne Przedszkole Pod Lasem stawia na wysoką jakość nauczania, przyjazną atmosferę oraz wsparcie dla rozwoju każdego dziecka indywidualnie.

Dla osób poszukujących przedszkola dla swoich pociech, Niepubliczne Przedszkole Pod Lasem jest doskonałym wyborem. Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę pedagogiczną, a program edukacyjny dostosowany jest do potrzeb i zainteresowań najmłodszych. Dzieci mają także możliwość uczestnictwa w różnorodnych zajęciach dodatkowych, rozwijających ich talenty i umiejętności.

Jeśli szukasz profesjonalnego i przyjaznego przedszkola dla swojego dziecka, Niepubliczne Przedszkole Pod Lasem z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nimi już dziś poprzez ich stronę internetową i zapewnij swojemu dziecku najlepsze warunki do rozwoju i nauki

Recenzje dla Niepubliczne Przedszkole Pod Lasem

Niepubliczne Przedszkole Pod Lasem - Gdynia
Luiza Domagalska
5/5

Córka jest alergiczką oraz ma różne wykluczenia pokarmowe i jest to pierwsze przedszkole, które sprostało jej diecie i "wzięło ją na klatę" (w poprzednich dwóch gotowałam córce sama). Dla mnie na plus są małe grupy (w tej chwili niepełne, ale z uzyskanych informacji wynika, że docelowo będą dużo mniejsze niż standardowo 25/28 dzieci). Na plus są zajęcia ruchowe i sensoplastyka, niebawem mają się pojawić tańce. Nauczycielki bardzo sympatyczne i z dobrym podejściem do maluchów. Mam nadzieję, że z biegiem czasu będę mogła dopowiedzieć równie dobre rzeczy?. Polecam!

Niepubliczne Przedszkole Pod Lasem - Gdynia
Angelika Kwiatkowska
5/5

Jako mama niechętnie adaptującego się jedynaka, mogę wyrazić się o przedszkolu w samych superlatywach. Codzienne spacery, dodatkowe i niepłatne zajęcia typu judo czy angielski, rozwijają doskonale malucha w każdym kierunku. Ciocie, poświęcają się dzieciom w każdym calu. Zapewniają zabawy i zajęcia, pomagają w nauce higieny i zasad. Pomieszczenia są świeże, zabawki nowe, jedzenie pożywne i smaczne. Poboczną rzeczą jest cena, która jest mmmeeeeega atrakcyjna.

Niepubliczne Przedszkole Pod Lasem - Gdynia
Krzysztof Karpinski
5/5

Polecam, Panie opiekowały się wcześniej moim synem byliśmy bardzo zadowoleni!

Niepubliczne Przedszkole Pod Lasem - Gdynia
Hanna Motyl
5/5

Polecam z całego serca ?Jest to miejsce przyjazne dla dzieci ,Panie wychowawczynie są przemiłe i pełne miłości do dzieci i swojej pracy.

Niepubliczne Przedszkole Pod Lasem - Gdynia
Nicol Christopher
5/5

Panie z powołania i miłością do dzieci. Miejsce w pełni godne polecenia

Niepubliczne Przedszkole Pod Lasem - Gdynia
Sonya Kinder
5/5

Gorąco polecam! Wspaniałe miejsce dla dzieci z profesjonalną kadrą.

Niepubliczne Przedszkole Pod Lasem - Gdynia
Martyna Szultk
5/5

Super miejsce z przemiła kadra . Bardzo polecam ☺️

Niepubliczne Przedszkole Pod Lasem - Gdynia
Gosia Bejrowska
5/5

Serdecznie polecam ?

Go up