All About Kids - Przedszkole Wejherowo - Wejherowo

Adres: Staromłyńska 1c, 84-200 Wejherowo, Polska.
Telefon: 887685555.
Strona internetowa: allaboutkids.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 36 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja All About Kids - Przedszkole Wejherowo

All About Kids - Przedszkole Wejherowo znajduje się na adresie Staromłyńska 1c, 84-200 Wejherowo, Polska. Jest to przedszkole specjalizujące się w opiece nad dziećmi w wieku przedszkolnym. Możliwe jest skontaktowanie się z nimi pod numerem telefonu 887685555. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej allaboutkids.pl.

Jedną z głównych zalet tego przedszkola jest jego położenie w Wejherowie, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla mieszkańców tego regionu. Dodatkowo, All About Kids - Przedszkole Wejherowo oferuje wejście dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że jest przyjazne dla różnorodnych grup osób.

Opinie na temat tego przedszkola są bardzo pozytywne - firma ma aż 36 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.4/5. To świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez All About Kids - Przedszkole Wejherowo.

Dla rodziców szukających wysokiej jakości opieki dla swoich dzieci, All About Kids - Przedszkole Wejherowo jest doskonałym wyborem. Zajmuje się nie tylko opieką nad dziećmi, ale także ich rozwijaniem i edukacją. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych usługach oraz zarezerwować miejsce dla swojego dziecka

Recenzje dla All About Kids - Przedszkole Wejherowo

All About Kids - Przedszkole Wejherowo - Wejherowo
Гемофилия, дети.
1/5

Chcieliśmy posłać nasze dziecko do tego przedszkola. Niestety ze względu na jego chorobę nie zostaliśmy przyjęci. Choć w innych przedszkolach chętnie wyrazili chęć przyjęcia nas do grupy, rozumiejąc, że dziecko jest na profilaktyce i niczym nie różni się od innych dzieci w tym momencie. W Polsce choroba ta nie jest nawet uznawana za niepełnosprawność. Jesteśmy bardzo rozczarowani.

All About Kids - Przedszkole Wejherowo - Wejherowo
Ewa Nowak
5/5

Zdecydowanie polecam, syn chodzi do tego przedszkola już rok, jest bardzo zamkniętym dzieckiem, dostał tam dużo zrozumienia, bez nacisku, powolna adaptacja za którą jestem ogromnie wdzięczna, za nami nawet odpieluchowanie. Dobry kontakt z paniami nauczycielkami i panią dyrektor, wszyscy są otwarci na rozmowy, propozycje i wszelkie pytania. Dzieci mają ciekawe zajęcia, nawet takie w których mogą się "pobrudzić", więc super. 🙂

All About Kids - Przedszkole Wejherowo - Wejherowo
Anna Gorczynska
5/5

Zdecydowanie polecam każdemu! Kadra najlepsza jaką spotkałam, Panie z każdej grupy uwielbiają swoją pracę i to widać, a wychowawca córki, Pani Magda jest rewelacyjna. Córka bardzo chętnie uczęszcza i nie chce wychodzić 🙂 Duży plus, gdy dzieci wychodzą na spacerki jeśli tylko na to pogoda pozwala, bardzo dużo zajęć w ciagu dnia, które dzieci uwielbiają. Lepiej nie mogłyśmy trafić, Pola zachwycona.

All About Kids - Przedszkole Wejherowo - Wejherowo
P Rose
5/5

Sam fakt, iż moja córeczka bardzo chętnie uczęszcza do swojego przedszkolka jest dla mnie powodem do szczęścia. W All About Kids dziecko czuje, że jest ważne. Jest to miejsce, w którym, dzięki profesjonalnemu i dobrze przygotowanemu zespołowi, dziecko może się rozwijać, bawić i uczyć w fajnej, przyjaznej atmosferze. Kiedy odbieram córeczkę z przedszkola, z uśmiechem opowiada mi o swoim dniu 🙂 Podejście dyrekcji i całego zespołu do mnie jako rodzica jest zawsze bardzo pozytywne, a kontakt rewelacyjny. Przedszkole jest nowoczesne, ładne i posiada bogatą ofertę zajęć dodatkowych. Jesteśmy zadowolone z naszego wyboru 🙂

All About Kids - Przedszkole Wejherowo - Wejherowo
angie angie
5/5

Zdecydowanie polecam tę placówkę. Syn uczęszcza do grupy Zajączków, na codzień edukuje go Pani Justyna - bardzo ciepła, opanowana, o wielkim sercu Ciocia <3 Chciałabym przy okazji podziękować za wspaniałą pracę drugiej Cioci- także Pani Justynie, która niestety nie pracuje już w Przedszkolu <3 To nie jest poczekania, dzieci codziennie maja masę zajęć, od artystycznych, tanecznych, po język angielski i nawet gotowanie. Codziennie wychodzą na dwór. Dodatkowo inne zajęcia ruchowe, od czasu do czasu organizowane są także nocowanki. Żadnych starych metod wychowawczych. Na codzień widać ile kadra daje od siebie, wszystko na prawdę jest na wysokim poziomie. W środku wszystko jest nowe, czyste. Dodam, że pomagają z odpieluchowaniem. Z czystym sumieniem i spokojnym sercem można posłać maluszka do All About Kids.

All About Kids - Przedszkole Wejherowo - Wejherowo
Patrycja Liedtke
5/5

Bardzo polecam ! Przy wyborze najważniejsze było dla mnie podejście przedszkola do adaptacji - córka 2,5 roku. All About Kids spełniło moje oczekiwania - wszystko odbywało się w zgodzie z dzieckiem i tym czy jest ono gotowe aby zostać już samo beze mnie. Przedszkole bardzo czyste, sale duże i wyposażone w nowe zabawki (na to też zwracałam uwagę). Codziennie inne, kreatywne zajęcia. Wszystkie Panie bardzo miłe i opiekuńcze. A największy test był dzisiaj, kiedy córka po prawie 2 tygodniowej nieobecności poszła chętnie do przedszkola, a jak ją odebrałam to nie chciała wyjść 🙂

All About Kids - Przedszkole Wejherowo - Wejherowo
Marzena H
5/5

Bardzo dobre przedszkole. Miłe i pomocne panie.. szczególnie Pani Magda. Świetne przestronne sale

All About Kids - Przedszkole Wejherowo - Wejherowo
Kinga Rangotis
5/5

Przedszkole All About Kids przerosło nasze oczekiwania pod każdym względem. Serdeczne i ciepłe panie przedszkolanki pomogły przejść przez czas adaptacji i teraz każda chwila w przedszkolu to wspaniała przygoda, a syn zmienił się w samodzielnego, rozśpiewajacego przedszkolaka.Wiemy że nasze dziecko jest tam szczęśliwe,bezpieczne i czerpie radość z każdego przedszkolnego dnia:)

Go up