Szkoła Podstawowa Nr 12 W Rzeszowie - Rzeszów

Adres: Lwowska 17, 35-301 Rzeszów, Polska.
Telefon: 177482410.
Strona internetowa: sp12rzeszow.edupage.org.
Specjalności: Szkoła.

Opinie: Ta firma ma 70 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.6/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa Nr 12 W Rzeszowie

Szkoła Podstawowa Nr 12 W Rzeszowie to placówka oświatowa zlokalizowana przy Adres: Lwowska 17, 35-301 Rzeszów, Polska. Jest to szkoła podstawowa, która oferuje edukację na najniższym poziomie szkolnictwa w Polsce. Dzięki swojej lokalizacji w Rzeszowie, Szkoła Podstawowa Nr 12 cieszy się dobrą reputacją wśród rodziców i uczniów.

Na stronie internetowej szkoły sp12rzeszow.edupage.org można znaleźć wszelkie niezbędne informacje dotyczące programu nauczania, wydarzeń szkolnych oraz kontaktu z placówką. Dzięki przejrzystemu układowi strony, użytkownicy mogą łatwo znaleźć potrzebne informacje.

Szkoła specjalizuje się głównie w podstawowej edukacji dzieci, zapewniając solidne podstawy w nauce. Posiada również Telefon: 177482410 dla osób zainteresowanych uzyskaniem dodatkowych informacji.

Obecnie Szkoła Podstawowa Nr 12 W Rzeszowie posiada 70 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 2.6/5, co świadczy o zróżnicowanych opinii użytkowników na temat jakości edukacji i funkcjonowania szkoły.

Dla osób poszukujących solidnej edukacji podstawowej dla swoich dzieci, Szkoła Podstawowa Nr 12 W Rzeszowie może być atrakcyjną opcją. Zlokalizowana w dogodnym miejscu w Rzeszowie, oferuje kompleksową opiekę edukacyjną i rozwój młodych umysłów. Zachęcamy do kontaktu z placówką poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej szczegółowych informacji oraz umówić się na spotkanie z personelem szkoły.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa Nr 12 W Rzeszowie

Szkoła Podstawowa Nr 12 W Rzeszowie - Rzeszów
Aleksandra
5/5

Nie wiem skąd tyle złośliwości w opiniach. Odkąd zmieniła się dyrekcja w końcu coś w tej szkole ruszyło. Zmiany są widoczne gołym okiem. Remont oczywiście jest uciążliwy, ale robiony jest właśnie dla Naszych dzieci. Nowa świetlica, nowe sale lekcyjne wyremontowane od podstaw, wyposażenie, szafki dla uczniów. Owszem jest jeszcze sporo do zrobienia ale nowa dyrekcja robi wszystko co w jej mocy. Niestety nie są wstanie w ciągu roku czy dwóch zmienić wszystkiego po latach kiedy nie było robione nic albo bardzo niewiele. Jest dużo dodatkowych zajęć pozalekcyjnych, basen w ramach wychowania fizycznego, dodatkowy język angielski i niemiecki, chór, zajęcia origami i wiele innych. Szkoła jest kameralna , klasy nie przeładowane ale to tylko na plus dla dzieci. Jako rodzic jestem zadowolona z tego co się w szkole zmienia i z tego że moje dzieci tutaj chodzą.

Szkoła Podstawowa Nr 12 W Rzeszowie - Rzeszów
kokarda
1/5

Jestem absolwentką tej szkoły, obecna Pani detektor mnie uczyła ogólnie dramat. Szkoła na poziomie dna, edukacja w tej szkole nie istnieje jedynie nieszczenie dzieciom psychiki. Nie wiem jakim cudem ta szkoła jeszcze istnieje, współczuję dzieciom które ukończą edukację w tej szkole i nie rozumiem rodziców którzy posyłają tam dzieci. Przy szkole został wybudowany maszt telekomunikacyjny stacji bazowej Pani detektor oraz nauczycielom to nie przeszkadza ,że dzieci tracą zdrowie z powodu szkodliwości fal elektromagnetycznych. Jeśli nie zależy wam na waszych dzieciach, posylacje tam wasze pociechy.

Szkoła Podstawowa Nr 12 W Rzeszowie - Rzeszów
Mieczysław Kulon
5/5

Jestem rodzicem dwójki dzieci uczących się w tej szkole i muszę przyznać,że zmiany zachodzące w Naszej szkole są coraz bardziej widoczne .Dzieci korzystają teraz z nowej wyremontowanej świetlicy, wyremontowanych sal lekcyjnych.I mają możliwość korzystania z dodatkowych zajęć pozalekcyjnych.Dużym atutem są lekcje pływania w ramach w-fu.Jak dla mnie daje w pełni zaslużona ,,5" kę.

Szkoła Podstawowa Nr 12 W Rzeszowie - Rzeszów
Helena Szymanska
1/5

Nie polecam. Szkoła stoi bardzo blisko anteny 5 g. Dyrektorka nic nie robi w tej sprawie.

Szkoła Podstawowa Nr 12 W Rzeszowie - Rzeszów
KAPPYS
4/5

Wszystko super polecam tą szkołę, wszystko jest w porządku nooooo może oprócz Pani Bożeny G. która jest zmorą każdego pokolenia

Szkoła Podstawowa Nr 12 W Rzeszowie - Rzeszów
Amelia Malicka
5/5

Super szkoła mili nauczyciele pani dyrektor najlepsza nauczycielka większość nauczycieli jest super polecam najlepsza szkoła

Szkoła Podstawowa Nr 12 W Rzeszowie - Rzeszów
Kacper Paweł Dworak
4/5

Chodziłem do tej szkoły 3 lata temu. Wtedy wystawiłem temu miejscu jedną gwiazdkę jednak po namyśle chce zmienić decyzję. Wyniosłem świetne wspomnienia z tej szkoły. To ze względu na dobrych znajomych i (w większości) świetnych nauczycieli. Co prawda jest kilka wad, które nie wiem czy zostały poprawione. Główny zarzut mam do stołówki szkolnej. Osobiście bardzo lubiałem tam jeść jednak wątpliwy był system kolejki. Aby zdążyć w ogóle zjeść należało biec aby być jednym z pierwszych. Jak stałem na końcu to nie mogłem zjeść przed dzwonkiem. Co prawda nie patrzyłem czy jest jakaś zmiana, ale jeżeli jej nie ma to słabo. Tak czy owak polecam szkołę bo pomimo że szału nie ma to wyniosłem dobre wspomnienia

Szkoła Podstawowa Nr 12 W Rzeszowie - Rzeszów
Marta Łuszczak
5/5

Posyłając syna do szkoły miałam sporo obaw właśnie ze względu na opinie jakie czytałam. Jednak teraz mogę powiedzieć że to była dobra decyzja. Szkoła jest kameralna, małe klasy. Pani wychowawczyni super! Angażuje dzieciaki w różne akcje, konkursy, organizuje przeróżne atrakcje przez co dzieciaki z chęcią chodzą do szkoły. Budynek może rzeczywiście nie jest nowy, duży ale myślę że to nie jest najważniejsze. Polecam?

Go up