Stadion KS Przybyszówka - Rzeszów

Adres: Ks. Józefa Czyża 51, 35-506 Rzeszów, Polska.
Telefon: 731949224.
Strona internetowa: ksprzybyszowka.futbolowo.pl.
Specjalności: Stadion.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 155 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Stadion KS Przybyszówka

Stadion KS Przybyszówka jest doskonale znanym miejscem dla miłośników futbolu w Rzeszowie. Znajduje się pod adresem Adres: Ks. Józefa Czyża 51, 35-506 Rzeszów, Polska. Jest to stadion, na którym odbywają się liczne ważne wydarzenia sportowe oraz treningi. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu Telefon: 731949224.

Na oficjalnej stronie internetowej Strona internetowa: ksprzybyszowka.futbolowo.pl można znaleźć szczegółowe informacje o stadionie, planowane wydarzenia oraz możliwość rezerwacji biletów. Specjalnością tego miejsca jest oczywiście futbol, ale również inne sporty odbywają się na tym stadionie.

Stadion KS Przybyszówka jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych, co oznacza, że wejście jest dostępne dla osób na wózkach. To ważne informacje dla wszystkich, którzy chcą odwiedzić to miejsce. Warto również wspomnieć, że firma posiada aż 155 recenzji na Google My Business, co świadczy o ich popularności. Średnia ocena to 4/5, co dowodzi wysokiej jakości usług i zadowolenia klientów.

Dla osób zainteresowanych sportem, wydarzeniami sportowymi lub po prostu chcących spędzić aktywnie czas, Stadion KS Przybyszówka jest idealnym miejscem do odwiedzenia. Z bogatą ofertą sportową i przyjazną atmosferą, z pewnością spełni oczekiwania każdego miłośnika sportu.

Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o stadionie, zapraszamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi. Może to być doskonała okazja do zaplanowania wizyty na stadionie i przeżycia niezapomnianych chwil podczas wydarzeń sportowych. Nie czekaj, sprawdź ich stronę już teraz

Recenzje dla Stadion KS Przybyszówka

Stadion KS Przybyszówka - Rzeszów
Antek Pleśniak
5/5

Super miejsce kocha się bawić z pieskiem i grac w piłke nosznom

Stadion KS Przybyszówka - Rzeszów
Magda Sz
4/5

Stadion KS Przybyszówka umiejscowiony jest w ustronnym miejscu Rzeszowa. Wymaga sporego dofinansowania, za to ma ekstra drużynę KS Przybyszówka i bardzo starającego się trenera, przy którym dzieci grające w piłkę nożną robią szybkie postępy. Treningi odbywają się w miłej atmosferze, dzieci są podzielone w grupy wiekowe młodsze i starsze. Podczas treningów dzieci mają dostęp do profesjonalnego sprzętu sportowego. Każdy zawodnik jest uważnie obserwowany przez trenera i poprawiany jak trzeba Polecam!

Stadion KS Przybyszówka - Rzeszów
Tonasz Gawel
1/5

Totalna ruina . Płyta oki ale całe zaplecze rodem z głębokiej komuny hmmm pewnie za komuny wyglądało to lepiej .... Zarząd nie robi nic żeby tu coś zmienić . Kasę biorą za wynajmy itp a nic się więcej nie dzieje ... Znam obiekt od 20 lat i z roku na rok coraz gorzej to wygląda

Stadion KS Przybyszówka - Rzeszów
Krzysztof Trojanowski
4/5

Od wielu lat nie zmieniło się tam nic przydałby się tam porządny remont.

Stadion KS Przybyszówka - Rzeszów
Tomasz Pawłowski
3/5

Dobrze położony stadion, na uboczu, cisza spokój, tylko dramatyczna infrastruktura , sypiące się trybuny, brak ławek , asfalt kończy się przed stadionem. Warto zainwestować w stadion, w końcu to wizytówka dzielnicy .

Stadion KS Przybyszówka - Rzeszów
Radosław Argasiński
4/5

Stadion super, lokalizacja super, trybuny do remontu

Stadion KS Przybyszówka - Rzeszów
Arkadiusz Szwed
3/5

Mały "lokalny" stadion, z bocznym boiskiem. Małe, zniszczone trybuny. Byłem tam wieczorem i widziałem tam szkolenie psów przez swych właścicieli na oświetlonej murawie. Siatki założone na bramki sugerują jakiś tam bliżej nieokreślony poziom używania tych boisk w celach sportowych. Za to minus za brak miejsc postojowych.

Stadion KS Przybyszówka - Rzeszów
Wiktor Molenda
3/5

trybuny to ruina, największy plus dla mnie to, że mają kosz z tablicą do koszykówki

Go up