Przedszkole Mały Skaut Zalasewo Swarzędz - Zalasewo

Adres: Osiedle Ułańskie 26, 62-020 Zalasewo, Polska.
Telefon: 662616160.
Strona internetowa: malyskaut.pl.
Specjalności: Przedszkole, Przedszkola.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 14 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole Mały Skaut Zalasewo Swarzędz

Przedszkole Mały Skaut Zalasewo Swarzędz to jedno z najbardziej renomowanych przedszkoli w okolicy, zlokalizowane przy Osiedle Ułańskie 26, 62-020 Zalasewo, Polska. Znajduje się w urokliwej okolicy, która sprzyja rozwojowi dzieci. Telefon kontaktowy to 662616160, a oficjalna strona internetowa to malyskaut.pl.

Oferuje szeroki zakres specjalności związanych z przedszkolem, zapewniając kompleksową opiekę i edukację dla najmłodszych. Specjalnością placówki są przedszkole oraz inne usługi z nim związane. Dodatkowo, warto podkreślić, że wejście do przedszkola jest dostępne dla osób poruszających się na wózkach, co świadczy o dbałości o komfort i potrzeby wszystkich dzieci.

Przedszkole Mały Skaut Zalasewo Swarzędz cieszy się doskonałymi opiniami wśród rodziców, zdobywając aż 5 gwiazdek w średniej ocenie. Firma posiada 14 recenzji na Google My Business, co świadczy o wysokim poziomie usług i zadowoleniu klientów.

Dla osób poszukujących wysokiej jakości opieki przedszkolnej dla swoich dzieci, Przedszkole Mały Skaut Zalasewo Swarzędz jest doskonałym wyborem. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, oferuje szeroki zakres zajęć i dba o indywidualne potrzeby każdego malucha. Zachęcamy do skontaktowania się z placówką poprzez oficjalną stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji oraz umówić się na wizytę i zapoznać się z ofertą osobiście.

Recenzje dla Przedszkole Mały Skaut Zalasewo Swarzędz

Przedszkole Mały Skaut Zalasewo Swarzędz - Zalasewo
Joanna B
5/5

Bardzo polecam wszystkim Rodzicom przedszkole Mały Skaut.
Dyrekcja, Kadra i wszystkie osoby związane z Przedszkolem są bardzo wyrozumiałe, pełne pasji i cierpliwości dla dzieci. Ciocie bardzo zaangażowane. Ogromny plus za częste spacery z dziećmi. Atmosfera w przedszkolu jest bardzo przyjazna zarówno dzieciom jak i Rodzicom dzięki całemu personelowi.
Rozstawaliśmy się ze łzami w oczach ?
mama Adasia

Przedszkole Mały Skaut Zalasewo Swarzędz - Zalasewo
Paulina Pełeszczak
5/5

Fantastyczne miejsce miejsce i cudowni ludzie!!!
Osobiście uważam ze nie mogliśmy lepiej trafić. Syn rozpoczął przygodę jako 2,5 latek a teraz już jest uczniem.Nauczył się wielu rzeczy , którymi nie raz nas zaskoczył . Podejście do dzieci Pani Ani i Pani Klaudii było zdroworozsadkowe i pozwoliło na duża samodzielność Ake uczyło także myślenia o skutkach. Możliwość zajęć z Panem Marcinem, wspólnych wyjazdów pozwoliła uwierzyć we własne siły.To były cudowne lata. Szybko minęły….

Przedszkole Mały Skaut Zalasewo Swarzędz - Zalasewo
Anna Klimecka
5/5

Polecam!!!! syn spędził fantastyczne 5 lat - bardzo dobra atmosfera , ciekawe zajęcia dodatkowe z Panem Marcinem , opieka i wspaniałe Ciocie .

Przedszkole Mały Skaut Zalasewo Swarzędz - Zalasewo
dariadariah
5/5

Wspaniałe miejsce!! Najlepsze przedszkole jakie mogliśmy wybrać dla naszych dzieci!!
Wspaniałe Ciocie, zaangażowane, dzieci uwielbiają tam chodzić, super zajęcia, blisko lasu! Polecam!!!!!!! 😉 🙂

Przedszkole Mały Skaut Zalasewo Swarzędz - Zalasewo
teski Ski
5/5

Polecam z całego serca. Przedszkole pełne pasji, ciekawych zajęć edukacyjnych. Wszystkie Panie pracująca w przedszkolu bardzo zaangażowane w swoją pracę, widać że lubią i kochają to co robią . Syn kończy w tym roku edukację przedszkolną i wiem że został doskonale przygotowany do następnego etapu nauki?. Wiedza,umiejętności z jakimi dzieci wychodzą z tej placówki jest na bardzo wysokim poziomie. Zajęcia prowadzone przez kadrę dydaktyczną, często nowatorskie wprowadzają nowe spojrzenie i doświadczenie dla naszych maluszków. Pan Skaut uczy dzieci rzeczy potrzebnych i ciekawych wskazując potrzebę współpracy zaangażowania w realizowane zajęcia, Panie w ramach zajęć np. sensoplastyki zaszczepiają w naszych pociechach ciekawość , chęć zabawy i samodyscypliny. Brawo dla kadry.

Przedszkole Mały Skaut Zalasewo Swarzędz - Zalasewo
Aga J
5/5

Jakbym mogła dała bym 10 gwiazdek ?
Polecam z całego serca. Przedszkole pełne pasji,zajęć edukacyjnych. Wszystkie Panie pracująca w przedszkolu bardzo zaangażowane w swoją pracę . Córka kończy w tym roku edukację przedszkolną i aż żałuję że Panie dyrektorki nie mają pod swoimi skrzydłami jeszcze edukacji szkolnej ?. Wiedza,umiejętności z jakimi dzieci wychodzą z tej placówki jest na bardzo wysokim poziomie. Polecam

Przedszkole Mały Skaut Zalasewo Swarzędz - Zalasewo
Agnieszka Golec
5/5

Polecam Przrdszkole "Mały Skaut" w Zalasewie z całego serca. Jest to przede wszystkim przedszkole stworzone z pasji i miłości do dzieci. Tę atmosferę tworzą ludzie- od Pań dyrektor począwszy- obie Panie pięknie uśmiechnięte witają i nas rodziców i nasze dzieci każdego dnia. Zawsze uprzejme i pomocne, chętnie udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania i problemy. Czują to rodzice i czują to przede wszystkim dzieci, które uczęszczają tam bardzo chętnie . Kadra cudownie zaangażowane w sprawy dzieci , bardzo ciepła atmosfera. Warto jeszcze zwrócić uwagę na na zajęcia survivalowe prowadzone przez prawdziwego żołnierza - Pana Marcina- dzieci uczą sie dużo ciekawych rzeczy jak np. Ja ma zachować się dziecko kiedy sie zgubi?. No i dodam jeszcze , że jest przepyszne jedzenie. Polecam.

Przedszkole Mały Skaut Zalasewo Swarzędz - Zalasewo
Karolina Szulc
5/5

Super przedszkole ?wykwalifikowana kadra,zawsze pomocna dyrekcja przedszkola!
Widać że przedszkole zostało stworzone z pasji.
Dzieci są bardzo zadowolone tu zawsze się cicoś s dzieje!Super zajęcia survivalowe-dzieci mogą się wiele nauczyć!jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tego przedszkola!Polecam z czystym sumieniem ?

Go up