Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Pogórzu - Pogórze

Adres: Szkolna 15, 81-198 Pogórze, Polska.
Telefon: 586657630.
Strona internetowa: sp-pogorze.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 40 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.9/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Pogórzu

Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Pogórzu to placówka edukacyjna zlokalizowana pod adresem Szkolna 15, 81-198 Pogórze, Polska. Telefon kontaktowy to 586657630, a strona internetowa szkoły to sp-pogorze.pl. Specjalnością tej szkoły podstawowej jest ogólna edukacja na poziomie podstawowym.

Inne ważne informacje o Szkole Podstawowej im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Pogórzu to dostępność parkingu i wejścia dla osób na wózkach. To ważne udogodnienia, które sprawiają, że szkoła jest bardziej dostępna i przyjazna dla wszystkich uczniów oraz ich rodzin.

Ta firma ma 40 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 2.9/5. Choć opinie mogą być zróżnicowane, warto samemu poznać atmosferę i jakość nauczania w tej szkole, aby dokonać własnej oceny.

Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Pogórzu jest doskonałym miejscem do edukacji dla dzieci i młodzieży. Jej centralna lokalizacja w Pogórzu sprawia, że jest łatwo dostępna dla uczniów z okolicznych miejscowości. Dzięki bogatemu programowi nauczania i zaangażowanym nauczycielom, szkoła zapewnia wysoką jakość edukacji na poziomie podstawowym.

Jeśli szukasz szkoły podstawowej dla swojego dziecka, której cechą jest profesjonalizm, troska o uczniów i dostosowanie do potrzeb każdego ucznia, Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Pogórzu może być idealnym wyborem. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie z dyrektorem szkoły.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Pogórzu

Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Pogórzu - Pogórze
Sebastian Thomas Thompson
1/5

Nie rozumiem zamysłu aby wokół szkoły zrobić trzy parkingi! Uczycie dzieci o ekologi, zachęcanie aby dojeżdżać rowerem do szkoły tymczasem. Trzy parkingu na samochodu sie same nie zrobiły, po co jeden ogrodzony parking jest na terenie zamkniętym? Nie było można zrobić tam parku ? Ogólnodostępnej przestrzeni ? Betonoza wokół szkoły i jak najwiecej parkingów aby nauczyciele mogli podjechać jak najbliżej szkoły i ich samochód były na terenie zamkniętym aby jeszcze nic sie z nimi nie stało !! Żenada naprawdę. Nie polecam

Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Pogórzu - Pogórze
Ssdue rj2idjd
2/5

szkola spoko, pani marta kwiatkowska nauczyciel ktory uczy z pasja. Ale system punktacji to najgorsze co istnieje, nie wiem jak mozna dostac -2 za przesiadywanie w lazience lub za problem pomiedzy uczniami (zamiast go wyjasnic normalnie to wstawiaja punkty) panie dyrektorze prosze zainteresowac sie punktami ktore sa stawiane ucznia

Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Pogórzu - Pogórze
karolina
2/5

szkola nie jest taka zła ale dostawanie - punkty za siedzenie w toaletach ? bez przesady jak słyszę od osób które jeszcze nie ukończyły szkoły co się tam dzieje to się naprawdę nie dziwie. Jak uczęszczałam do szkoły było widoczne faworyzowanie i brak szacunku nauczycieli do uczniów raz wyszłam do toalety to pewien nauczyciel spytał się mnie przy calej klasie co tam tak długo robiłam i czy się może samokaleczlam miało to być nie wiem chyba w kontekście żartu jako osoba z takimi problemami nie odebrałam to jako „żartu”. Dyrektor szkoły bardzo miły i zawsze pomocny tylko dla tego 2 gwiazdki bo ta szkoła nie ma żadnych innych plusów.
ale szczerze nie polecam tej szkoły dla osób które chcą wysłać tam swoje dzieci przez ta szkole wiele osób które znam musiały siegnąć rady psychologa bo np nie została im dana pomoc tylko powiedzenie rodzicom o samookaleczaniu i zostawienie sprawy brak jakiejkolwiek pomocy
Z tej szkól wyniosłam jedynie problemy z psychika

Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Pogórzu - Pogórze
Blitzo
1/5

Szkoła wygląda fajnie ale uczniowie i nauczyciele to jest koszmar nauczyciele nie reagowali na nękanie innych a jak chcesz pójść do psychologa żeby coś z tym zrobił to tylko im pogrozi paluszkiem i tylko tyle mój kolega dalej chodzi do psychologa od 3 lat jeszcze do powiem zaczął się ciąć a nauczyciele nic a jak koleżance chłopak z tej samej klasy groził śmiercią albo pobiciem to wychowawczyni powiedziała że między sobą mają to załatwić a jak 2 uczniów się trochę powyzywało to już była wielka afera a nauczyciele jeśli trafiłeś na dobrego to masz szczęście bo reszta ciśnie i nic nie uczy a toalety to dramat papier toaletowy chyba z odzysku mydło niby jest ale jest rozwodnione że 5% to tylko mydło a jak znajdziesz działający dystrybutor mydła to wtedy masz szczęście

Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Pogórzu - Pogórze
tobi tobi
4/5

Szkoła jest bardzo dobra. Ma bardzo dobrych nauczycieli, takich jak p. Ania Ellwart od matematyki i p. Daria Palusińska od angielskiego.
Jest zadbana, jedynym problemem który nie jest jakiś wielki, to czystość toalet. Często jest w średnim stanie i brakuje papieru. Jednak w sprawie czystości poza toaletą jest wspaniale.
Jednak wróćmy do sprawy nauczycieli. Jest dwojga nauczycieli, którzy nie są zbyt dobrzy.. I się nie nadają. Jednak nie będę ich tu wymieniać.
Istnieje też sprawa z przeludnieniem. Wszystkie 3 klasy są przeniesione do szkoły w Kosakowie, a zerówki też gdzieś. Tutaj według mnie dyrektor nie powinien przyjmować tylu uczniów, bo jest ich zdecydowanie za dużo.
Kończąc - szkoła idealna nie jest, lecz jest na dobrym poziomie. Polecam!

Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Pogórzu - Pogórze
Maja Ramic
1/5

Ogolnie szkola jest okropna jest pelno nekania w szkole i podejscie nauczycieli jest w stylu jak sie boja to zapamienaja no coz tak nie jest nie polecam szkoly punkty minusowe za nic

Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Pogórzu - Pogórze
_Park Seon-hwa
2/5

Fajna szkoła, spoko uczący nauczyciele. Szczególnie miło wspominam Panią Dianę od J. polskiego oraz Pana Marcina od edb.
Jednak moim największym problemem w tej szkole byli rówieśnicy. Wyśmiewali moje odpowiedzi na lekcjach, unikali ze mną pracy w grupie, czasami nawet życzyli mi śmierci.Wielokrotnie prosiłam o pomoc nauczycieli i wychowawcy, jednak problem został przez nich całkowicie zbagatelizowany. Jedyny nauczyciel, który zareagował na problem, to moja pani od korepetycji spoza szkoły, która zrobiła w tej sprawie więcej, niż wszyscy nauczyciele SP Pogórze razem z beznadziejną Pani pedagog. Także na wsparcie nauczycieli w trudnych sytuacjach nie ma co nawet liczyć.

Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Pogórzu - Pogórze
Alishia
1/5

Masakra Rówieśnicy patologia. Z tej szkoły wyniosłam tylko mase okropnych wspomnień.Nie pozdrawiam pani Anny .Podsumowując uciekajcie jak najdalej.

Go up