Przedszkole Beauforcik, Pogórze, Gmina Kosakowo - Pogórze

Adres: Szymona Czechowicza 1, 81-198 Pogórze, Polska.
Telefon: 730000991.
Strona internetowa: beauforcik.stronyzklasa.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 16 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Przedszkole Beauforcik, Pogórze, Gmina Kosakowo

Przedszkole Beauforcik jest jedną z najlepszych opcji dla rodziców szukających wysokiej jakości przedszkola dla swoich dzieci. Znajduje się ono w miejscowości Pogórze, w Gminie Kosakowo, a dokładny adres to Adres: Szymona Czechowicza 1, 81-198 Pogórze, Polska.

To przedszkole oferuje specjalności w dziedzinie edukacji przedszkolnej, co oznacza, że dzieci mają możliwość rozwijać się i uczyć w przyjaznej i stymulującej atmosferze. Dzięki temu mogą zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia, przygotowując się do dalszej nauki.

Jeśli chodzi o kontakt, można skontaktować się z Przedszkolem Beauforcik pod numerem telefonu Telefon: 730000991, co ułatwia komunikację z personelem oraz uzyskanie dodatkowych informacji. Dodatkowo, na ich stronie internetowej Strona internetowa: beauforcik.stronyzklasa.pl można znaleźć więcej szczegółowych informacji o ofercie oraz działalności przedszkola.

Jedną z ważnych informacji jest fakt, że Wejście jest dostępne dla osób na wózkach, co świadczy o dostępności i trosce o potrzeby wszystkich dzieci i ich rodzin. Ponadto, firma ma 16 recenzji na Google My Business, co świadczy o ich reputacji i zaufaniu klientów. Średnia opinia wynosi 4/5, co potwierdza wysoką jakość świadczonych usług.

Wnioskując, Przedszkole Beauforcik w Pogórzu to doskonałe miejsce dla dzieci, które chcą rozwijać się w przyjaznym i wszechstronnym środowisku. Dzięki wysokiej reputacji, dostępności dla wszystkich oraz specjalności w dziedzinie edukacji przedszkolnej, jest to idealne miejsce dla najmłodszych. Zalecamy skontaktowanie się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować miejsce dla swojego dziecka

Recenzje dla Przedszkole Beauforcik, Pogórze, Gmina Kosakowo

Przedszkole Beauforcik, Pogórze, Gmina Kosakowo - Pogórze
magda paasz
1/5

Jako rodzice jesteśmy bardzo niezadowoleni ze sposobu prowadzenia placówki- właściciele nie dbają w żaden sposób o kontakt z rodzicem, jest on utrudniony i ograniczony do przypomnień o płatnościach, nie odpowiadają na maile. Aktualnie dzieci w najstarszej grupie pozostają bez nauczyciela od września 2023. Jedzenie, które jest dostarczane przez katering w Pogorzu tez pozostawia wiele do życzenia-niestety właściciele są nastawieni na zarobek, a nie dobro dzieci.

Przedszkole Beauforcik, Pogórze, Gmina Kosakowo - Pogórze
Maria K
1/5

Okropne podejście dyrektor... W dodatku ciągła zmiana kadry o czymś świadczy ciągle pojawiają się ogłoszenia. Każdy ucieka od pracowników po rodziców z dziecmi. Strach tam zajrzeć

Przedszkole Beauforcik, Pogórze, Gmina Kosakowo - Pogórze
Klaudia Nabakowska
5/5

Bardzo serdecznie polecam !! Jasne przestronne pomieszczenia. Wychowawczynie w grupie mojego syna bardzo miłe i pomocne. Zajęcia są prowadzone ciekawie, super pomysły, dzieci się nie nudzą. Kontakt bez problemowy. Uważam wybór tego przedszkola za bardzo trafiony.

Przedszkole Beauforcik, Pogórze, Gmina Kosakowo - Pogórze
Aleksandra Nowak
5/5

Polecam z całego serca.
W przedszkolu pracują świetne Panie, prowadzące codziennie ciekawe zajęcia dla dzieci. Pani Dyrektor bardzo angażuje się w życie przedszkola i można z nią załatwić każda sprawę Wszystkie rzeczy/zabawki w większości nowe i zadbane, jest bardzo, bardzo czysto. Catering dobry.
Polecam ! ?

Przedszkole Beauforcik, Pogórze, Gmina Kosakowo - Pogórze
Aleksandra Siedlecka
5/5

Bardzo serdecznie polecam! Przedszkole piękne, nowe, czyste, jasne, doskonale wyposażone. Kadra przedszkola ma ogromne serce i przede wszystkim podejście zarówno do maluchów jak i starszaków. Czuć atmosferę profesjonalizmu i miłości do pracy z dziećmi. Uwielbiamy wracać codziennie rano do naszego przedszkola ! ?

Przedszkole Beauforcik, Pogórze, Gmina Kosakowo - Pogórze
Dominika Cieślik
5/5

Nowy punkt , świeżo wykończony ,piękne duże sale , czyste i zadbane miejsce. Cudowna atmosfera , ogromne zaangażowanie kadry w relacje z przedszkolakami i w ich rozwój.
Atrakcyjny program i kreatywne zajęcia. Dziecko jest szczęśliwe i ciężko ją zabrać do domu , tak chętnie tam wraca ? bardzo polecamy ❤️❤️❤️❤️

Przedszkole Beauforcik, Pogórze, Gmina Kosakowo - Pogórze
Magda Grzywna
5/5

Świetne przedszkole, sale bardzo duże i dobrze doświetlone. Obszerny program zajęć dla dzieci. Panie wykonują z pasją swoją pracę, podejście i zaangażowanie w 100% dziecko bardzo chętnie chodzi do przedszkola i nie chce wychodzić z niego. Polecamy serdecznie jeśli ktoś szuka naprawdę dobrego przedszkola.

Przedszkole Beauforcik, Pogórze, Gmina Kosakowo - Pogórze
Maja Mrzygłód
5/5

Świetne przedszkole! Córka uczęszcza od początku roku i wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. Wspaniałe panie, rewelacyjna atmosfera! Córeczka codziennie świetnie się bawi. Z uśmiechem codziennie wraca do przedszkola, a to jest dla nas najważniejsze!!

Go up