Zespół Kształcenia i Wychowania Nr 1 w Pelplinie - Pelplin

Adres: Sambora 5A, 83-130 Pelplin, Polska.
Telefon: 585361768.
Strona internetowa: jedynkapelplin.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.3/5.

Lokalizacja Zespół Kształcenia i Wychowania Nr 1 w Pelplinie

Zespół Kształcenia i Wychowania Nr 1 w Pelplinie jest placówką edukacyjną zlokalizowaną pod adresem Sambora 5A, 83-130 Pelplin, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 585361768. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie internetowej: jedynkapelplin.pl.

Zespół Kształcenia i Wychowania Nr 1 w Pelplinie specjalizuje się głównie w dziedzinie Szkoła. Jedną z ich ważnych cech jest dostępność parkingu oraz wejścia dla osób poruszających się na wózkach.

Opinie na temat tej firmy są zróżnicowane. Mają 3 recenzje na Google My Business, a ich średnia opinia wynosi 2.3/5. Warto zauważyć, że opinie mogą być subiektywne i warto zapoznać się z ofertą placówki osobiście.

Dla osób poszukujących placówki edukacyjnej w Pelplinie, Zespół Kształcenia i Wychowania Nr 1 może być interesującym wyborem ze względu na swoje specjalizacje oraz dogodne położenie. Zachęcamy do kontaktu z nimi poprzez stronę internetową, gdzie można znaleźć więcej informacji oraz skontaktować się z pracownikami placówki.

Wnioskując, Zespół Kształcenia i Wychowania Nr 1 w Pelplinie to miejsce, które warto rozważyć przy poszukiwaniu odpowiedniej placówki edukacyjnej. Skorzystaj z ich strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej i skontaktować z nimi w razie dodatkowych pytań.

Recenzje dla Zespół Kształcenia i Wychowania Nr 1 w Pelplinie

Zespół Kształcenia i Wychowania Nr 1 w Pelplinie - Pelplin
Pietrucha
1/5

ogółem szkoła bardzo zaniedbana, jeszcze w wrześniu zeszłego roku na szafkach w szatni wisiały naklejki będące tam od ok. 2018, kafelki na schodach głównego wejścia są popękane, a na ścianie głównego wejścia jeszcze jest tablica świadcząca że istnieje tam gimnazjum choć owe były zlikwidowane w 2018/2019, obudowy okien dosłownie gniją, a farba czy lakier z nich odpada. Nie chcę wspominać o nie których nauczycielach i ich świetnej robocie w byciu miłym i traktowaniu uczniów jak ludzi, gdzie jak w grudniu 2018 dzieci z klas 1-3 na przerwach były zmuszane do chodzenia w kompletnej ciszy w kółkach wokół korytarza, i moje własne doświadczenie z jeszcze tak nie dawna, gdy byłem ze szkoły wygoniony przez jedną z nauczycielek bądź pracowniczek, gdy rozmawiałem z kolegą po opuszczeniu biblioteki. W dodatku fakt że szkoła była w stanie zbudować nową halę treningową, a świetlica szkolna nie istnieje choć w przeciwieństwie do hali nie była spalona. Ogółem nie polecam.

Zespół Kształcenia i Wychowania Nr 1 w Pelplinie - Pelplin
Wiktoria Polanska
1/5

Zespół Kształcenia i Wychowania Nr 1 w Pelplinie - Pelplin
Agnieszka Michna
5/5

Go up